Filorga - красива всеки ден! - тема 5

  • 123 522
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 666
Отскоро използвам tine filler mat Simple Smile Благодарение на препоръката на Denis   bouquet
В началото и на мен ми стоеше много плътен и мазен, но сега слагам по-малко количество, а и кожата (комбинирана) май свикна с него. Първоначално взех няколко тестера за проба, а след това ми го подариха. Върху него слагам срънцезащитната пудра на Биодерма и няма лъщене. Но ако използвам само крема на 4 тия час кожата лъсва, най-вече на челото.

# 241
  • Мнения: 1 037
Видяхте ли новия травъл комплект? Grinning
http://www.marvi.bg/komplekt-za-pat-filorga-time-filler-krem-za- … -50-ml-12476.html
А това е на половин цена, поради кратък срок
http://www.marvi.bg/akciq-filorga-age-peel-komplekt-za-domashen- … -20-ml-12475.html
А междудругото Хидра-филъра ми свърши и...пак ще го взимам:) Няма по-добър хидратант за мен.

# 242
  • Мнения: 46 573
Аз в момента съм с маската и не ми пари като предния път  Laughing добре че не се отказах.
Сега се сещам, че тогава имах много неща за оправяне и тичах нагоре надолу из стаите, възможно е от движението да се е получило. Сега седя спокойно и всичко е наред  Simple Smile

# 243
  • Мнения: X
Bliss
Моят е от най-малко 3 год. и цената беше 150-170€, не помня точно
Ще се поинтересувам дали има различни модели и ще пиша
Твоят кога е купуван? От ФШ ли?
ПП.
Синята светлина е само в програма:
2.Безупречна кожа  - за:
- Равномерен тен    4 мин. пулсираща  синя светлина
- Мазна кожа          3 мин. непрекъсната синя светлина




Така... Получих следния отговор от сайта:

Цитат
Hello,
Just contact the laboratory that tells me that they have changed the device: they have removed the blue light that had an antibacterial effect against acne.
To compensate, our manager can offer you a credit of 50 € valid on your next order.
We apologize for the inconvenience.
Waiting for your reply.
Regards,
Sylvie
Pharmashopdiscount

И на мен ми направи впечатление, че на официалния сайт на Филорга е моят уред и не пише за 3 програми.


И искам да питам някой пробвал ли е тези:

http://www.marvi.bg/filorga-skin-perfusion-serum-s-lifting-efekt-30-ml-10183.html
http://www.marvi.bg/filorga-skin-perfusion-depigmentirasht-serum-30-ml-10181.html
http://www.marvi.bg/akciq-filorga-skin-perfusion-aktivna-grija-z … -15-ml-10150.html

# 244
  • Мнения: 4 740
 М, a кaкъв е точно крема Time filler мат като консистенция, че никой не се включва за Time filler.... Бял ли е или стои седефен, като го нанесеш трудно ли се разнася, попива ли веднага, мек и лек ли е или гъст?
Питам подробно защото поръчвам онлайн, тук няма тестери.... Sick newsm78

# 245
  • София
  • Мнения: 1 079
 Peace сестри  Laughing

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 13:42 от Vikute

# 246
  • Мнения: 108
М, a кaкъв е точно крема Time filler мат като консистенция, че никой не се включва за Time filler.... Бял ли е или стои седефен, като го нанесеш трудно ли се разнася, попива ли веднага, мек и лек ли е или гъст?
Питам подробно защото поръчвам онлайн, тук няма тестери.... Sick newsm78

Time filler ползвам и е лек,бял и попива,но не остава суха кожата,само че моят не е МАТ.
Мисля,че на всяка кожа биха стояли различно и съветвам да се отиде до някоя аптека и да се вземе тестерче!
Дано да съм помогнала  Peace

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 1 743
Момичета, каква е консистенцията на Time filler? Ползвала съм освен мезо-маската, Sleep and peel и Iso-structure.... Нещо не можах да се харесам с консистенцията на Iso-structure, лепне ми и ми прави един филм, който нещо не понасям... Та сега мисля да пробвам Time filler, но моля някой да каже да не би той да е същата мазна и лепкава консистенция (не бяла на цвят)? Искам крем, който да наподобява на външен вид Sleep and peel - бял, лек, не мазнеещ и попиващ бързо? Такъв ли е Time filler и става ли и за комбинирана кожа? newsm78
Taim filler-а е бял с гъста гелообразна консистенция.На моята нито мазна,нито суха кожа с леко омазняваща се т-зона през лятото,е добре.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 610
Момичета, каква е консистенцията на Time filler? Ползвала съм освен мезо-маската, Sleep and peel и Iso-structure.... Нещо не можах да се харесам с консистенцията на Iso-structure, лепне ми и ми прави един филм, който нещо не понасям... Та сега мисля да пробвам Time filler, но моля някой да каже да не би той да е същата мазна и лепкава консистенция (не бяла на цвят)? Искам крем, който да наподобява на външен вид Sleep and peel - бял, лек, не мазнеещ и попиващ бързо? Такъв ли е Time filler и става ли и за комбинирана кожа? newsm78


 При мен Тайм филъра е така,както ти описваш Изо структурата.Оставя ми един лепкав слой по кожата.Не е лош за студени,зимни дни,но аз предпочитам Изо структура.Той попива веднага на моята кожа,която е смесена .

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 6 152
Този домашен пилинг как го ползвате - има ли определен курс през няколко дни, или когато решите?

# 250
  • Мнения: 4 740
Moмичета, благодаря ви, явно ще се пробва Тайм филера... Намерих един френски сайт, в който този крем е в комплект с мезо маската и Sleep and peel и мисля излизат по-изгодно, отколкото ако се купят по отделно.... Peace
За домашния пилинг и аз мисля да го пробвам сега есента, но се колебая дали този на Филорга или един друг, който една съфорумка ми препоръча и е по-силен от този на Филорга.... newsm78
Някой да сподели може ли с домашен пилинг да се махнат бледи петна по лицето или е твърде слаб за това?

# 251
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Аз в момента съм с маската и не ми пари като предния път  Laughing добре че не се отказах.
Сега се сещам, че тогава имах много неща за оправяне и тичах нагоре надолу из стаите, възможно е от движението да се е получило. Сега седя спокойно и всичко е наред  Simple Smile

Това е чудесно Simple Smile



Момичета, каква е консистенцията на Time filler? Ползвала съм освен мезо-маската, Sleep and peel и Iso-structure.... Нещо не можах да се харесам с консистенцията на Iso-structure, лепне ми и ми прави един филм, който нещо не понасям... Та сега мисля да пробвам Time filler, но моля някой да каже да не би той да е същата мазна и лепкава консистенция (не бяла на цвят)? Искам крем, който да наподобява на външен вид Sleep and peel - бял, лек, не мазнеещ и попиващ бързо? Такъв ли е Time filler и става ли и за комбинирана кожа? newsm78

При мен Изо Структура попива моментално, без остатък и е като мас, а тайм Филър е като крем и оставя филм, не го долюбвам. Може и да слагам повече, но Изо Структура е моят крем  Peace

Индивидуално е, иска си тест  Peace

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета, имате ли мнение за серума Perfect+?

# 253
  • Мнения: 108
Moмичета, благодаря ви, явно ще се пробва Тайм филера... Намерих един френски сайт, в който този крем е в комплект с мезо маската и Sleep and peel и мисля излизат по-изгодно, отколкото ако се купят по отделно.... Peace
За домашния пилинг и аз мисля да го пробвам сега есента, но се колебая дали този на Филорга или един друг, който една съфорумка ми препоръча и е по-силен от този на Филорга.... newsm78
Някой да сподели може ли с домашен пилинг да се махнат бледи петна по лицето или е твърде слаб за това?

Домашния пилинг е слаб,не маха петна и не се бели кожата от него.Освежава я и я заглажда леко,защото се стимулира естественото произвеждане на колаген.За уморена кожа след летния сезон е идеален,но за други цели едва ли ще помогне.Пробвайте го,в никакъв случай няма да загубите от него,но такива резултати не очаквайте,за да няма разочаровани.
За по-сериозните пилинги съветвам само и единствено консултация с добър лекар/дерматолог.
Да не се обелите прекалено дълбоко и да се получи обратен ефект.За мен пилингите не са за подценяване и направени в правилния ред, от правилния дерматолог дават добри резултати  Peace

# 254
  • Мнения: X
При мен пилингът изсветли следродилни петна до степен да не ме дразнят като се погледна в огледалото. Но аз съм с много светла кожа и меланина по петната не е от най-тъмния.

За домашна грижа без лющене за мен пилингът е перфектен.

Общи условия

Активация на акаунт