Filorga - красива всеки ден! - тема 5

  • 123 580
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 372
Момичета в коя аптека в София, продуктите на Филорга са на най-добри цени. Искам да си взема сега за есента Мезо маската и Слийп анд Пийл, но не ми се занимава с поръчки онлайн и чакане. Къде в София Simple Smile?

Аз купувам от аптеки Марви.  В момента има намаление на някои от продуктите, а ако имате карта от аптеката ще ползвате допълнително -5%

# 226
  • София
  • Мнения: 36 171
Искам да попитам момичетата, които имат Лумитераписта, откъде са го поръчали. Аз също реших да си го поръчам, но тъй като съм на "вие" с чуждите езици, поръчах от български сайт. Уреда, който ми пратиха според мен не е оригиналния. Липсва светлинен индикатор в горната част и програмата е една, 5 минутна, а не описаните 3 от по 8 минути. Моля да ми пишете какви са вашите, за да съм сигурна. Така или иначе смятам да се разправям със сайта да им върна уреда и да ми бъде възстановена сумата, но искам да съм наясно за себе си.

Моят е от Фармашопа и няма 3 различни програми. Там ми излезе най-евтино.
Предполагам е лапсус калами Simple Smile - има  Peace
Моят също  е от сайта ФШ и има 3 програми
 
1. Стягаща (Firming): 8 минутна програма за повдигане на увиснала, отпусната кожа, възстановяване на нейната плътност, премахване на бръчки и фини линии. За здрава и сияйна кожа.
2. Против петна (Imperfection): 8 минутна програма за премахване на недостатъци, дефекти, пигментации, акне. Прецизира структурата на кожата и затваря порите.
3. Блясък / Уморена кожа (Dull skin): 8 минутна програма за кожа без блясък и тонус, сивкава кожа, стресирана кожа, против умора.

# 227
  • Мнения: 158
Искам да попитам момичетата, които имат Лумитераписта, откъде са го поръчали. Аз също реших да си го поръчам, но тъй като съм на "вие" с чуждите езици, поръчах от български сайт. Уреда, който ми пратиха според мен не е оригиналния. Липсва светлинен индикатор в горната част и програмата е една, 5 минутна, а не описаните 3 от по 8 минути. Моля да ми пишете какви са вашите, за да съм сигурна. Така или иначе смятам да се разправям със сайта да им върна уреда и да ми бъде възстановена сумата, но искам да съм наясно за себе си.

Моят е от Фармашопа и няма 3 различни програми. Там ми излезе най-евтино.
Хм, и аз се чудех грешка ли е...
Защото малко вероятно е от един и същи сайт да пращат веднъж читав, веднъж менте уред...
както и да е.. Надявам се при мен да се уредят нещата.

# 228
  • Мнения: X
Искам да попитам момичетата, които имат Лумитераписта, откъде са го поръчали. Аз също реших да си го поръчам, но тъй като съм на "вие" с чуждите езици, поръчах от български сайт. Уреда, който ми пратиха според мен не е оригиналния. Липсва светлинен индикатор в горната част и програмата е една, 5 минутна, а не описаните 3 от по 8 минути. Моля да ми пишете какви са вашите, за да съм сигурна. Така или иначе смятам да се разправям със сайта да им върна уреда и да ми бъде възстановена сумата, но искам да съм наясно за себе си.

Моят е от Фармашопа и няма 3 различни програми. Там ми излезе най-евтино.
Предполагам е лапсус калами Simple Smile - има  Peace
Моят също  е от сайта ФШ и има 3 програми
 
1. Стягаща (Firming): 8 минутна програма за повдигане на увиснала, отпусната кожа, възстановяване на нейната плътност, премахване на бръчки и фини линии. За здрава и сияйна кожа.
2. Против петна (Imperfection): 8 минутна програма за премахване на недостатъци, дефекти, пигментации, акне. Прецизира структурата на кожата и затваря порите.
3. Блясък / Уморена кожа (Dull skin): 8 минутна програма за кожа без блясък и тонус, сивкава кожа, стресирана кожа, против умора.


Значи, не знам и аз кой модел е точно защото съм в офиса, но в указанието пише ей това:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:hKR8fHkW458 … ct=clnk&gl=bg

Няма нищо за 3 програми. Ще погледна пак довечера. А как на вашите се превключват програмите?

# 229
  • София
  • Мнения: 36 171
Ето едно клипче - има дисплей , програмите се сменят от черния бутон, който се натиска последователно и превърта програмите - спираш на която искаш
https://www.youtube.com/watch?v=LLTm7eHvMWo
На дисплея е посочена програмата и времето на трите вида светлини - жълта, синя или червена / различни комбинация при различните програми/
времето може да е:
2-3-3
1-3-4
2-2-4 ... пиша по спомен, не ги зная как са точно / и никога не съм се опитвала да ги запомня Simple Smile/

# 230
  • Мнения: 158
Първото, което ми направи впечатление, беше че уредът ми няма дисплей. После прочетох упътването - малка книжка на няколко езика, аз четох руския текст, тъй като на български нямаше, и там изрично си пише, че уреда се включва от черния бутон и след 5 минути се изключва сам.  Нищо не се споменаваше за програми, но и как ли биха се сменяли, като няма никакъв индикатор на коя си. Във всеки случай обясних на продавачите, които твърдят, че "уреда е напълно оригинален", че в сайта им е описано, че продават уред с 3 програми, на снимката се вижда дисплея, който на моя уред липсва, така че оригинален или не, не е този, който съм поръчала и платила. По телефона ми обещаха пълно съдействие за решаване на проблема, а именно : да уточнят с вносителя дали ще достави въпросния уред и ако не, да ми възстановят сумата. Надявам се да са достатъчно коректни и наистина да решат проблема. Клипчето и аз го намерих в нета. Във  фейсбукстраницата на филорга също има снимки, на които се вижда дисплея на уреда. Там също пише, че уреда е с различни програми.

# 231
  • Мнения: X
Ето едно клипче - има дисплей , програмите се сменят от черния бутон, който се натиска последователно и превърта програмите - спираш на която искаш
https://www.youtube.com/watch?v=LLTm7eHvMWo
На дисплея е посочена програмата и времето на трите вида светлини - жълта, синя или червена / различни комбинация при различните програми/
времето може да е:
2-3-3
1-3-4
2-2-4 ... пиша по спомен, не ги зная как са точно / и никога не съм се опитвала да ги запомня Simple Smile/


Визуално не си спомням да има изобщо такъв квадратен индикатор, честно казано. Довечера ще проверя.

# 232
  • София
  • Мнения: 36 171
Ето моя LUMITHERAPIST /цък на снимките/:


 
 
 

# 233
  • Мнения: X
Значи, определено е някакъв стар модел моя:



http://www.filorga.com/fr_en/lumitherapist.html

Няма горе индикатор за програма и в указанието няма програми. Изрично пише, че светлините са само две червена и жълта. Няма синя. Тя за какво е?

Денис, ти за колко евро го купи твоят от сайта за да направя разлика? Може и на лични.

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 18:47 от Анонимен

# 234
  • София
  • Мнения: 36 171
Bliss
Моят е от най-малко 3 год. и цената беше 150-170€, не помня точно
Ще се поинтересувам дали има различни модели и ще пиша
Твоят кога е купуван? От ФШ ли?
ПП.
Синята светлина е само в програма:
2.Безупречна кожа  - за:
- Равномерен тен    4 мин. пулсираща  синя светлина
- Мазна кожа          3 мин. непрекъсната синя светлина


Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 19:22 от denis.

# 235
  • Мнения: X
Bliss
Моят е от най-малко 3 год. и цената беше 150-170€, не помня точно
Ще се поинтересувам дали има различни модели и ще пиша
Твоят кога е купуван? От ФШ ли?


Съвсем на скоро е купуван. От 3 септември ми е поръчката. От pharmashopdiscount.com. Кутията е точно като във сайта. Тя е по-малка от твоята. Но пък в сайта е описано, че има 3 програми и т.н. Мисля да им пиша. Ако не отговорят пак ще повдигна диспут в pay pal.

Edit: На указанието има дата 09/01/2015

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 19:42 от Анонимен

# 236
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
mamaden, коментирано е, че в Ремедуим са изгодни цените. Не съм сравнявала - аз ползвам 15% в Субра и пазарувам основно от там. Възможно е цените да са завишени, но ми е удобно да паркирам в някой мол и да си взема, каквото ми е нужно  Blush

# 237
  • Мнения: 4 743
Момичета, каква е консистенцията на Time filler? Ползвала съм освен мезо-маската, Sleep and peel и Iso-structure.... Нещо не можах да се харесам с консистенцията на Iso-structure, лепне ми и ми прави един филм, който нещо не понасям... Та сега мисля да пробвам Time filler, но моля някой да каже да не би той да е същата мазна и лепкава консистенция (не бяла на цвят)? Искам крем, който да наподобява на външен вид Sleep and peel - бял, лек, не мазнеещ и попиващ бързо? Такъв ли е Time filler и става ли и за комбинирана кожа? newsm78

# 238
  • Мнения: 158
На мен Time filler ми е точно малко лепкав и една идея по-тежък, отколкото моята кожа се нуждае, затова го нанасям върху влажна кожа. Така може да се сложи по-малко количество, като същевременно добре се разпределя по цялото лице. Първия път го нанесох на суха кожа и ми се струваше много плътен, сякаш съм прекалила с количеството. Ефекта от него е страхотен, пък и така нанесен ще е доста по-икономичен. И да, става за комбинирана кожа, моята е такава. Не съм ползвала Iso-structure, така че не мога да направя сравнение между двата, но мисля че и с него можеш да пробваш варианта да го нанесеш на влажна кожа.

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
mamaden, коментирано е, че в Ремедуим са изгодни цените. Не съм сравнявала - аз ползвам 15% в Субра и пазарувам основно от там. Възможно е цените да са завишени, но ми е удобно да паркирам в някой мол и да си взема, каквото ми е нужно  Blush
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт