колко време ви беше необходимо след секцио да си върнете предишното тегло

  • 2 257
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 109
свалих ги за около 6-7 месеца,но не бях качила кой знае колко много-15 кг

# 31
  • Мнения: 666
Веднага на изписването си влязох в старите дрехи като се прибрах се качих на кантара и видях , че имам 2 килца отгоре за около седмица ги свалих

# 32
  • Мнения: 1 181
По време на бременността бях качила 23 кг. След раждането олекнах с 6 кг. Останалите свалих след около 3 месеца.

# 33
  • Мнения: 93
Ето и моят опит в свалянето на кг: При първото забременяване качик 15 кг. и ги свалих за окололо 9 мес. (най-трудно свалих естествено последните 4 кг.) Не мина много време - и ето ме пак бременна. След второто секцио така и не можах да сваля последните 4 кг. докато не почнах работа, което се случи една година след раждането на София - и ето ме сега - старите костюми и парцалки Laughing Струва ми се обаче newsm78, че съм се разширила леко в таза и гръдната обиколка(въпреки че бюста ми вече е на изчезване Cry)

# 34
  • Мнения: 429
9 месеца, за да сваля 8 кг.

# 35
  • София
  • Мнения: 499
За 6-7 месеца!

# 36
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  За около две седмици си бях на старите килограми  Laughing
  Кърмех почти до 10-я месец.
  Но качих малко по време на бременеето, само 11кг., а от болницата си излязох -9. Останалите два не съм ги усетила кога са изчезнали.

# 37
  • Мнения: 2 922
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
И аз съм от твоя отбор  Embarassed  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 2 575
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
И аз съм от твоя отбор  Embarassed  Rolling Eyes
оххх, олекна ми - не съм сама Sunglasses - като гледам мамите дотук и се комплексирах Mr. Green Rolling Eyes
те на мен само 2 - 2,5кг. са ми в повече, но това си е проблем вече толкова време........ Embarassed

# 39
как ги сваляте тези килограми?!!!
аз с бременноста ка4их 22кг  , кърмих 8 мес., и сега 10мес. след секциото съм свалила само 5-6кг, а съм постоянно на диети!!!!

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 940
10 дни, но имах само 3 кг отгоре.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 289
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
И аз съм от твоя отбор  Embarassed  Rolling Eyes

И аз също съм във вашия..... Embarassed Thinking

# 42
  • Мнения: 670
Минаха 7 месеца, а имам още 7 килограма.

# 43
  • Мнения: 1 942
а аз вече повече от 2 години не успявам  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
И аз съм от твоя отбор  Embarassed  Rolling Eyes

И аз също съм във вашия..... Embarassed Thinking

И аз съм с вас  Sad
Хайде да поумуваме дружно и да измислим как да ги свалим. Аз още кърмя и немога да правя драстични диети или да пия хапчета ... Приемате ли идеята?

# 44
  • Мнения: 4 187
Според мен е хубаво да се сваля с бавни темпове, освен , че е по- здравословно, се отразява добре на части от тялото, които при намаляване на обема не изглеждат така добре, както би ни се искало!
Е, има и изключения.


Свалих килограмите от бременноста за около година! Остават ми още 3 -4 натрупани преди това, но и тях ще преборя  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт