Правехте ли си червило?

  • 6 040
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 381
за първи път чувам такова нещо.разтапяш си червилата и ги смесваш ,така ли? Thinking

мале явно вече съм минала в по-дъртите все пак таз година ставам на 30.

Ми каквото остане в гилзите го изваждаш и слагаш в капачка, обикновенно тези от коняк " Плиска" , понеже лесно се огъват и можеш да им направиш нещо като чучурче. Слагаш на слаб котлон и те веднага се разтопяват. После изливаш малко в гилзата на червилото, обаче трябва да оставиш малко от старото, щото има дупка. Малко да поистине и слагаш останалата част и хоп в хладилника.

# 16
  • Мнения: 1 381
ха сега се сещам да си вдигнат ръка тези дето помнят пък и са ползвали черило Ида 121, както и зелено химическо червило.  ideauu

# 17
  • Мнения: 27 524
ИДА не помня,но зеленото - да  ooooh!

# 18
  • Мнения: 5 299
Не, за първи път чувам!  newsm78 
Аз чувам за 2 път, ама не съм си правила Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 447
ха сега се сещам да си вдигнат ръка тези дето помнят пък и са ползвали черило Ида 121, както и зелено химическо червило.  ideauu
Помня, помняяяяя... ама химическо не съм ползвала, а 121 какъв цвят беше newsm78 Имах едно кафяво перлено на Ида Blush

# 20
  • Мнения: 1 381
е как Ида 121, едно такова цикламено перлено. Края на 80 год беше голям хит този цвят, майка ми много го ползваше, та и аз по край нея, но предимно го мешах с други.

# 21
  • Мнения: 3 447
Ааа, сетих се... ама аз не бях фенка на цикламеното. Затова си мешах и червила де Wink

# 22
  • Мнения: 1 277
Сещам се за зеленото химическо червило. То си беше цяла класика в жанра Mr. Green. Но не съм го ползвала- тогава бях още малка за гримове. Когато започнах да се гримирам смело се "хвърлях" на Констанс Карол, Голдън Роуз и други подобни.

# 23
  • Мнения: 6 155
Ааа, помня зеленото химическо Laughing - само веднъж се намацах и повече не повторих  Naughty Crazy

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 14:41 от Biby

# 24
  • Мнения: 1 277
Малко извън темата:
Червила не съм смесвала, но съм смесвала сенки. Сини и златисти за да получа синьо със златен отенък Crazy. Набарах едни сенки на майка ми, с нокът си изчоплих колкото ми трябваше и ги смесих в една капачка. После си отнесох наказанието заради съсипания грим.

# 25
  • Мнения: 2 609
Да, правила съм си.
Ида 121 знам, че майка ми го харесваше Wink.
А за химическото имам някакви бегли спомени newsm78.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Никога не съм си правила

# 27
  • Мнения: 3 537
Правила съм си,да.Обирах остатъците от червила и правех разни смески.Зеленото химическо червило го помня,гадна работа Sick Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 2 271
Дори не знаех, че се смесват червилата, иначе сигурно щях да го правя - падах си по тези неща.
Виж, зеленото химическо червило няма да го забравя никога. Веднъж си сложих обилно от него, само за да видя как ще ми стои (била съм 4-5 клас) и трябваше да тръгвам за училище, но не можах да го изтрия и цял ден си ходих розова. Вечерта, като се прибрах бях с протрити устни, защото търках с какво ли не... Joy
Сега ми е смешно, ама тогава си мислех, че ще ми остане за винаги  Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 344
Правила съм си,да.Обирах остатъците от червила и правех разни смески.Зеленото химическо червило го помня,гадна работа Sick Mr. Green
Даа.И аз така правех.

Общи условия

Активация на акаунт