Правехте ли си червило?

  • 6 045
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 187
Хаха, а докарвали ли сте си "бледорозово червило" с крем Здраве, а Mr. Green


Ааааа, това съм го правила  Mr. Green!

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
правила съм червила, и химическото си спомням, и 121....
Да, смесвала съм червила, точно така в капачси. Че то само Ида 121 имаше и още един по-тъмен цвят 122 или нещо такова.
...а не е верно. Аз ползвах предимно 101 което беше много приятно перлено бежово  Wink. М/у другото преди година две открих и си купих ей така от сантимент 121. Както винаги и тогава не се харесах с него и го подарих на мама  Laughing

# 47
  • Мнения: 730
Не съм си правила такива екстри Laughing

# 48
  • Мнения: 5 317
Правила съм си червила и химическото помня. Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 6 743
ха сега се сещам да си вдигнат ръка тези дето помнят пък и са ползвали черило Ида 121, както и зелено химическо червило.  ideauu
Хихихи, много добре ги помня  Mr. Green
А инак не съм си правила червило, даже за първи път чувам, ама чак ме е яд, че на времето е нямало кой да ме светне  Laughing

# 50
  • Мнения: 5 500
Ох, минах 30-те  Tired
Помня и Ида и зеленото химическо червило. И червила съм топила.
Изчъгърквах остатъците на едно, две червила с клечка за зъби. След това капвах от свещ разтопен восък да се запълни дупката на гилзата. Леко разтопявах остатъците в лъжица на котлона и изсипвах в гилзата, като тя трябваше да е малко затворена според количеството на матрияла  Mr. Green после бам в хладилника и след час имах ново червило Mr. Green Страхотна технология, кат си помисля сега как хвърлям какво ли не Sick

# 51
  • Виена
  • Мнения: 1 247
ха сега се сещам да си вдигнат ръка тези дето помнят пък и са ползвали черило Ида 121, както и зелено химическо червило.  ideauu

 ideauu  ideauu  ideauu
Ида 121 го смесвах с едно бледо лилаво, не помня марката, но беше №6 и .... нЕмаше по-гъзарско червило

# 52
  • Мнения: 3 248
Не съм! Naughty Stop
За подобни неща чух за пръв път в една тема наскоро...относно това дали си правим маски, кремове, червила в домашна обстановка или нещо такова беше...там няколко мами споменаха, че са си правили червила! Thinking newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 2 044
Не съм никога  Confused

Общи условия

Активация на акаунт