
Относно това лекарство, досега търсих, все още го има на някои места (аптеки), но на повечето места не е налично. И тук разфасовките са 100 и 500мг.
Изисква се рецепта, не са ми искали досега преведена на немски, но името на човека, лекарството, както и дозировката трябва да са на латиница (примерно mg, вместо мг) - купувала съм други лекарства с Бг рецепта. Проблем е единствено, че изискват рецептата в оригинал.
Лекарството се праща със специален спедитор, защото трябва да е в хладилна камера през цялото време, ето от този сайт пращат до 24ч. и е описано, че трябва да се държи на хладно:
http://www.medpex.de/mabthera-500-mg-infusionsloesungskonzentrat-p8709904
Ако мога с нещо да съдействам, кажете! Мислех, че мога да го получа и препратя, но не знам как да спазя инструкциите за съхранение (пише да се съхранява на 2-8°).
P.S. Живея в Германия.

.
