Уреди за домашна грижа за кожата

  • 194 547
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 791
Много полезна тема. И аз съм се замислила да си купя някакъв уред, но не съм още запозната с този вид джаджи. Имам само Philips VisaPure засега. Ще следя темата с интерес за да се ориентирам.

# 46
  • София
  • Мнения: 757
Някой ако има уред за дом. ползване от който е забелязал стягане на кожата, нека сподели   bouquet

# 47
  • Мнения: 88
Аз ползвам обикновен вибро масажор за 15-20 лв. Опитвам се да му вкарам снимката ама не става. Всеки ден по 10 мин и има ефект точно за стягане на отпусната кожа.

# 48
  • София
  • Мнения: 757
http://www.ebay.com/itm/Hot-Cold-Beauty-Transmit-Dark-Circles-Re … sh=item233f690b0e

Някой да е ползвал нещо подобно за свиване на пори.......дали има ефект? newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 10 324
Чудя се каква почистващ четка да си взема. Гледах Магнитон. Хареса ми комбинираната за лице и тяло, което се отразява и на цената. Също и Мия. Може ли някой ползвал ги да каже няколко думи за моделите?

Аз имам Ария, доволна съм, но не мисля че Магнитон ще е по-малко ефективна.
Доколкото съм чувала този тип четки не стават за тяло, поне тези на Кларисоник. Аз използвам, обикновени ръкавици, като тези, много са ефикасни за ексфолиране на тяло.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 052
Аз ползвам обикновен вибро масажор за 15-20 лв. Опитвам се да му вкарам снимката ама не става. Всеки ден по 10 мин и има ефект точно за стягане на отпусната кожа.
Може да дадеш марка, модел...  Peace

# 51
  • Мнения: 88
Води се Relax and tone. Има го в офертите за колективно пазарене.

# 52
  • Мнения: 205
Как Ви се струва този уред?

http://www.ebay.co.uk/itm/110632159955?_trksid=p2060353.m1438.l2 … IDX%3AIT#shpCntId

Да, виждам , че го изпращат от Китай, но нали като купуваме техника от нашите магазини, отново пише Made in China.  По-скоро ме интересува, освен качеството на покупката, дали ще трябва да се плаща мито при получаване на стоката.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 051
Аз ползвам обикновен вибро масажор за 15-20 лв. Опитвам се да му вкарам снимката ама не става. Всеки ден по 10 мин и има ефект точно за стягане на отпусната кожа.

Как точно го ползваш върху лицето? Пише, че е за целулит. Слагаш ли някакъв крем преди масажирането?

# 54
  • Мнения: 88
Не не, за краката и корема го използвам - за стягане и против целулит. мисля, че за лице не става

# 55
  • София
  • Мнения: 20 120
Как Ви се струва този уред?

http://www.ebay.co.uk/itm/110632159955?_trksid=p2060353.m1438.l2 … IDX%3AIT#shpCntId

Да, виждам , че го изпращат от Китай, но нали като купуваме техника от нашите магазини, отново пише Made in China.  По-скоро ме интересува, освен качеството на покупката, дали ще трябва да се плаща мито при получаване на стоката.

Ако отиде на митница, ще трябва да платиш ДДС, което е 20% от стойността на покупката. Но има вариант да пристигне в пощата и тогава няма да плащаш нищо. Може да помолиш продавача да напише по-ниска стойност - пратки до 30 лева от страни извън ЕС не се облагат с ДДС, но независимо от това могат да отидат на митница. В този случай се плаща 1-50 за освобождаването.  Peace

# 56
  • Мнения: 205
Как Ви се струва този уред?

http://www.ebay.co.uk/itm/110632159955?_trksid=p2060353.m1438.l2 … IDX%3AIT#shpCntId

Да, виждам , че го изпращат от Китай, но нали като купуваме техника от нашите магазини, отново пише Made in China.  По-скоро ме интересува, освен качеството на покупката, дали ще трябва да се плаща мито при получаване на стоката.

Ако отиде на митница, ще трябва да платиш ДДС, което е 20% от стойността на покупката. Но има вариант да пристигне в пощата и тогава няма да плащаш нищо. Може да помолиш продавача да напише по-ниска стойност - пратки до 30 лева от страни извън ЕС не се облагат с ДДС, но независимо от това могат да отидат на митница. В този случай се плаща 1-50 за освобождаването.  Peace

Благодаря много!

А някой може ли да каже нещо за самия уред?

# 57
  • Мнения: 348
Записвам се да ви следя.   bouquet От каква възраст се препоръчва ползването на подобни уреди и имат ли някакви странични ефекти?

# 58
  • Мнения: 834
Аз имам шпатула за ултразвуково почистване и уред за ултразвук и лед светлина. С шпатулата така и не се научих да се почиствам добре, въпреки че много пъти съм гледала как го прави дерматоложката, та не я ползвам често. Уредът за ултразвук по едно време го ползвах много често и започна да ме боли главата от него, сега го ползвам максимум 1 път на седмица и съм доста доволна, определено ми успокоява и заглажда кожата, а моята е страшно чувствителна и проблемна.
За ибей - съветвам ви да си ги поръчате същите уреди, но от европейски вносители, спестява много мъки и проблеми с митниците. Моите уреди са си китайски, но ги поръчах от немския ибей, абсолютно същите, дори цената не им беше различна.

# 59
  • Мнения: 2 278
Момичета, да ви кажа, че моето уредче се оказа много полезно за пъпки.
Досега не го бях използвала за тази цел, но ми се появи някаква гадна, дебела пъпка без връх на едната буза. Чаках да се появи връхче нещо - не. Стои си една такава подута и гадна. (Чак едно такова тъмно синьо към черно и беше станал цветът!)
Вчера си правих седмичното почистване с уредчето и се сетих да пусна синята светлина за пъпката с малко крем против акне.
Днес сутринта просто не можах да повярвам! Shocked
Пъпката вече не е релефна. Обемът и диаметърът и са намляли и се надявам да изчезне напълно!

Това е уредчето:

Общи условия

Активация на акаунт