Уговорки

  • 2 473
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Брей, откъде я изровихте тая тема... Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Аз по принцип имах уговорка с гинеколога, щото бях секцио. С останалата част от екипа в операционната и стационара пък се познаваме чудесно и все едно имах уговорка с всички. bowuu
Скъпа, ти си изключение Grinning Все пак работиш  там, и остана да не си получила подобаващо отношение Grinning Grinning

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 920
Вярно тази тема откъде я изровихте  Simple Smile! И се чудя защо не съм я чела, пък то не съм била родила по това време. На въпроса - родих при гинеколога, при когото ходих и на консултации, всъщност избрала съм си го още с първото посещение, незнам как се води точно като уговорка или -не  newsm78

# 17
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Абе каква е тая древна тема newsm78 от 2004 г. Joy Joy Joy
ама да кажа.....нямах уговорка , но попаднах на моя лекар и съм изключително доволна Peace

# 18
  • Мнения: 2 784
Малей, верно била стара темата... Embarassed То и аз си помислих, какво се е сетила Бу за това как е раждала, ама знам ли, може за второ да се гласи... Mr. Green  bouquet

# 19
  • Мнения: 903
Нямах уговорка и бях доволна от акушерката, но от лекарите не. Те ме израждаха двама. Единия ми рискува бебетата като ме остави да раждам нормално близнаци, едното седалищно с думите: "Тя няма да ражда в нашата смяна, да видим как ще тръгне, а ако се наложи  секцио ще видим". Да ама родих в неговата смяна. А другата ме заши и беше невероятна грубиянка. Благодаря на Господ, че бебетата и аз сме добре Praynig

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 22:36 от DidiP

# 20
  • Мнения: 4 155
Нямах уговорка и бях доволна от акушерката, но от лекарите не. Те ме израждаха двама. Единия ми рискува бебетата като ме остави да раждам нормално близнаци, едното седалищно с думите: "Тя няма да ражда в нашата смяна, да видим как ще тръгне, а ако се наложи  секцио ще видим". Да ама родих в неговата смяна. А другата ме заши и беше невероятна грубиянка. Благодаря на Господ, че бебетата и аз сме добре Praynig

ей от това ме е страх и предпочитам да имам уговорка. Така поне си сигурна, че лекар, на който разчиташ ще дойде заради теб в болницата и в 2 през нощта. А и ще знаеш, че лекарят е добър и няма да рискува твоя живот или живота на детето ти от недоглеждане.
Когато раждах първия път имаше жена с крив таз, която я мъчеха да ражда нормално. Дойде началника на отделението и като видя за какво става въпрос им се развика. Веднаха я вкараха за секцио.
Вярно е, че има лекари, които дори и след уговорка не ти помагат, но се предполага, че са единици. Все пак им плащаш почти едномесечна заплата за 1 раждане. И а би трябвало да си държат на думата.

Общи условия

Активация на акаунт