Пеещите фонтани в Пловдив и човешката простотия

  • 20 903
  • 489
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6 365
Аз тука съм се загрижила кога сухият фонтан ще се задръсти със семки и ще се запуши от твърдата пловдивска вода, вие за немска граматика ми говорите...

# 481
  • Мнения: 257
що бе, монголците пишат на кирилица, знаеш ли колко е яко. Можеш да го прочетеш, макар и да не се разбира. Даже знам едно изречение - Порсон одрийн баяр хургее - честит рожден ден или поздравявам те с празника, нещо такова значи:)
А ако смяташ да влезеш вътре в пощата, тогава няма да е их гее цур пост, а ще бъде их гее ин ди пост, няма предлога цу, няма датив и си остава ди пост в акузатив. А цу иска датив, ди пост става в датив дер пост и "цу дер" става цур и оттам - их гее цур пост /към пощата отиваш, ама няма да влизаш вътре/.
Нещо се вживя...успокой се:)
Права е Mamcita, че темата е друга...да не се "зацапва" повече, предлагам.

# 482
  • Мнения: 387
Новини от фонтаните http://news.plovdiv24.bg/562876.html  ooooh! А преди ден-два имаше статия за едни циганета http://news.plovdiv24.bg/562797.html Те всяка година влизат де..

# 483
  • Мнения: 7 519
Това пък е най голямата простотия да съблечеш детето си голо на обществено място! За пореден път се уверявам, че българина култура няма!

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
че детето е голо - ужас, това е недопустимо.
А че читателят го дразни, че имало деца в сухия фонтан - любовта към себе си се лекува вече. Или с хапове или с раждане.  Laughing

# 485
  • Мнения: 7 519
Скоро минах през Карнобат, където също има такъв фонтан, но нямаше никакви деца в него. Опитах се да стъпя, но пода беше покрит с някаква плесен и толкова хлъзгав, че за мен би било абсолютна лудост да позволя на детето си да играе в него!

# 486
  • Мнения: 12 683
И това е решение - да се запусне толкова, че да не могат да влизат децата.   

# 487
  • Мнения: 551
че детето е голо - ужас, това е недопустимо.
А че читателят го дразни, че имало деца в сухия фонтан - любовта към себе си се лекува вече. Или с хапове или с раждане.  Laughing
Joy Joy Joyсухият фонтан си е за мокрене...къпане...но другото...голо дете там....бяхме в понеделник със сина ми там....добре че сме си спестили гледката.... #2gunfireпростотия до шия.... hahaha hahaha

# 488
  • Мнения: 6 370
Как се роди този оксиморон "сух фонтан"? Мислех, че е форумска измишльотина, но и в горната статия използват същия израз.

# 489
  • Мнения: 21 648
 Седи си сух докато не му стъпиш отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт