Обзор 2015 - 2019

  • 157 747
  • 776
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6 352
Благодаря за включването   Peace
Пуснах запитване за един хотел и дано има места, защото много ми хареса гледката.

Не зная какви снимки сте гледали, но на Обзор няма как плажът да е претъпкан. Дълъг е 10 км. и доста широк в централната и северна част. Южният плаж е по-тесен, но това е почти извън градската част. Обозор е зелен и чист град. Морето бързо става дълбоко. Понякога е ветравито и тогава морето е бурно.

# 361
  • Мнения: 18 037
Препоръчайте ми къща за гости в Обзор, за компания младежи

# 362
  • Мнения: 6 352
Препоръчайте ми къща за гости в Обзор, за компания младежи
Дом Барбов. Стига да има места.

# 363
  • велико търново
  • Мнения: 588
Вчера и днес много пренаселен плажа в Обзор.времето тихо и спокойно море гладко без огромни вълни.

# 364
  • Мнения: 523
Някой да е отсядал в хотел Алтеа това лято? Цените им са съмнително ниски. 66лв на стая, така пише в сайта им. Или накрая ще се окаже, че е на човек тази цена  newsm78

# 365
  • ГО
  • Мнения: 3 955
От Мирамар са излезли с отворено писмо до министерството и браншовите организации относно проблемите с плажа.

Много тъпо, сега видях снимки със свободната зона от хотела.

# 366
  • Мнения: 6 352
От Мирамар са излезли с отворено писмо до министерството и браншовите организации относно проблемите с плажа.

Много тъпо, сега видях снимки със свободната зона от хотела.
Е, много рано се сетиха! Трябваше да изчакат поне сезонът да мине. Тате ще им купи колело, ама друг път!

# 367
  • Мнения: 1 296
Моля ви за отзиви за хотел Аникси. Ще бъдем 2 майки с 3 деца и ми се иска да знам къде отиваме. Трябва да потвърдя резервацията, а нямам време.

# 368
  • Мнения: 6 352
Моля ви за отзиви за хотел Аникси. Ще бъдем 2 майки с 3 деца и ми се иска да знам къде отиваме. Трябва да потвърдя резервацията, а нямам време.
Не съм почивала в хотела, но съм го виждала на път за хотел Казабланка. Почти до него е. До колкото знам апартаментите са собственост на руснаци. В Букинг отзивите са 7 от 10 т.е. хотел средна хубост. Основно не са довални от хигиената. Липса на зареждане с тоалетни принадлежности. Пише, че е пригоден за самостоятелно готвене, т.е. може би няма ресторант. Дано съм била полезна.

# 369
  • Мнения: 1 296
И аз се съмнявах, че е около Казабланка, защото сме почивали в нея и по картата гледах така да се ориентирам. Поех ангажимента с търсенето за почивка и ми е много притеснено.

# 370
  • Мнения: 6 352
И аз се съмнявах, че е около Казабланка, защото сме почивали в нея и по картата гледах така да се ориентирам. Поех ангажимента с търсенето за почивка и ми е много притеснено.
Е, значи Ви е познат районът.

# 371
  • Мнения: 93
Здравейте! Вчера се върнахме от Обзор! Обзор е много хубаво място за отдих има клубове на плажа, заведения много и прекрасни паркове за разходка и голяма плажна алея! Ние бяхме в Хотел София, в който определено няма да повторя да отида. Много е мръсно иначе има всичко-хладилник, климатик, малко телевизорче, тераска с два стола, топла вода винаги, храната беше еднотипна, но за непретенциозни става. Хотела е много близо до плажа на 3 мин. и до парка им, на тихо и спокойно място, но изобщо не чистят там.Прекарахме си страхотно там, плажа е страхотен и спасителите са много стриктни! Препоръчвам Обзор, но не в хотел София!

# 372
  • Мнения: 486
От утре сме на Обзор за седмица. Точно като се разваля времето. Има ли места по плажа,където да си сложим собствен чадър и в коя част Simple Smile)

# 373
  • Мнения: 1 296
Някой с отзиви за Парайзо Бийч?

# 374
  • Мнения: 93
Има място много .Плажът е много голям, но зависи в коя част ще бъдете.Аз препоръчвам около хотел Риу Хелиос , до Лунапарка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт