Обзор 2015 - 2019

  • 157 608
  • 776
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 433
Привет! Имам въпроси към посещавалите хотел Мирамар
- Какво представлява платения бейби клуб 6-36 месеца?
- Колко струва бебешкия пакет? Цитирам: “Бебешки пакет, включващ ваничка за къпане, гърне, повивалник, уред за затопляне на шишета, бебешка козметика и др. срещу заплащане”
- Какви пюрета има на бебешкия бюфет? Има ли пасирани супички, манджички и тн?

Благодаря предварително :Hug

# 646
  • Мнения: 22
Привет!Включвам се с отзиви от миналогодишната ни почивка в Обзор.Бяхме в Сънрайз ол суитс и останахме изключително доволни.Стаите се почистваха всеки ден,храната беше в изобилие и много вкусна.Сладолед,дюнери,кърпи за плажа,шезлонг и чадър са включени в ол инклузива.Паркинг безплатен,интернета се плаща.Ежедневно стаята се  зарежда с кафе и чай.Миналата година платихме 920лв за 10дни,тази година 1270лв пак за 10 дни от 4 септември-двама възрастни и две деца в апартамент.Времето беше топло и не сме имали ден без плаж,въпреки че бяхме септември.Приятна почивка на всички!

# 647
  • Мнения: 1
Здравейте,

Аквапаркът към хотел Сол ЛунаБей може ли да се използва от външни лица (които не са гости на хотела) и ако да, какви са цените?

# 648
  • Мнения: 25 600
Май бяха 20 лв. на човек, нещо такова.

# 649
  • София
  • Мнения: 973
Как е времето в момента? 10 дена напред го дават все слънце с облаче

# 650
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Облачно и неставащо за плаж. Поне за нас, с две малки деца.

# 651
  • Мнения: 356
Ние ще сме от 28 юли в Обзор, надявам се времето да е хубаво. Някой знае ли  дали има влакче обикалящо Обзор, че моя малкия е фен на всякакви влакове. И знаете ли от обзор дали има пиратски кораб? Желая на всички ви прекрасни летни емоции 🏖️

# 652
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Има влакче през юли и август в Обзор.

Пиратски кораб  най-близо тръгване от Несебър -
-  на 30 км през много тежък път - прохода Обзор - Баня - Слънчев бряг.
И Варна на  60  км.  прав - хубав път.

Времето от утре по черноморието се оправя и за неделя го дават да вали само към Враца - София - Ловеч.


# 653
  • София
  • Мнения: 973
Печикамъков къде я гледаш тази прогноза? Защото на мен от неделя до вторник ми го дава облаци, даже вторник с дъжд.
Аз затова питам тук, защото понякога като напишат така облаци...то се появи някой облак в късния следобед и това е.

# 654
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Актуална информация за времето към 15:37 ч. - перфектно. Simple Smile

# 655
  • Мнения: 3 922
Пиратско корабче има, но от пристанището на Св.Влас. Минава покрай целия Сл.бряг и обръща преди Несебър. Миналата година бяхме взели ваучери за корабчето Black Sam.

# 656
  • Мнения: 356
Благодаря Ви. Страхотни сте. 🌻

# 657
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Печикамъков къде я гледаш тази прогноза? Защото на мен от неделя до вторник ми го дава облаци, даже вторник с дъжд.
Аз затова питам тук, защото понякога като напишат така облаци...то се появи някой облак в късния следобед и това е.

От поне три международни и три български сайта и балканския метоо институт.  

 Следобед я смениха и вече за неделя е само облачност за черноморието.  
Понеделник също облачност и 27 градуса - за черноморието.   

Дъжда е към Западна България за неделя и понеделник.

# 658
  • Мнения: 433
И ние от неделя сме в Обзор, Мирамар. Стискаме палци за хубаво време. Ще бъдем с бебка на 8 месеца, дано да й хареса Two Hearts

# 659
  • Мнения: 643
Ние сме от вчера тук и времето е супер. Вчера имаше малко облаци, но си ставаше за плаж. А водата е разкош. С две малки деца сме, неизлизащи от морето...

Общи условия

Активация на акаунт