MasterChef България, Тема 14 - Финал

  • 69 128
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 350
  • IT
  • Мнения: 3 704
Нали се явяват много хора на първите кастинги и предполагам има други шефове, които ги отсяват преди да дойдат пред тримата шефа.

# 1 351
  • Мнения: 11 828
Да, вероятно и аз така мисля.

# 1 352
  • Berlin
  • Мнения: 11 327
Да,преди това имаше един или два ? предварителни кастинга, с други оценяващи. Явно е имало и готвачи все пак сред тях, защото аз останах с впечатление, че не са. Simple Smile Май Борис Солтарийски беше сред тях и още 1-2 лица от бТв. Или той беше на Бъглария търси талант. Laughing Омешах ги много, но имаше интервюта от предв. кастинги на Мастършеф с някои от оценяващите.

# 1 353
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Що била с пусната коса? Thinking
Че ако е било толкова "страшно", тя що не я върза? Развяваше я почти до края.

# 1 354
  • Варна
  • Мнения: 18 050
Що била с пусната коса? Thinking
Че ако е било толкова "страшно", тя що не я върза? Развяваше я почти до края.

Изглежда, че от предаването са им избирали "стайлинга". Thinking

# 1 355
  • София
  • Мнения: 14 822
Лиляна, за превозването - ММ работи  в продукция на друга ТВ, задължително гостите участници се взимат от домовете им и се прибират обратно. На хората от провинцията се осигурява хотел.

Някой по-горе писа отношението е важно, тези хора ти изкарват хляба все пак.

Тази случка с шофьора е малко странна, беше описана от Нордел преди два месеца и после изтрита, но там намесваше шофьор на НТВ. Не я слуша главата много.

# 1 356
# 1 357
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Благодаря!   bouquet

Петя Дикова не я дишам с нейното лигавене и хулиганско поведение. "Вие наложихте обръщението "Шеф".  ooooh! Тази девойка да беше попрочела предварително. Това е изискване на формата и се случва във всички страни, които го правят. Към Виктор: "Вашата средна дъщеря учи в Холандия..." .  ooooh! Та той няма три дъщери, та да има средна такава. Има син и две дъщери. Не знам докога ще го държат това лигаво и изкуствено чудо в бТВ.  Shocked

Виктор, Петър и Андре много ми допадат.   chef Както винаги: симпатични, възпитани и духовити.

Гледам ги в момента, после ще гледам и Симеон.

# 1 358
  • Мнения: 7 198
smileys, и аз това се чудя относно Петя Дикова
Цитат
Не знам докога ще го държат това лигаво и изкуствено чудо в бТВ.
Не гледам никога нейните предавания, идват ми в повече лигавщините и, маниерниченето и неумелото поведение пред камера. Днес гледах, заради участниците.
А шефовете са готини.  Peace

# 1 359
  • София
  • Мнения: 2 808
И на мен ми е дразнеща Петя. И това смесване на "Вие" и "ти" не говори добре за нея. Не става за водеща, нито въпросите, нито държанието ѝ са на ниво.  ooooh!

# 1 360
  • Мнения: X
Няма да гледам даже, че Петя още след един Брадър, като я видя и ми се повдига. Пробутват я техните.

# 1 361
  • Мнения: 478
Много по-симпатични са ми шефовете, когато са извън формата. Толкова естествени и земни...
Особено симпатичен ми стана Михалчев, който по време на предаването четеше кюто много дървено и даже мислех, че не може да говори самостоятелно. Оказа се не само, че може, но е и доста духовит и непринуден.
Трябва да поработят върху това.

# 1 362
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Петя е отврат. Как я държат още там? Така ли родителите ѝ поне не са я научили как да се държи на екран.
Много ниско ниво, много. НЛ води по-добре от нея.

# 1 363
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Петя е отврат. Как я държат още там? Така ли родителите ѝ поне не са я научили как да се държи на екран.
Много ниско ниво, много. НЛ води по-добре от нея.
То даже и Венета ми е по-поносима!

# 1 364
  • Мнения: 4 821
Петя е отврат. Как я държат още там? Така ли родителите ѝ поне не са я научили как да се държи на екран.
Много ниско ниво, много. НЛ води по-добре от нея.
В България всичко е с връзки. И най -некадърният водещ да си (като Пипи) пак ще се уредиш някъде, ако мама и тате са важни клечки. Затова умните и кадърните заминават в чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт