MasterChef България, Тема 14 - Финал

  • 69 106
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 121
Колко договора, кога, какво - мисля, че няма нужда да отговарям в подробности, защото това е една от клаузите по договора (договорите). Все пак те са между мен и продуцентите (изпълнителните продуценти). Каквото и да пише вътре, те първо се четат и после се подписват (или не). Не мисля, че е толкова важно какво пише в тях, че да го обсъждаме тук.

# 1 336
  • София
  • Мнения: 595
От "Струма"-та пак излизат със СЕНЗАЦИЯ!  Laughing

# 1 337
  • Мнения: 1 446
Дарине, то как да не е важно, като после има мрънкане  ooooh! Значи пише нещо, което не се казва, и е обещано, а не е изпълнено......аз това не мога да го повярвам.

# 1 338
  • Мнения: 121
Дарине, то как да не е важно, като после има мрънкане  ooooh! Значи пише нещо, което не се казва, и е обещано, а не е изпълнено......аз това не мога да го повярвам.

Който мрънка - да си намери правно основание, да си намери адвокат срещу 30% и да си води дело. Частен граждански спор, не мисля, че трябва да е публичен.

# 1 339
  • Другата България
  • Мнения: 37 726
От "Струма"-та пак излизат със СЕНЗАЦИЯ!  Laughing
Laughing Поредната глупост.
Ей, как не се умориха тези хора.....

# 1 340
  • Мнения: 13 800
Какво сте се впили - договорите та договорите, какво пишело, кога и защо Simple Smile
То е ясно, че договор в интерес на участника няма. Същото е и при другите риалита. Има една голяма награда, на която всеки се надява, един победител, който излиза с бонус от целия гърч, а останалите правят масовката, пият по една студена вода накрая и разчитат на получената известност. И тя работи за тях в крайна сметка - ето, започват се всякакви съвместни и индивидуални проекти, откриват се заведения, правят се турнета. Погледнато в перспектива, всеки от участниците ще има някаква полза. Каква точно и колко голяма зависи и от самия него.

И пак захапахте Мариела Joy Не можете без нея, то се видя Simple Smile
Какво различно е казала Мариела от това, което казва Дарин! Само дето той е уклончив, а тя е перде и плещи направо, много не й пука.

ПП. За яденето от приготвеното, предполагам не са разрешавали на участниците да ядат от манджите си, за да няма после типичното нашенско "ама моята чорба беше по-хубава от на Х, пък журито него избра" Laughing

Последна редакция: чт, 04 юни 2015, 17:34 от птица

# 1 341
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тази мома ще ходи в съда, май. На това ми мирише.

http://life.dir.bg/news/%D0%9Cariela-%D0%9Dordel-masterchef-19202114?nt=5

# 1 342
  • София
  • Мнения: 6 195
А, мома... Била е някога, сега е, да речем, невяста.  Wink
Ми нека иде в съда, нека опитат да я опровергаят продуцентите...Ще е интересно дали още някой участник ще вземе страна.

# 1 343
  • Мнения: 14 840

Интересно ми е ако Мариела беше спечелила формата ,дали щеше да изчака да и изтече договора и пак да се разприказва
Или 100000 щяха да я накарат да замълчи навеки

# 1 344
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Интересно ми е ако Мариела беше спечелила формата ,дали щеше да изчака да и изтече договора и пак да се разприказва
Или 100000 щяха да я накарат да замълчи навеки

Точно това написах вчера.

Интересно, ако Мариела беше спечелила формата или поне беше финалистка, дали щеше да напише всичко това. Силно се съмнявам.
...

# 1 345
  • Мнения: 7 779
А, мома... Била е някога, сега е, да речем, невяста.  Wink
Ми нека иде в съда, нека опитат да я опровергаят продуцентите...Ще е интересно дали още някой участник ще вземе страна.
надали в договорите им пише ,че трябва да ги хранят с хайвер и омари. т.е.  ако не пише това какви ще са им претенциите  newsm78

# 1 346
  • София
  • Мнения: 6 195
А, мома... Била е някога, сега е, да речем, невяста.  Wink
Ми нека иде в съда, нека опитат да я опровергаят продуцентите...Ще е интересно дали още някой участник ще вземе страна.
надали в договорите им пише ,че трябва да ги хранят с хайвер и омари. т.е.  ако не пише това какви ще са им претенциите  newsm78
А, не знам, далеч съм от тази област; но нали "в спора се ражда истината"... За мен не всичко е в спазването на договора. Отношението е важно.

# 1 347
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не мен ми е непонятно от какъв зор продукцията ще ѝ влиза в ролята на превозвач.
Като има проблем с детето, да си хване такси, какво хленчи. И това дете защо е само по това време на нощта?

# 1 348
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Жълтата преса не се спря с глупостите.
Ще ми е интересно, ако някой успее да осъди продуцент, все си мисля, че са се подковали с яки договори.

# 1 349
  • Мнения: 11 828
Симеон във Фейсбук:

Всеки талант, малък или голям има своя откривател.Едно огромно БЛАГОДАРЯ на Шеф Илиян Кустев за това че на кастингите съзря моя талант и предрече че ще имам огромен успех в MasterChef.

Какво ли ще рече това?! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт