MasterChef България, Тема 14 - Финал

  • 69 140
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: X
По-скоро тя е от тези, които не ядат и затова остана до финала.

 Peace

 hahaha

# 1 321
  • Мнения: 11 830
В кухнята на Мариела в Преди обед, ама и Стефан там. Laughing Правят пържен ориз с тофу, дето го правили заедно на някой стрес тест.
Ето - http://masterchef.btv.bg/video/extra-video/na-gosti-na-mariela-i-stefan.html

# 1 322
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Скрит текст:
В кухнята на Мариела в Преди обед, ама и Стефан там. Laughing Правят пържен ориз с тофу, дето го правили заедно на някой стрес тест.
Ето - http://masterchef.btv.bg/video/extra-video/na-gosti-na-mariela-i-stefan.html
Благодаря за линка    bouquet

От нещата, които написа Дарин и нещата, които е изписала Мариела не очаквах да ги видя в това предаване.

# 1 323
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
Нали това си говорехме вчера - досега само тя  се е изтропала по този грозен начин.
Дарин беше по-умерен в изказа.

# 1 324
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Точно - плю ги, а после се съгласява да участва в предаването. Щом е токова недоволна и възмутена, защо участва?  newsm78

# 1 325
  • Мнения: 2 431
Защото е PR. А лош PR няма, тя много добре знае това. Като е понесла всякакви неща, по-добре да извлече и максимални ползи. Това поне е моята логика.  Peace
Много се радваме вкъщи за Симеон. Simple Smile

# 1 326
  • Мнения: 281
Mariela Nordell Договорът ми свърши, вече мога да говоря. Снимки от 8 сутринта до 3 през нощта, с едно хранене през деня - пица! След "бунта на мравките" се смени менюто на яхния от стари кебапчета и като резултат цялата продукция се натрови и продриска! Към средата почнаха да карат и нещо като сандвичи... Крясъци и психо терор от страна на персонал, ангажирани в продукцията.... отношение като към последния просяк във Варненски мол! И всичко това не само без заплащане, но и транспорт за сметка на участниците! Това - 3 месеца!
Вечер, трябваше да се чака докато се свърши всичко - с материяла за монтаж, с интервютата, с всичко! И не те разкарват с техния транспорт, ами чакаш като Гюро Михайлов. Една вечер детето се беше заключило и помолих 2-мата шофьора на продукцията, единият да ме закара до метро станцията, която е точно на 7 минути от студиата. Горкото е стояло до 22.30 в лавката до нас, но в 23.00 затварят. Много ги молих, отговорът беше "твоето дете не ни интересува! Нали разбираш, че тия приказки, дето ни ги разправяш, въобще не ни касаят!". Поръчах си такси! И така всяка нощ занапред! Защото моето дете не ги интересува!!! По 14 лв. на вечер! .... И ние на тия им изкарвахме заплатите, правихме им шоуто, рейтинга.... работехме им като роби!няма такива наглеци! всеки ти крещи - от гримьорката "ти, ма, що си с пусната коса!", при положение, че 20 мин. по рано режисьорката ми каза да си оставя косата пусната, до една там някаква на продукция беше - правеше ни сутрин строева подготовка, само дето не ни строяваха на плаца. направо си беше оберщурмбандфюрер! беха ги събрали от кол и въже


Иво Вълчев Имахте ли право да прекратите договора по ваше желание?
Mariela Nordell Не! Даже имаме клауза в договора да подпишем задължително друг договор без да го знаем какъв е! И беше безсрочен! Но аз си задрасках тая точка и поправих на "докато свърши формата".

Андрей Едрев Едва ли са те държали насила. Калпака и дома.
Mariela Nordell да, но 25 000 нямах свободни да им давам на гърците, за това, че бях глупава да им вържа!
Shocked Хора, защото съм пропуснала много, може ли някой да ми каже това кой е?  Rolling Eyes Shocked Или това са нещата, които Мариела е писала във ФБ?

Иначе много се радвам, че спечели Симеон  Mr. Green

# 1 327
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
Това кой е в какъв смисъл?
Това са писаниците на Мариела, за другите имена ли питаш?

# 1 328
  • София
  • Мнения: 15 511
Точно - плю ги, а после се съгласява да участва в предаването. Щом е токова недоволна и възмутена, защо участва?  newsm78
Тя е написала - Защото нямала 25 000 лева да плати за неустойка.

Последна редакция: чт, 04 юни 2015, 15:07 от Тайна

# 1 329
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Скрит текст:
Точно - плю ги, а после се съгласява да участва в предаването. Щом е токова недоволна и възмутена, защо участва?  newsm78
Тя е написала - Защото нямала 25 000 лев да плати за неустойка.
Дарин е отказал - значи не е част от договора им. А това тя го е написала в отговор на въпроса "Защо не се е махнала от MasterChef, щом са били толкова зле условията" Ако съм разбрала правилно  Mr. Green

# 1 330
  • Мнения: 281
Да, да. Разбрах Simple Smile
Дарин какво е отказал?

# 1 331
  • Мнения: 1 728
Дарин , имахте ли упоменат в договорите колко време ще са снимките на ден
От колко до колко часа примерно плюс минус час ,два
И кажи най накрая кой я изяждаше тая храна дето готвехте,че тук в чудо се видяхме Joy Joy Joy

Трябваше специално да проверя в моя договор, но при мен няма указано времетраене на снимачния ден. За храната вече съм отговарял - екип от повече от 40 човека се грижеше да бъде достойно изядена Simple Smile

Е този екип трябваше да избира победителя:) Дарине значи са те поканили да станеш спонсор на телевизията а не за участие.Щом е трябвало ти да си купуваш продуктите и всичко да е за твоя сметка.Е нормално е да откажеш при такива условия.Добре че ни разясни че да не се чудим защо някои не участват.

# 1 332
  • Мнения: 1 417
Кога подписахте договорите Дарин, преди кастингите или след?
Нямаше ли упоменати всички условия за участите- времетраене на снимките, осигурена храна, транспорт и т.н
До колкото разбрах на по известните блогъри са пращани покани за участите, някои са приели като вас, други са отказали. От поканата не стана ли ясно как ще протече формата?

# 1 333
  • Мнения: 1 446
Тоест те са подписвали преди кастинга може би? Има логика.

# 1 334
  • Мнения: 31 400
В новото сп. Ева пространно интервю с Мариела Нордел. Разказва лакърдиите си типично в нейн стил.

Общи условия

Активация на акаунт