Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~126

  • 19 629
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 782
Деси, Гости...
Интересно....кой оспорва, защо Кахраман не търси след 2 години Елиф...
Кахраман изпусна началото - ако беше проследил къщата на Максут с поставени хора, щеше да разбере, че там влизат и излизат едни и същи лица - например доктора...А Кахраман повярва на Максут, че няма нищо общо с тази работа и изпусна ценно време....Ако става въпрос дори и Елиф я изкарваха от дома на Максут и я водиха в болницата на рентген....Просто Кахраман и този път беше крачка след престъпника Максут, както и до сега....

Сори, но не мога да се съглася, че родителите на Кахраман ще му кажат да се ожени повторно за Дафа и той ще го направи, дори и да не иска....Сега и аз съм гледала всички епизоди и знам, че ако Кахраман каже на баща си, че няма да стане тази работа, просто  няма да стане наистина....Кахраман можеше да се ожени за всяка друга, не и за Дафа. Защото сигурно не забелязахте какви мръсотии отново направи в 31 епизод и как лишиха Султан да вижда внука си....Не дадоха в 31 епизод, но във фрагмана го имаеш, че Дафа блъска Назлъ и Назлъ умира.....И Кахраман ни чул, ни видял.....

И върха на всичко е, че с неговото мълчаливо съгласие Топрак казва на Дафа мамо..Няма да изпадам подробности, който иска да прочете постовете ми - аргументирала съм се за всичко, което съм написала.

Ще се радвам ако има дискусия - аргументирана.......

На мен ми е тъжно за Елиф...Тя е сама с един психопат. Няма близки при нея, няма на кого да се довери, защото и мед. сестрите я пердаваха на Максут. Физически болки, страдания, че е далече от детето си и Кахраман....Преживява един ужас и не може да направи абсолютно нищо.....
И въпреки всичко до края на сезона Елиф ще избяга от затвора на Максут.....Ще се окаже, че няма дете, защото то има друга майка, няма съпруг, защото той е женен...няма сестра, защото Дафа я е убила...Не знам само дали ще има майка......

ПП - и още нещо - Максут я заплаши, ако не се подчинява ще убие Топрак и Кахраман.....И Елиф трябваше да се подчинява....

Последна редакция: сб, 30 май 2015, 00:50 от MAMA-AN

# 691
  • Мнения: 3 485
Гости ,Ани   Peace     bouquet

Хубаво си седя и чета из форума … докато алармата за пожар не се задейства …ха сега де трябва да си сменя името от "трендафилка" на "загоритенджерова" …отиде ми житото за утре на кино …слагам друга партида  да се вари ... Joy hahaha   chef
Дафа е виновна !  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 692
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Ани, просто изказах мнение, че след две години търсене Кахраман иска да бъде баща и на двете си деца вярно, че Кахраман "пропусна" следата Максут , но колко време и Вейсел не знаеше, че Елиф е при него Naughtyвярно, Елиф е сама.....но тя знае че Кахраман и Топрак са живи....а Кахраман трябва да живее с мисълта, че Елиф я няма......така го чувствам съжалявам ....ти си права за себе си....ще видим какво ще стане накрая...ако Кахраман е "предал" любовта си към Елиф нали ти обещах да се реванширам Joy Joy Joy
Тио Party много обичам жито....
вече наистина ви казвам лека нощ....
ако някой иска да гледа филм на ЙД
https://www.youtube.com/watch?v=xorWMxGU5IM
http://vbox7.com/play:e4a31d4a35

Последна редакция: сб, 30 май 2015, 01:03 от gostenka68

# 693
  • Мнения: 36 782
Гости ,Ани   Peace     bouquet

Хубаво си седя и чета из форума … докато алармата за пожар не се задейства …ха сега де трябва да си сменя името от "трендафилка" на "загоритенджерова" …отиде ми житото за утре на кино …слагам друга партида  да се вари ... Joy hahaha   chef
Дафа е виновна !  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy За втори път го правиш  Naughty Третия път сигурно ще трябва да викаш пожарната....
Скрит текст:
Един съвет - аз понеже нямам обоняние поради здравословни проблеми, и не усещам мирис при готвене. Изгорих една тенджера и една тава....не съдържанието а съдовете и сега, когато готвя си слагам алармата на телефона да ми звъни, през 15 минути или половин час в зависимост от това какво готвя и опита ми, който имам за колко време трябва да направя нещо или да проверя на какво дередже е....

# 694
  • Мнения: 36 782
Гости и аз споделям мнение може би съм малко по-твърда когато пиша, но когато става въпрос и за Дафа, паля джапанките.
Няма защо да се извиняваш. Аз не нападам никого и не се чувствам нападната. Начин на писане - това е.....Но търпението вече ми се изчерпа. Аз гледам сериозно само този сериал, всеки епизод гледам по няколко пъти. Изхабих страшно много време и нерви и затова вече нямам търпение.
Но се оказва, че не съм само аз - рейтинга го показа.....

# 695
  • Мнения: 3 485
Гости ,Ани    Peace     bouquet

Хубаво си седя и чета из форума … докато алармата за пожар не се задейства …ха сега де трябва да си сменя името от "трендафилка" на "загоритенджерова" …отиде ми житото за утре на кино …слагам друга партида  да се вари ... Joy hahaha   chef
Дафа е виновна !  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy За втори път го правиш  Naughty Третия път сигурно ще трябва да викаш пожарната....
Скрит текст:
Един съвет - аз понеже нямам обоняние поради здравословни проблеми, и не усещам мирис при готвене. Изгорих една тенджера и една тава....не съдържанието а съдовете и сега, когато готвя си слагам алармата на телефона да ми звъни, през 15 минути или половин час в зависимост от това какво готвя и опита ми, който имам за колко време трябва да направя нещо или да проверя на какво дередже е....

Aни  благодаря за съвета ! Вече ме е срам  Embarassed ,ама Дафа е виновна щото правих колажа и Мара подробната да не изпусне пост … Уф…..   Sick
Аз съм любопитна как ще завърши сезона … дано има някакъв позитивен лъч в цялата тази каша ,иначе няма да им гледам тъпотиите….

# 696
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Ани, естествено, че рейтинга показва отношението на зрителите към видяното в епизода....няма да е първия сериал провален от сценаристите.... ooooh!не се засягам ....знам, че мога да кажа това, което чувствам....за което ти благодаря за комфорта в темата... но не ти ли е жал за този Кахраман....

сигурна съм , че Дефне не би я чакал така .... Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 36 782


Султан колко е различна - в действителност е хубава жена, не като в сериала....постоянно начумерена....

# 698
  • Мнения: 36 782
Гости ако знаеш колко сълзи съм изплакала на този 30 епизод, колкото пъти го гледах непрекъснато плаках...За всяка сцена съм направила снимки и колажи - Кахраман и спомените му....
Дадох много от себе си на Кахраман, но уви...останах измаменото камилче...Той се скри зад мъката си по Елиф и.....
Както и да е. не съжалявам за нищо, но сега той трябва да ми докаже, че Наиситна е Герой без кавички......

# 699
  • Мнения: 36 782


Йозджан пее на сватбата на Хатидже - сладур  Hug Hug Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 36 782


Ама той Ози е изнесъл цял концерт на сватбата....Супер  Peace Peace Peace





С актьорите ат Съдбата....

# 701
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Скрит текст:
Видях превода на 29 серия и въпреки , че сигурно сте разкостили серията да кажа и аз.....страхотна игра на Йозджан....в момента на идването на полицаите и съобщението за катастрофата....просто се "смъкна"....колко време стоя на брега и гледа морето очаквайки Елиф......а когато Ибрахим изкрещя в лицето му, че е убил Елиф и е отмъстил за баща си....крещейки "Елиф" сърцето му умираше.... newsm45 newsm45 smile3511 newsm45 newsm45 сигурна съм, че сте намерили кусури на Кахраман, че е оставил Дефне да идва в имението....него въобще не го интересуваше нищо от това, което ставаше в къщата....той повери Топрак на двете му баби и търсеше единствено Елиф.... ooooh!Момичета, много от вас упрекват Кахраман....но той не знае това, което виждаме ние....много от нещата за него са "скрити"....ако той се съгласи на съжителство с Дефне Naughty не забравяйте, че тя все пак ще е майка на дъщеря му....ако за цялото общество Елиф е мъртва, той все пак трябва да се погрижи за децата си....Дефне не е най доброто решение, но Кахраман няма избор, ако иска да бъде и до другото си дете....може да е принуден да бъде с Дефне, но аз съм сигурна, че в сърцето му е Елиф... smile3518 Филмът е отражение на реалния живот...колко пъти ни се е налагало да се "съгласява ме" с неща, които не са ни по сърце ooooh! и не винаги за съжаление злото  е наказано и доброто побеждава....Удовлетворена съм, че Кахраман не възприемаше Дефне по никакъв друг начин освен като източник на информация за Ибрахим....не знам какво са ни подготвили, но се радвам, че втория сезон ще е кратък Stop
аз все пак вярвам, че накрая Елиф ще бъде с Топрак и Кахраман и Дефне ще остане с пръст в уста....
Гости, добре дошла! Време беше да удариш едно рамо в защита на Кахраман. Hug
Точно така си мисля и аз - Какво искаме от човека - търси, ходи , разследва две говини... Това е страшноо много време - друг не би издържал толкова - животът върви и синът му расте... А любимата жена я няма! Ние знаем, че я има и е жива, но той не знае. Не виждал очевидни неща! А как да ги види, като мъката го е превзела и не го интересува нищо.
аз все пак вярвам, че накрая Елиф ще бъде с Топрак и Кахраман и Дефне ще остане с пръст в уста.... - това чакам и аз да се случи с някакъв вътрешен глас както казва Елиф. smile3521 smile3521 smile3521
Деси Partyтака е две години са страшно много време, Кахраман от това , което видях в двата фрагмана иска да бъде само баща на децата си и не иска да "започва" отначало с Дефне....колко много бракове са просто съжителство в името на децата без емоционална връзка между партньорите....да не идеализираме Кахраман...той е просто човек като нас....със своите грешки, съмнения и слабости....но аз вярвам , че любовта е в сърцето му Naughtyмаже да са му поставили условие да се ожени , за да бъде с дъщеря си...от Къймет и Дефне очаквам всичко.....много ми беше чудно как въобще "допуснаха" развода между Кахраман и Дефне при условие, че тя беше вече бременна....

 newsm10 newsm10 newsm10

 newsm10 smile3521

Гости, Деси  Peace слава богу не съм сама в размислите по този въпрос  Peace
Още повече, че очаквах подобно развитие и не мисля, че е толкова ненормално. Не е важно самото действие - брак между Кахраман и Дафне, а неговата същност и причините да се стигне до това. Един брак на хартия, заради децата... Thinking и то с майката на едното от тях, макар и извършила нещо лошо преди време ( опита за отравяне на бременната Елиф, защото другото е неразкрито), но доказала ( явно  Thinking) през тези две години, че е друг човек - с грижите, които полага за Топрак и може би обич, която е показала  newsm78 Как да не и се довери човек? Все пак най-лошите и постъпки са скрити за Кахраман ( даже и майка му мълчи за това), а и всички роднини подкрепят бившата, та... и аз все още не мога да го упрекна за решението. После след разкриването на интригите и завръщането на Елиф, той ще успее да докаже отново любовта си и ще се бори за нея  Peace Просто му е нужно време да разбере истината - нещо, което преди време трябваше да направи и Елиф и след това те се сближиха, докато сега чувствата на двамата са ясни и... следва осъзнаване и сдобряване. Но...  ooooh! ще трябва да почакаме  Sad

# 702
# 703
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Гости ако знаеш колко сълзи съм изплакала на този 30 епизод, колкото пъти го гледах непрекъснато плаках...За всяка сцена съм направила снимки и колажи - Кахраман и спомените му....
Дадох много от себе си на Кахраман, но уви...останах измаменото камилче...Той се скри зад мъката си по Елиф и.....
Както и да е. не съжалявам за нищо, но сега той трябва да ми докаже, че Наиситна е Герой без кавички......

Ани  Hug виждам колко много изстрадваш и ти всичко, но... има и неща, които Кахраман не знае, та... затова така действа. Сигурна съм, че като се разкрият тези тайни той ще си върне предишния облик  Peace

Аз гледам два сериала в момента и вярно, че в другият съм повече вкарана, но... и там имаше ситуации на съмнение в главния герой, обаче аз му вярвах и не оставих други да ме убедят във вината му и сега се радвам, че съм познала, защото той доказа любовта си. По същия начин вярвам и за Съдбата, макар да ме боли за Елиф - знам, че всичко ще мине и те с Кахраман ще са заедно и щастливи.  Peace
А пък гадините - ще си получат заслуженото, от това никой не е избягал, само трябва повече търпение.  Peace

# 704
  • Мнения: 36 782
Цвети

Цитат
но доказала ( явно  Thinking) през тези две години, че е друг човек - с грижите, които полага за Топрак и може би обич, която е показала

Ама ти наистина ли вярваш в това  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78




Топрак е трябвало да стане неин син, но тя искаше да го убие......И ако не беше Елиф, Топрак нямаше да го има.....
Какви заслуги има Дафа....Та тя "обича" Топрак, защото изпълнява плана, който направиха с Невал....Може да спечели Кахраман, ако е добра с Топрак....
Аз съм много наивна, но змии като Дафа не могат да ме излъжат.....

Общи условия

Активация на акаунт