Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~126

  • 19 624
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
Добро утро момичета
Сигурно до късно снощи сте слушали ЙД как пее на сватбата на Хатидже... Joy Joy Joy
гладни ли сте....любимата закуска на моя син ви чака....
Скрит текст:
и за да ви стане още по-сладко....

">#t=23[/video]
според мен това е Елиф за Кахраман.....
Скрит текст:
хубав ден на всички в темата...

# 707
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Гости  Hug

Да ни е хубав денят и... да не забравим какъв е той днес



Ани  Hug аз изобщо не вярвам на Дафа, но... написах за това, което е пред очите на Кахраман и семейството му - те това виждат и докато не открият нещо лошо за змията, няма как да я мразят като нас зрителите  Peace
Тя със сигурност ще прави поведение цели две години за да постигне целта си. Но нещото, което аз не разбирам и ме дразни е този добър детектив -  ooooh! той какви ги върши, че за това време не е открил факти, както за Елиф, така и около ''убийството и''  newsm78 Как не разбират за разговорите на убиеца с Дафа, толкова ли не намериха някой запис?  newsm78 Ама...  ooooh! явно е за нуждите на сценария - как иначе щеше да се върне вещицата у Кахраманови  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 36 771
Здравейте момичета  Hug

Гости  Hug Цвети  Hug
Гости преди да отворя спойлера си пожелах любимата закуска на твоя син да е палачинки - и бинго! познала съм  Peace Благодаря за закуската- добре, че се върна, че щяхме да умрем от глад  Joy Joy Joy Joy Joy
Цвети
Днес е Черешова задушница....

Скрит текст:


Бог да прости блзките ни, Поклон пред памета им .Нека почиват в мир.

Нашите младоженци нощес са пропяли......


Милите ми те  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хубав ден на всички  Peace

# 709
  • Мнения: 36 771






Скрит текст:
Когато се върна от гробища ще пусна новата тема...

# 710
  • Мнения: 41 807
Добро утро! Hug Hug Hug

Гости HugЦвети HugАни Hug

Мир и покой за починалите! Praynig

Скрит текст:

Аз изчаквам да видя финала на сезона! PeaceЩе ми се Елиф да се покаже и да видят,че е жива! PeaceКак може Дафка да изрича на едно малко дете думите:''Топрак,ти трябваше да станеш мой син,знаеш ли?"(Въпреки,че то спи)След като Топрак вика на нея мамо,това значи че снимките с Елиф са скрити! PeaceЩе ми се да фалират и да видя Шукран как ще се перчи тогава! Laughing



Приятен ден ви желая! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 711
  • Мнения: 41 807
Денят, в който бешe написана съдбата ми еп.32 трейлър2 Бг.суб. Турция


http://vbox7.com/play:034216fbdd

# 712
  • Мнения: 41 807
31 епизод на Съдбата на руски език! Peace

Денят, в който бешe написана съдбата ми еп.31 Руски суб. Турция


http://vbox7.com/play:mbcd6c4e07

# 713
  • Мнения: 41 807
От сватбата! Peace



# 714
# 715
# 716
  • Мнения: 36 771
Злати и аз мисля като теб - Дафа продължава с игричките си, а Героя все не разбрал...Как пък веднъж не я хвана като върши или приказва гнусотии...Но и когато пред него говори, Героя изобщо не се замисля...Че тя отново го обвинява, както го е правила седем години....Бозавата била готова да забрави всичко....Кое всичко да забрави - че искаше да отрови Топрак и Елиф, че искаше да убие Елиф, респективно Топрак, когато майка й я спря да стреля, че дундурка престъпника Ибрахим и поръча убийството на Елиф...Че излъга Султан да вземе детето за една нощ и след това си направи интригата и отрече, че го е казала....Може би са отрязали сцената, когато блъска Назлъ и момичето умира, но ние я видяхме тази сцена....Кое ще забрави змията Дафа от всичко, което направи до сега...Може би че стана комбина и с Максут, когато Кахраман беше прострелян....
А пък Героя го е срам ли да каже на Дафа, че иска да се жени отново за нея, че Зия бей му е говорител....били говорили с Кахраман и решили отново да се оженят Дафа и Кахраман, а той мълчи като...да не казвам като какво....

бъдете търпеливи и не се косете, защото Героя е нещастен, а Елиф много щастлива.....

# 717
  • Мнения: 36 771
Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar evlendi!
 
Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar dün akşam gerçekleştirilen düğünle dünya evine girdi.




снимки от сватбата

# 718
  • Мнения: 36 771
HATİCE ŞENDİL İLE BURAK SAĞYAŞAR EVLENDİ!



тук снимките са по-хубави

# 719

Общи условия

Активация на акаунт