Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~126

  • 19 619
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 36 760


Актьорите от черни планини...



Нашия красавчик...Дидем нещо бързо започна да старее...

# 721
# 722
  • Мнения: 36 760




Нашичкия и той се е изявил като шоумен....

# 723
# 724
  • Мнения: 36 760


С Джанан и Султан от Дила ханъм...

# 725
# 726
# 727
# 728
  • Мнения: 36 760


— Вейсель-паша, ты кайфуешь?
— Ну, что ты делаешь, а? Ведь как раз Роналду забивал гол!
— Не начинай снова о своём Роналду! Ты сделал то, что я сказал? Паспорта готовы? Сколько дней назад я говорил тебе об этом?
— Не стыдно спрашивать? Не переживай, всё уже готово.
— Сынок, не дай Бог, если потом что-то пойдёт не так. Доктор звонил и сказал, что нашёл врача и больницу. Если паспорта не готовы, то этот Роналду приедет на твои похороны. Имей ввиду.
— Никаких проблем нет, будь спокоен.

(Максуд и Вейсель из 31 серии)

# 729
  • Мнения: 36 760


Хатидже начала активничать в инстаграме Simple Smile
И написала под фоткой своей подруги комментарий : "твоя замечательная энергия и умелые руки. Хорошо, что ты была рядом со мной. Я люблю тебя"Simple Smile))

# 730
  • Мнения: 36 760


ОБРАЗОВАНИЕ В НЬЮ-ЙОРКЕ

Али Йерликая, который играет Вейселя в сериале "День, когда была написана моя судьба", привлекает к себе внимание. Получив актерское мастерство в New York Film Academy, говорит следующее: "Актерскому мастерству я научился у Питера Аллена Стоун и Дженифер Нортон. Для меня это был очень прекрасный и интересный урок. То образование, которое я получил, я сейчас вижу в себе."

# 731
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Здравейте, момичета  Hug  Hug Hug Hug Hug
Днес е ден за възпоменание на нашите близки- мир на праха им  Praynig
Виждам, че е излязъл руския превод,засега. Нямам възможност да гледам, но не знам и дали искам да гледам  newsm78
Видях и втория фрагман, озадачи ме погледа на Кахраман в края  Naughty дали видя Елиф  newsm78
След двата фрагмана, изобщо нямам напредстава Елиф дали ще се върне и като каква да се върне  newsm78
Дали пък Кахраман няма втори път дя махне халката на Дафка  newsm78 това,което видяхме в пилотния фрагман  newsm78
Не вярвам Дафа да му даде втори път развод  ooooh! освен ако не се анулира брака  newsm78

# 732
  • Мнения: 36 760
Ели този път и аз навярно ще изчакам българския превод. Не горя от желание да гледам 31 епизод...
Дали са сключили брак с Дафа  newsm78 newsm78 newsm78
Ще разберем във вторник....Не, че много ме интересува дали имат подписана хартия или не...Отново видях, че Героя мълчи, а Зия бей и Дафа са активните...
Тази нерешителност на Героя ме вбесява....Какво сега Зия бей ще му бъде говорител, Героя се хванал за очите....Слаб, нерешителен мъж....
И какво..ако види Елиф, след като вече се е подписал ще скъса документите ли...Край. След като си се подписал значи си направил своя избор Кахраман бей....
Между другото това е жената, която заслужава Героя. Дафа ще го оправи в живота. Тя няма нито да позволи някой от фамилията да им се меси, нито ще прости на някой своеволията....Остава Зия бей да й купи един кафтан и Дафа да вземе в ръка султански жезъл и всички ще й правят слуш...в това число и Героя....Той и сега прави слуш....Само искал да бъде баща на децата си....Не виждам какъв му е проблема. След като иска да бъде баща, защо трябва да става съпруг на Дафа...Той и сега е баща на децата си....
Аааааа, защото Невал може да инструктира Дафа да си тръгне от имението с дъщеря си и да не разрешава на Героя да вижда детето....Ами то за тази работа си има институции, има съд, който разрешава проблема....
Нали така щеше да бъде ,ако Елиф беше в имението....
Какво ли съм седнала да го мисля........
До после....

# 733
  • Мнения: 36 760
Не знам какво са решили сценаристите, но ако Героя е сключил брак с Дафа, мисля, че Елиф ще постъпи така, както когато той й направи предложение и тя отказа - след като Дафа се изгаври с нея.....
Предполагам, че сега Елиф само ще иска да си вземе Топрак. Ще бъде много трудно, но надявам се да не е невъзможно. Тя няма никакви средства, а за да води дела ще й трябват пари....
Но знам ли, Вейсел може да реши да й помогне - с пари...
Ох.....много ми се иска Елиф да си вземе Топрак и да замине за Хатай. Дано майка й да е жива....


# 734
  • Мнения: 2 177
Здравейте. Много се извинявам, че ви занимавам само с Дила, но снощи не успях да гледам серията. Ще ви помоля, ако някой е гледал серията, да напише на кратко какво се е случило.

Общи условия

Активация на акаунт