„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 23

  • 41 491
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 388

аз искам да си дръпна тази песен Дани хелпни ме плийссс  Praynig


Някое от момичетата беше сложило този линк в стара тема към песните от Аданалъ. Заповядай!

http://mp3.mid.az/mp3/Adanali_-_Fark_Var

Кликваш върху синята стрелка и ще ти се свали точно Fark var. С другата стрелкичка може да я слушаш онлайн. Ако ти харесва някоя друга песен от филма, търси я в списъка надолу.

Последна редакция: чт, 28 май 2015, 15:41 от Дданни

# 76
  • Мнения: 21 201
За нищо Бондат, в първия линк на БТВ май е до половината, newsm78 затова ти пуснах друг линк, там епизода е цял.
На мен най-много ми харесва песента от Аданалъ, когато Али целуна за първи път Назлъ. На нейния фон се целуваха и с Идил на поляната. Не я знам как се казва но много ми харесва, мнооого.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 524
Здравейте момичета!
Преди малко Мехмет е постнал това на страницата в туитъра, ако някой може да го преведе:

Bana ait tek hesap budur.Lütfen başka hesapları ciddiye almayınız.
Sevgiler hepinize ✌


Ето, това е моят профил. Моля, не вземайте на сериозно другите. Обичам ви.

# 78
  • Мнения: 2 643
И да питам, защо тия подписи не се виждат в поста а са скрити  newsm78 newsm78 newsm78[/color]

На никого ли не виждаш подписите?



Трябва да вляза в профила на всеки от вас за да видя подписите ви, така под всеки пост в темата не виждам нито един  newsm78 newsm78 newsm78. трябва ли да виждам

# 79
  • Мнения: 9 388
За нищо Бондат, в първия линк на БТВ май е до половината, newsm78 затова ти пуснах друг линк, там епизода е цял.
На мен най-много ми харесва песента от Аданалъ, когато Али целуна за първи път Назлъ. На нейния фон се целуваха и с Идил на поляната. Не я знам как се казва но много ми харесва, мнооого.

Дали не е тази - http://mp3.mid.az/mp3/Adanali_-_Hersey_Sensin Аз съм я сложила във всичките си албуми на телефона, че като ги сменям, тя да се върти винаги. И песента от Завръщане, когато Съла избяга от Мардин за първи път, а Боран хвърляше дрехите на Гезда.

# 80
  • Мнения: 21 201
Марги мерси за превода на туита, вече звучи смислено.
И кой е този му профил, newsm78 дайте да го видим?!
Силистра, ти сигурно не си махнала отметката и затова не ни виждаш подписите.
Чрез ника си влез в профила, от лявата колона си избери настройка на изгледа и махни четвъртото чекче в квадратчето пред скриване на подписите на другите потребители.

# 81
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378

аз искам да си дръпна тази песен Дани хелпни ме плийссс  Praynig


Някое от момичетата беше сложило този линк в стара тема към песните от Аданалъ. Заповядай!

http://mp3.mid.az/mp3/Adanali_-_Fark_Var

Кликваш върху синята стрелка и ще ти се свали точно Fark var. С другата стрелкичка може да я слушаш онлайн. Ако ти харесва някоя друга песен от филма, търси я в списъка надолу.

Дани много тенкс   bouquet

# 82
  • Мнения: 21 201
За нищо Бондат, в първия линк на БТВ май е до половината, newsm78 затова ти пуснах друг линк, там епизода е цял.
На мен най-много ми харесва песента от Аданалъ, когато Али целуна за първи път Назлъ. На нейния фон се целуваха и с Идил на поляната. Не я знам как се казва но много ми харесва, мнооого.

Дали не е тази - http://mp3.mid.az/mp3/Adanali_-_Hersey_Sensin Аз съм я сложила във всичките си албуми на телефона, че като ги сменям, тя да се върти винаги. И песента от Завръщане, когато Съла избяга от Мардин за първи път, а Боран хвърляше дрехите на Гезда.
Тази е Дани, мерсаж, Heart Eyes а другата песен за която говориш се казва Сбогом и е мноооого готина но нея я знам от отдавна още от моя сериал, и клипчетата правени на неин фон.

# 83
# 84
  • Мнения: 1 238
Малиииииииииии, обича ни  Hug Той, ако ни прочете направо ще се разтопи от любов по нас Joy Joy Така аз сега виждам подписите направо .....трепач, особено на Надето, тези очила...Споделете как става този номер със смяната на снимките от подписа Praynig

# 85
  • Мнения: 2 643
Марги мерси за превода на туита, вече звучи смислено.
И кой е този му профил, newsm78 дайте да го видим?!
Силистра, ти сигурно не си махнала отметката и затова не ни виждаш подписите.
Чрез ника си влез в профила, от лявата колона си избери настройка на изгледа и махни четвъртото чекче в квадратчето пред скриване на подписите на другите потребители.


Надееееееее,   love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51
Е сега вече виждам, благодаря ти много   love001

# 86
  • Мнения: 9 388

Много моля!

Нашият филм: Красив, но потаен мъж с мистична приятелка с мистични снимки, мистични туити с понякога мистични преводи (когато не се намесят специалистите, а египетските фенове например или гугъл преводача), отбор детективки, заслепени от чара на заподозряния. Как могат да са обективни, когато той ще е невинен и след доказване на противното!

А красивият мъж и хал хабер си няма за нашите мъки!


# 87
  • Мнения: 21 201
Моля Силистра, Simple Smile за нищо.
Цвети идея си нямам как става хватката с подписите, на мен Виленцето ми го направи и ми го изпрати директно без да знаех, сюрпризира ме приятно, а една моя дружка от другата ми тема ми го уголеми с размери каквито исках.

# 88
  • Мнения: 1 238

Много моля!

Нашият филм: Красив, но потаен мъж с мистична приятелка с мистични снимки, мистични туити с понякога мистични преводи (когато не се намесят специалистите, а египетските фенове например или гугъл преводача), отбор детективки, заслепени от чара на заподозряния. Как могат да са обективни, когато той ще е невинен и след доказване на противното!

А красивият мъж и хал хабер си няма за нашите мъки!




Ами, като няма кой да го следва в Туитър и да му предлага нежно рамо да си поплаче на него.... Така ще е то Rolling Eyes Той няма една свястна българска фен страница във Фейса. Само тук благодарение на Ваня научаваме разни интересни неща за него  bouquet, но пък той няма как да научи за нашите страдания Joy Joy Joy  Между впрочем положението в Туитър с профилите е подобно на това във Фейсбук  #Crazy #Crazy

# 89
  • София
  • Мнения: 1 524
Марги мерси за превода на туита, вече звучи смислено.
И кой е този му профил, newsm78 дайте да го видим?!
Силистра, ти сигурно не си махнала отметката и затова не ни виждаш подписите.
Чрез ника си влез в профила, от лявата колона си избери настройка на изгледа и махни четвъртото чекче в квадратчето пред скриване на подписите на другите потребители.

Neidjal,

https://twitter.com/__alakurtmehmet

Общи условия

Активация на акаунт