Фиш за "неправилно паркиране" от столичен инспекторат

  • 29 054
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 647
Благодаря за отговорите, на онези, които скочиха, ще кажа, че не четете с разбиране.
Става дума  за кампания на СИ и за несанкциониране всички неправилно спрели, живущи в района, както и таксита ежедневно неправилно паркирали и / или заемащи местата на нас, живущите в района.  Пропуснах да опиша тези подробности.
Както и да е. Останете със здраве. И да, мога да си платя, въпросът е дали е морално. Не питам писалите тук с наострени мения или държавните служители. Сбъркана държавица сме, с разменени приоритети и мизерна реалност. Колко жалко...

Не се притеснявай, съвсем скоро Лозенец ще стане Зелена зона. Аз също живея там и ми се случва доста често да обикалям улиците, за да си намеря място за паркиране. Понякога спирам на няколко пресечки от къщи, но предпочитам да походя малко повече, отколкото да спирам на тротоара пред къщи. Не искам да плащам глоби или пък снимка на колата ми да лъсне някъде из нета с лепенка "Наглец" на предното стъкло. Места за паркиране се намират, може и малко по-трудно, но се намират.

# 61
  • Мнения: 4 393
Здравейте, от тази тема не ми стана ясно, затова да питам.
Колко е глобата за паркиране на тротоара? 
Санкционирали са ме от община Младост, дали са ми еднодневен срок, но в интервала от 16 ч. до 17 ч., което ми е невъзможно.
Така че, ако не отида днес следобед, какво следва?

# 62
  • София
  • Мнения: 1 877
Не бях чула за един den... моето беше срок от седмица май...после се трупат лихви бях чула. и ти излиза в данъците в началото на годината. провери пак, звънни им най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт