Търся електронна книга - тема 16

  • 184 320
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 181
Здравейте. Спешно търся Мишената на Марк Бърнел. Ако някой я има, моля да ми я прати на vasil_kondev@abv.bg
Мерси.

# 722
  • Мнения: 21 326
Здравейте , търся следните книги в pdf - формат :
1."Проницателят се завръща" на Анди Андрюс
2."Габриела, карамфил и канела" на Жоржи Амаду


Ще се радвам ако някой ги има да ми ги изпрати  на : ijustdontknow@abv.bg

# 723
  • Мнения: 910
"Проницателят се завръща": http://knigi.spasete.me/index.php?search=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B … amp;dir=%D0%B0%2F

Последна редакция: чт, 15 окт 2015, 14:53 от Бубче

# 724
  • Мнения: 21 326
Благодаря  bouquet
Аз я четох ,но искам да си я имам.

# 725
  • Мнения: 161
Здравейте, търся поредицата"Чингис" на Кон Игълдън - първите 3 части са неоткриваеми, за другите 2 има макар и минимални шансове

Последна редакция: пт, 16 окт 2015, 19:12 от plqsak

# 726
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Търся
Children of the after 
на Jeremy Laszlo
 частите от 2 до 4, или поне някоя от тях .
Hug
Ще съм много благодарна и за място за книги на английски, извън тези от първа стр. 

И 4те книги на английски ги има обединени в 1 файл тук

Надявам се да е това, което търсиш.
В същия сайт най-новите и популярни книги на английски (примерно романи) биват качвани много бързо след излизането им.
Мария, много ти благодаря! bouquet  И най-вече за бързия отговор! Не знам как съм го пропуснала, децата го видяха случайно  Grinning

Всичко наред ли е с този източник? Не съм качвала досега  книги хакнати от Амазон и малко ми е притеснено да не бъгна Киндъла? Embarassed

# 727
  • Мнения: 194
За нищо. Simple Smile
Аз нямам проблеми със сайта, редовно си свалям книги от него, но не съм с Kindle, Pocketbook е моят четец.

# 728
  • Мнения: 46
Здравейте!

Търся последната книга от поредицата "Ш-ш-шт" на Бека Фицпатрик "Финал".

Ако я пуснат ще е фен превод, защото издателството е отказало да продължи издаването на поредицата.
От сайт за фен преводи тъкмо пуснаха "Тишина", така че 4 книга няма да я преведат скоро  Peace



И аз така разбрах.Издателството доста несериозно постъпва започвайки някоя поредица и после да я спре.   Crossing Arms Със сигурност има доста фенове.Тъкмо започнах фен превода на третата част,а четвъртата ще се опитам най-вероятно на английски,но за съжаление няма да разбера всичко много добре.   Rolling Eyes

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 632
Ми предполагам че след известно време ще има и фен превод на 4 книга, но кога е друг въпрос.
Пробваи да я потърсиш в руските сайтове, ако ще ти е по лесно четенето на руски ☺

# 730
  • Мнения: 760
някой случайно да има

Когнитивна поведенческа терапия For Dummies
от Роб Уилсън, Рийна Бренч

ПП. Може и на английски или руски

# 731
  • Мнения: 4
Търся втора част на Твърде далеч на Аби Глайнс! Благодаря предварително. koni62@abv.bg

# 732
  • Мнения: 7
Здрaвейте някой имa ли третa чaст от предицaтa ревенaнт нa ейми плъм

# 733
  • Мнения: 152
Здравейте Simple Smile Търся всички части на "Разбулената Изида".

Edit - За книгата (книгите) разбрах от библиотеката, но там бяха с червен етикет - не могат да се взимат. Потърсих в интернет и се оказа че са 2 тома по 2 части, но не съм сигурна че ги намерих всички. Та затова питам тук. Ще съм ви много благодарна ако можете да ми помогнете  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 18 окт 2015, 09:18 от perla333

# 734
  • Мнения: 128
Здравейте Simple Smile Търся всички части на "Разбулената Изида".

Edit - За книгата (книгите) разбрах от библиотеката, но там бяха с червен етикет - не могат да се взимат. Потърсих в интернет и се оказа че са 2 тома по 2 части, но не съм сигурна че ги намерих всички. Та затова питам тук. Ще съм ви много благодарна ако можете да ми помогнете  Heart Eyes


"Разбулената Изида" - два тома по две книги, толкова съм купила преди 20 години, когато излязоха на пазара. Блаватска не е автор за електронна книга, поне не за мен.

Можете да си свалите 4-те книги на една друга рускиня, Конкордия Антарова, има ги на спиралата, все някога може да имате желание за четене. Лично аз бях очарована от Антарова преди 8 години, тогава получих книгите в е-формат на руски, после излезе бг превода и ги купих.

Имаше 1 том, книга 1 и 2 на spiralata.net, но по настояване на Д.Чорбаджиев са свалени. (Почти всички книги на Блаватска са свалени от спиралата).

Потърсете по-евтино книгите на книжната борса(втора ръка), иначе можете да ги купите от някоя електронна книжарница по окло 14 лв всяка.

Общи условия

Активация на акаунт