Сериалът ВРЪЗКИ по bTV

  • 116 487
  • 928
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Ох, аз не знам дали ще го продължа, но трябва да забраня на децата да го гледат!
задължително Naughty
трябва да има ограничение за гледане поне до 16+

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
За мен цялата тази вулгарност е напълно излишна Peace

# 47
  • Мнения: 4 289
забелязала съм ,че много вулгарност и грубост има в бг. сериали и филми.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
смятат,че така ще привлекат повече зрителите,но бъркат...мен ме отвращават такива сериали пълни с цинизми #Cussing out

# 49
  • Мнения: 77
Втори епизод, пълна мъка! Комедийният шедьовър, на който никой не се смее! И една дузина филмови клишета от света на киното и сериалите!

П.П. Някой горе пита, 10 епизода са общо, няма да има втори сезон, ще се излъчат един след друг три седмици в сряда, четвъртък и петък!

# 50
  • Мнения: 4 289
аз питах. Мерси.

# 51
  • Мнения: 3 001
Изобщо не ми хареса /гледах само 1-вия епизод/ - пак нещо измислено, нереално, секс и вулгарен език. Имаше няколко сполучливи комедийни ситуации, като текст - слаба работа.... Вярно е, че комедиен сериал се прави трудно и най-важното са сценаристите. Явно в БГ-то има недостиг и от тях.

# 52
  • Мнения: 3 043
Само на мен ли ми хареса  newsm78  Много  ми харесва как играят главните герои . Младите са малко дървени , но си спомням в Стъклен дом беше същото . После се поотракват (ако сериала продължи достатъчно дълго).

Жалко , ако няма добър рейтинг . Недоволни и мрънкачи винаги ще има за всеки сериал . Аз се забавлявам много.

# 53
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 844
И на мен ми хареса. Лек и забавен сериал. Не съм имала някакви очаквания като за шедьовър.

# 54
  • Мнения: 1 408
И на мен ми хареса. Лек и забавен сериал. Не съм имала някакви очаквания като за шедьовър.
И аз така. Мисля да гледам докрая.

# 55
  • Мнения: 1 211
И на мен ми харесва, въпреки че са хард някои сцени. И в трети епизод става още по-зле, но пък е забавно. Особено Билалов и старанието му да не го хванат!  Mr. Green

# 56
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 844
В началото казва, че не се препоръчва за лица под 12 години.  Wink

# 57
  • Мнения: 1 408
Къде сме гледали актьора, който играе Александър? Много ми е познат...

# 58
  • Мнения: 1 211
Къде сме гледали актьора, който играе Александър? Много ми е познат...

Валери Йорданов - популярен е основно в "Народен театър". Има прекрасни роли в Хъшове и много други.

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 041
Ох, аз не знам дали ще го продължа, но трябва да забраня на децата да го гледат!
аз никакъв секс не видях в първи епизод, много съм превъртала или секса почва във втори?
съгласна съм, езика е не като за деца.


Не е задължително да има сексуални сцени, за да е вулгарно. То не бяха размахани черни дебели чепове, не беше Монолози за вагината, не беше чудо! Всичко това, свързано с образа на момиче... Простее!

Къде сме гледали актьора, който играе Александър? Много ми е познат...

Валери Йорданов - популярен е основно в "Народен театър". Има прекрасни роли в Хъшове и много други.

Мноооого го харесвам Валери!

Общи условия

Активация на акаунт