Дългото чакане след трансфер-38

  • 58 978
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 652
Успех, момичета! Стискаме ви палци!

Момичешки прашец Simple Smile
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Да не видя и аз нещо!!! И аз искам момичешки прашец  newsm28 newsm79 newsm75.
А ако е и близнашки, лелееееееее  newsm44 newsm44 newsm44

# 16
  • Мнения: 2 144
Хайде под близнашкия прашец

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
охххх ...и близнаци искаааааааааам.. Laughing Party Party
Успех, момичета! Господ да е с нас!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 361
Успех, момичета! Стискаме ви палци!

Момичешки прашец Simple Smile
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
цоп и аз тук! Party така искам едно момиченцее..Благодаря за темата!

# 18
  • Мнения: 1 119
Здравейте, момичета   bouquet
Присъединявам се към вас  Simple Smile
Днес мина и моят трансфер на 2 бластоциста  Party
Тест на 06.06  Praynig. Явно практиката на моят лекар се различава от това, което съм чела тук за тестовете.
Докторът каза Но Шпа при нужда, но аз мисля да си пия профилактично, както съм чела, че правите вие. Можете ли само да ме ориентирате за дозата. 3x2 OK ли е?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 361
И аз искам розов прашец Simple Smile))

# 20
  • Мнения: 562
Здравейте, момичета   bouquet
Присъединявам се към вас  Simple Smile
Днес мина и моят трансфер на 2 бластоциста  Party
Тест на 06.06  Praynig. Явно практиката на моят лекар се различава от това, което съм чела тук за тестовете.
Докторът каза Но Шпа при нужда, но аз мисля да си пия профилактично, както съм чела, че правите вие. Можете ли само да ме ориентирате за дозата. 3x2 OK ли е?

Мишолинка  Hug Praynig 3 пъти по 2 Ношпа е максимумът. На повечето от нас предписват тази доза за първите 7 дни, а после при нужда. Желая ти най-радостната вест след седмица на 6 юни   bouquet

# 21
  • Мнения: 550
Знам, бе , Лиле, че се шегуваш Joy То от мен отърване няма...толкова сантименти имам към темата и толкова се вълнувам за всяка от вас! Hug Даже наскоро се връщах в темите, когато ние се шашкахме и чакахме и много се вълнувах като четях за положителните ни тестове. Ако искате вярвайте, моментът, в който видях на екрана на лаптопа 4-цифреното ЧХГ никога, ама никога няма да го забравя!

Пожелавам го на всички вас от цялото си сърце !!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 119
Здравейте, момичета   bouquet
Присъединявам се към вас  Simple Smile
Днес мина и моят трансфер на 2 бластоциста  Party
Тест на 06.06  Praynig. Явно практиката на моят лекар се различава от това, което съм чела тук за тестовете.
Докторът каза Но Шпа при нужда, но аз мисля да си пия профилактично, както съм чела, че правите вие. Можете ли само да ме ориентирате за дозата. 3x2 OK ли е?

Мишолинка  Hug Praynig 3 пъти по 2 Ношпа е максимумът. На повечето от нас предписват тази доза за първите 7 дни, а после при нужда. Желая ти най-радостната вест след седмица на 6 юни   bouquet

Благодаря, mars_4e   bouquet
Успех на всички!

# 23
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
АЙДЕ  и аз тук  Hug Успех на всички чакащи и на всички вече видяли положителния тест   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 10 642
Цоп и аз в темата, пък дано ни е на късмет и многоооо тлъсти ЧХГ-та.
Илиянка благодарности    bouquet

# 25
  • Мнения: 652
Знам, бе , Лиле, че се шегуваш Joy То от мен отърване няма...толкова сантименти имам към темата и толкова се вълнувам за всяка от вас! Hug Даже наскоро се връщах в темите, когато ние се шашкахме и чакахме и много се вълнувах като четях за положителните ни тестове. Ако искате вярвайте, моментът, в който видях на екрана на лаптопа 4-цифреното ЧХГ никога, ама никога няма да го забравя!

Пожелавам го на всички вас от цялото си сърце !!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ами то не си е за забравяне. Двойна радост! Ох как ми се иска и ние да имаме такава! Иначе незнам кога тепърва ще имаме възможност за второ да се борим. То още първото се оказва изпитание...
Мише, добре дошла миличка. Хайде много късмет ти желая!  Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 202
Цамбур в новата темичка Heart Eyes
Нека изпълним темата с положителни тестчета и емоции,  мили момичета   Hug

# 27
  • Мнения: 1 368
  animal037 И аз тук, със сантимент към темата! Да е много бебеносна Hug

# 28
  • Мнения: 784
Ох, как ми хареса близнашкия прашец. Ще събирам до септември  Party, когато пак ще стартираме. Успех на всички и само тлъсти и растящи чхг-та и бебета. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 212
Момичета, да ви питам вас, (сори за въпроса), ама така за близки си ви приех и не ми се пише по другите теми - след спиране на дуфастона и утрогестана след колко дни максимум да чакам  да ми дойде? Спрях ги от петък. Днес съм с главоболие, което си е признах, че ми идва, а не ме боли корем, което също е признак при мен. Имала съм само един неуспешен опит, той приключи с биохим.бременност беше 2011г и дори не помня слагах ли си тогава утрогестан и дуфастон.
Между другото Трули изчезна и не писа, какво е станало при нея. Някой знае ли?

Общи условия

Активация на акаунт