Цени за раждане в Бургасмед - Бургас

  • 80 987
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 51
Честита рожба, да ви е здрава и да ви радва много!!

Д-р Недялков е изключителен професионалист и не се натрапва на пациентите, но както е "само за шевовете" така може и да спаси живота и на теб и на бебето ти, без дори ти да разбереш, както се получи при мен преди време.

Особено сега с тези нови цени в дева мария, която бременна се проследява и ражда при него  удря джакпота.

# 61
  • Мнения: 36
Оооо да,напълно съм съгласна.Поради тази причина и избора ми падна върху Бургасмед,основно и само заради Недялков.Казвам само,че вчера акушерката си свърши перфектно работата и затова почти не се наложи неговата намеса Sunglasses

# 62
  • Мнения: 57
Здравейте! Искам да си сверя инфото за нещата, които трябват за мама и бебе при постъпване за раждане.
За майката - само чехли и хавлии ли трябват или също и нощница, а еднократни непропускащи постелки за леглото?
За бебето - само комплект за изписване (и евентуално биберон) ли? А други дрешки за престоя не трябват ли?

Освен това, при секцио двама лекари оператори ли участват, имам предвид без анестезиолога?
На третия ден ли дават бебето?

# 63
  • Мнения: 41
Инна, честита радост!
Да е жива и здрава, и много щастие да ви дари!
А да питам, защото се следи при техен лекар ли го викат или си плат, за да дойде?
Аз живея в София и тук си следя бременността. Обмислям като вляза в 9м.да съм на линия в Бургас и тогава да ходя за прегледите в Бургасмед. Дори не зная пълният екип, който работи там, но като подучувам, май са все лекарите, които бяха преди 4г.в Девата.И това ме устройва.
Помпа нужно ли е да се носи?
П.п. много се радвам, че темата за Бургасмед се съживи, че в старата нямаше информация Simple Smile

# 64
  • Мнения: 36
Инна, честита радост!
Да е жива и здрава, и много щастие да ви дари!
А да питам, защото се следи при техен лекар ли го викат или си плат, за да дойде?
Аз живея в София и тук си следя бременността. Обмислям като вляза в 9м.да съм на линия в Бургас и тогава да ходя за прегледите в Бургасмед. Дори не зная пълният екип, който работи там, но като подучувам, май са все лекарите, които бяха преди 4г.в Девата.И това ме устройва.
Помпа нужно ли е да се носи?
П.п. много се радвам, че темата за Бургасмед се съживи, че в старата нямаше информация Simple Smile
Благодаря ти Ярославче,да ти се връща радостта  Laughing Не се следих при техен лекар,Недялков до преди две седмици беше в друга болница и аз първоначано се бях ориентирала да раждам там.По стечение на обстоятелствата обаче ми се наложи в последния момент да се преориентирам и след разговор с него разбрах,че ще извършва раждания и операции в Бургасмед.Разбрахме се като ме приемат за раждане да му се обадя и той ще дойде.Каза също,че не иска да му плащам за това,че го избирам и че болницата си има фиксирана тарифа за раждане,да си платя само нея.Иначе всички тук са мили и отзивчиви,чистотата си е на ниво,спокойно е и да,докторите са от Девата.Относно помпата аз си нося и се изцеждам,тъй като малката не си дава много зор и не засмуква хубаво.Мисля че си направила правилен избор и ще останеш доволна Simple Smile Успешен финал и здраво бебче със щастлива мама  Flutter

# 65
  • Мнения: 26
Здравейте от мен  Peace Честита радост Инна да ви е жива и здрава малката принцеса всичко най-хубаво ви пожелавам  Hug Аз също си водя ЖК при д-р Недялков, искам само да те попитам нормално ли беше раждането или секцио и плаща ли се нещо допълнително след като си избираш лекар в случая Д-р Недялков или си плащаш само тези 300лв (за нормално)или 700лв(секцио) : ) Благодаря предварително  Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 51
Тя е написала че е родила нормално и е платила само 300лв.

# 67
  • Мнения: 26
Благодаря  : )

# 68
  • Мнения: 25
Момичета вижте сайта на д-р Недялков. Ако някоя от вас има въпрос може да му пише, каза ми, че отговаря на всички.
drnedialkov.net

# 69
  • Мнения: 36
Здравейте от мен  Peace Честита радост Инна да ви е жива и здрава малката принцеса всичко най-хубаво ви пожелавам  Hug Аз също си водя ЖК при д-р Недялков, искам само да те попитам нормално ли беше раждането или секцио и плаща ли се нещо допълнително след като си избираш лекар в случая Д-р Недялков или си плащаш само тези 300лв (за нормално)или 700лв(секцио) : ) Благодаря предварително  Hug Hug Hug
Недялков не поиска нищо за себе си,а на другия ден дойде лично да ме види в стаята.300 лв. платихме на касата и нито стотинка повече.Няма да се уморя да повтарям колко страхотен е той. Peace Успех на всички бъдещи мами,очаква ви възможно най-голямото щастие Simple Smile

# 70
  • Мнения: 41
А да попитам, ЖК води ли си някоя от вас там или само частно преглеждат преди раждането?
Предстои ни преместване от София в Бургас за лятото и нали възнамерявам да родя в Бургасмед, се чудех дали бих могла да се запиша на ЖК направо там.
Би било хубаво, а не пак двойни прегледи...

# 71
  • Мнения: 209
И мен ме интересуват дали мога да се запиша на ЖК в Бургасмед, както и кои АГ в момента работят там

# 72
  • Мнения: 5 112
Здравейте на всички,искам да попитам някой дали знае др.Милена Мануелян дали води женска консултация или се занимава само с ФМ.В смисъл такъв дали може да се отиде на преглед при нея или специализира само ФМ.

Д-р Мануелян води раждания в Бургасмед. Води и женска консултация, мисля че кабинета и беше в сградата на Трета поликлиника, но не съм сигурна. Не се занимава само с ФМ.

# 73
  • Мнения: 37
Здравейте на всички,искам да попитам някой дали знае др.Милена Мануелян дали води женска консултация или се занимава само с ФМ.В смисъл такъв дали може да се отиде на преглед при нея или специализира само ФМ.

Д-р Мануелян води раждания в Бургасмед. Води и женска консултация, мисля че кабинета и беше в сградата на Трета поликлиника, но не съм сигурна. Не се занимава само с ФМ.

Благодаря много,да сега погледнах в Трета поликлиника е.

# 74
  • Мнения: 61
Момичета, една мисъл ми се върти - гръбначна упойка в будно състояние ли, или да искам обща и да спя?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт