"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 16

  • 37 555
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 42
kазвам го защото съм твърде млада аз съм на 24 дано но все пак го искам

# 691
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Да те успокоя, аз бях на 19ет и то планирано с 6месеца опити.Така че може и от раз да стане при всеки е различно.Успех да стане както го желаете 😉

# 692
  • Мнения: 1 612
kазвам го защото съм твърде млада аз съм на 24 дано но все пак го искам
Ти си в най -прекрасната възраст за дете.
Желая ти успех!  Hug

# 693
  • Мнения: 42
значи така да разбирам няма значение количеството и сега трява да направя теста ако не ми дойе  офффф  Cry Cry Cry Cry ще се побъркам

# 694
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Изчакай си датата спокойно и направи тогава тест  HugПритесненията и чуденките няма да помогнат, каквото ти е писано скоро ще разбереш.Успех

# 695
  • София
  • Мнения: 7 645
да, казахме ти няколко пъти. Няма значение количеството.
- тест кръвен можеш да направиш 11-12дни след акта
- тест домашен можеш да направиш 14 дни след акта или ако имаш закъснение

Късмет и в крайна сметка, децата са дар Божии и ако си бременна и искате да си го гледате, то ще е най-хубавото нещо в живота ви!

# 696
  • Мнения: 42
благодаря на всичкиви а кога започват признаците

# 697
  • София
  • Мнения: 7 645
ама чакай малко... то още не се знае дали си бременна, ти признаци чакаш!
Признаците почват доста след закъснението... няма как онзи ден да е станало, а днес да повръщаш вече!

Спри да го мислиш, защото лесно ще си втълпиш много неща, може дори да напълнееш от втълпяване!
Чакаме те на отчет след теста, до тогава не очаквай някакви признаци, болки, гадене, често уриниране и т.н.т.  #Crazy  newsm78

# 698
  • Мнения: 1 612
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=857931.525%20?%3E
Нека да не спамим тази тема тук. Ела там да си говорим.

# 699
  • Мнения: 2
Благодаря момичета утре ще повторя теста и ако и той е отрицателен отивам на лекар....е и ако е положителен също. Стискайте палци да има две чвртички  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 90
Без да искам да обидя никой, никак не съм съгласна, че количеството няма значение и, че един сперматозоид е достатъчен. Да един е достатъчен да оплоди айцеклетката, но за да стигме до нея и реално да успее да го направи са нужни милиарди. Това е сложен процес, не става така един сперматозоид влиза, преминава всички препятствия и опложда. Не случайно при процедурите по оплождане се впръскват милиарди сперматозоиди, защото са нужни. Шанс за бременност има разбира се, но според мен не може да се твърди, че е голям, при положение, че не е свършвано изцяло в нея.

# 701
  • София
  • Мнения: 8 131
А как тогава ще обясниш това, че има забременели жени дори от предеякулационната течност?

# 702
  • Мнения: 90
Аз казах че е възможно естествено, то има жени дето забременяват с презерватив и докато пият противозачатъчни....това означава ли, че шанса е голям всяка да забременее по този начин? Просто казвам, че не съм съгласна с това твърдение, а не че не е възможно. Момичето явно не е толкова запознато и до сега не се е интересувала толкова подробно как стават нещата, а сега остава с впечатление, че едва ли не почти сигурно е забременяла, което е много глупаво. Шанса да е бременна го има но не е никак голям.

# 703
  • София
  • Мнения: 7 645
meeggykostadinova - тя писа първоначално, че е станало "беля", че не са искали така да стане и искаше да я утешим, че едва ли не няма шанс да е забременяла! Тя самата явно така се е успокоявала и за това не е пила ескапел. Но реално особено за една нежелана бременност ние няма как да я успокоим, че от половин количество сперма няма шанс, напротив, шанс има! Едно е да го искат и да разичтат на тази "беля", едно е да не го искат и да се утешават, че количеството е малко!
Друг е върпоса, че след това явно са говорили и сега са взели решение, че ако нещо е станало няма да го махнат, а съвсем друг е върпоса, че тя грам не е запозната с нещата и е приела думите, че има шанс като 100% забременяване, за което никой тук не й е гарантирал!

А и вчера по-късно разбрах, че тя си мисли, че овулацията е 14дни след цикъла, което не е съвсем вярно, то най-вероятно и в овулация не е била, но тук тя беше категорична че е била в О... така че картинката си я представи:
тя ни казва, че е била в О и че той е свършил малко в нея... - естествено че има шанс. Друг е въпроса дали въобще е била в О.

# 704
  • Мнения: 90
Всяка жена, която води активен полов живот и няма медицински причини, които да доказват, че не може да забременее,  има шанс всеки месец да е бременна или съответно да не е. По някога шанса е много оправдан, а понякога не толкова, но винаги го има, след като правиш секс. Цялата тази дискусия я започнах, заради точно два коментара - единия беше "шанс има и Е ГОЛЯМ", а другия беше, че и един сперматозоид е достатъчен и аз казах, че с тези две твърдения не съм съгласна просто. Разбира се всеки има прави на мнение, не съм казала, че някой греши или нещо такова, а че просто моето мнение е различно и при все, че въпросната девойка почва да пита кога ще и се появят признаците, реших да си изкажа мнението. Няма смисъл да спамим повече темата, съжалявам ако съм засегнала някой - изобщо не ми е била такава идеята.

Общи условия

Активация на акаунт