WIZZ AIR - 18

  • 69 380
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 231
И при мен никога не е имало закъснение с Уиз.

# 691
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Mоже ли да се ползва телефона (офлайн, разбира се) на борда?

Прегледах сайта набързо, но не го открих.

Но видях, че били въвели местата, ''вследствие на фийдбека, получен от многобройните сондажи за задоволеност на клиентите''... Laughing

Правили ли са ви такива сондажи?

Не мен единствено Изиджет след всеки полет ми прави такова ''интервю''.

# 692
  • Мнения: 19 061
Може, да
Сондаж не са ми правили  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 5 231
Mоже ли да се ползва телефона (офлайн, разбира се) на борда?

Прегледах сайта набързо, но не го открих.

Но видях, че били въвели местата, ''вследствие на фийдбека, получен от многобройните сондажи за задоволеност на клиентите''... Laughing

Правили ли са ви такива сондажи?

Не мен единствено Изиджет след всеки полет ми прави такова ''интервю''.


Може във flight mode.

Никой не ме е сондирал Laughing

# 694
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Благодаря ви.

Ако наистина се интересуваха от ''задоволеноста на клиентите'' нямаше да сложат този ''измислен багаж'', размер дамска чанта.

Ей сега мерих една раница...и тя надвишава размера #Crazy


пп. Брадли, реших да си спретна един уикенд в София заради един хубав певец Laughing и купих веднага билет...ноо няма да им дам 30 евро за багаж, който при другите нискотарифни е безплатен. Mr. Green

# 695
  • Мнения: 19 061
Въведоха едно priority boarding, за 6 лв на посока, което ти дава втора малка чанта. Пробвай така ако си за малко. Багажът им стана бая скъп, да

# 696
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Мерси. Ще преценя на момента и ще добавям евентуално впоследствие.

Понеже става въпрос за декември месец и в тази раница сигурно едни дънки и пуловер влизат само.

# 697
  • Мнения: 9
Здравейте, планирам едно пътуване до Франкфурт, но кацането е на Франкфурт Хан. Може ли някой да ми даде актуално инфо за цената на автобусните билети до Франкфурт...гледах сайта, но не знам немски:(
Благодаря ви.

# 698
  • Мнения: 834
Въведоха едно priority boarding, за 6 лв на посока, което ти дава втора малка чанта. Пробвай така ако си за малко. Багажът им стана бая скъп, да
Откога е това?  Shocked Линк?

# 699
  • Мнения: 19 061
Мерси. Ще преценя на момента и ще добавям евентуално впоследствие.

Понеже става въпрос за декември месец и в тази раница сигурно едни дънки и пуловер влизат само.


за толко пари, толкова

кой е певецът?  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 19 061
Въведоха едно priority boarding, за 6 лв на посока, което ти дава втора малка чанта. Пробвай така ако си за малко. Багажът им стана бая скъп, да
Откога е това?  Shocked Линк?

от няколко седмици

https://wizzair.com/bg-BG/travel_services/Wizz_Xpress

Пътниците с качване на борда с предимство могат да носят 1 допълнителен личен багаж в допълнение към малката или голяма кабинна чанта.

Допълнителният личен багаж може да бъде ръчна чанта, чанта за лаптоп или чанта за фотоапарат, но не бива да надвишава размерите 40 x 30 x 18 см.

# 701
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Мерси. Ще преценя на момента и ще добавям евентуално впоследствие.

Понеже става въпрос за декември месец и в тази раница сигурно едни дънки и пуловер влизат само.


за толко пари, толкова

кой е певецът?  Mr. Green

Mоля ти се...отлично знаеш, че другите компании возят на по-ниски тарифи с включен багаж.

пп. Енрике Laughing...щях да отскоча до Барса или Мадрид...ама той решил София Laughing.

# 702
  • Мнения: 19 061
знам, знам, и само страдам, че Раян нямат база в София  Mr. Green

Енрике явно обича София, преди години го гледахме на безплатен концерт от около километър  Mr. Green  (на Кока кола май)

# 703
  • Milano
  • Мнения: 3 705
Брадли, а още ли се снижават много рязко (незнам дали е било случайност, но при мен беше така)?

Докарват ми прединфарктно състояние.


пп. ще ни се карат за спама. Laughing

Аз все го изпускам за малко, ама тоя път...НЕ. Laughing

# 704
  • Мнения: 19 061
нормално кацат, поне на мене не ми прави впечатление да има разлика от другите авиокомпании  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт