WIZZ AIR - 18

  • 69 380
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Здравейте, планирам едно пътуване до Франкфурт, но кацането е на Франкфурт Хан. Може ли някой да ми даде актуално инфо за цената на автобусните билети до Франкфурт...гледах сайта, но не знам немски:(
Благодаря ви.
15, ако купиш в автобуса, 14 онлайн. http://www.bohr.de/linienverkehr/buslinie-hahn-frankfurt
Можеш да купиш билет онлайн на www.bohr.de или на летището в Хаан на щанда при терминал В.
8 Е струва голям багаж.

# 706
  • Мнения: 5 231
Ако има повече хора на 1 резервация, не може само 1 да е с "качване с предимство", трябва да са всички ooooh!

# 707
  • Мнения: 834
Въведоха едно priority boarding, за 6 лв на посока, което ти дава втора малка чанта. Пробвай така ако си за малко. Багажът им стана бая скъп, да
Откога е това?  Shocked Линк?

от няколко седмици

https://wizzair.com/bg-BG/travel_services/Wizz_Xpress

Пътниците с качване на борда с предимство могат да носят 1 допълнителен личен багаж в допълнение към малката или голяма кабинна чанта.

Допълнителният личен багаж може да бъде ръчна чанта, чанта за лаптоп или чанта за фотоапарат, но не бива да надвишава размерите 40 x 30 x 18 см.

Благодаря много за отговора.  Peace Надявам се да важи за уиз привиледж пасс, той е с включено качване с предимство. Скоро ще го изпробвам.

Барелина, може, но само ако се закупи на място от летището, онлайн не става.  Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 сеп 2015, 14:15 от .Vaya.

# 708
  • Мнения: 5 231
Не го знаех това. На летището пак ли е по 6лв/посока?

# 709
  • Мнения: 834
Не го знаех това. На летището пак ли е по 6лв/посока?
За цената ще те излъжа, не помня вече, възможно е да е малко по-висока. Но имай предвид, че има максимум приорити пътници (18 мисля) и ако всички са закупени онлайн няма да можеш да купиш и на летището. Но ако не са, със сигурност можеш на гише да си платиш за 1 човек от групата.

# 710
  • Мнения: 5 231
Ясно, мерси! Ние вече купихме за всички. Simple Smile

# 711
  • Мнения: 874
Забелязахте ли,че местата до прозорец са на нови,по-високи цени?

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Забелязахте ли,че местата до прозорец са на нови,по-високи цени?
Е, аман вече, всяка седмица - ново цакане!  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 507
Здравейте, предстои ми първото пътуване с Wizz. Може ли да се консумират на борда храни и напитки, които са закупени отвън? Също така искам да попитам има ли "нормални" таксита на Терминал 1 в София. Обратният ни полет каца след 2 часа през нощта.

# 714
  • Мнения: 834
Здравейте, предстои ми първото пътуване с Wizz. Може ли да се консумират на борда храни и напитки, които са закупени отвън?
Може, но напитките трябва да ги купиш от терминала, защото течности над 100мл не могат да се пренасят в ръчния багаж. За храната няма никакъв проблем.

# 715
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Здравейте, предстои ми първото пътуване с Wizz. Може ли да се консумират на борда храни и напитки, които са закупени отвън?
Може, но напитки над 100 мл се купуват от барчетата или безмитните магазини.
Също така искам да попитам има ли "нормални" таксита на Терминал 1 в София. Обратният ни полет каца след 2 часа през нощта.
На Терминал 1 са само ОК супертранс-таксита (няма други), но последните няколко пъти като ги ползвах все едно са се наговорили шофьорите им и се опитват да удължат маршрута - уж не знаят, че улицата е еднопосочна или пък затворена разни такива "на дребно" хитринки...

# 716
  • Мнения: 507
 .Vaya.,  Woman^In^White, благодаря ви   bouquet

# 717
  • София
  • Мнения: 1 185
Тъй като до датата ни за заминаване има доста време- ноември,  до сега не се замислях с какво ще се придвижим до Терминал 1. Полетът ни за Дортмунд е в 6,10 часа  , а първото влакче на метрото е в 5,30ч  #Crazy  .... Искаше ми се с колата до офиса ми/ който се намира на метростанция Софийска света гора/ и за една спирка с метрото, а то...какво излезе.. и такси няма да можем да вземем за 1км. 
От Уиз страшни часове имат.... ooooh!
Оплаках се...приемам всякакви съвети  Hug

# 718
  • Враца
  • Мнения: 2 405
Тъй като до датата ни за заминаване има доста време- ноември,  до сега не се замислях с какво ще се придвижим до Терминал 1. Полетът ни за Дортмунд е в 6,10 часа  , а първото влакче на метрото е в 5,30ч  #Crazy  .... Искаше ми се с колата до офиса ми/ който се намира на метростанция Софийска света гора/ и за една спирка с метрото, а то...какво излезе.. и такси няма да можем да вземем за 1км.  
От Уиз страшни часове имат.... ooooh!
Оплаках се...приемам всякакви съвети  Hug
А в кой квартал живееш?
Защо да не може такси за 1 км, според мен на повикване ще дойде, някой ще вземе поръчката все. За вземане от стоянка вероятно ще откажат.

Да допълня- нямате ли някой приятел или роднина да ви закара?

# 719
  • Мнения: 14 473
За мен вариантът е с кола до Терминал 1.
Приятен полет Peace

Общи условия

Активация на акаунт