WIZZ AIR - 18

  • 69 378
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 185
Живея в Люлин, а работя до Летището, и не ми се искаше с такси от Люлин...
А имаме безплатен паркинг на офиса.

# 721
  • Мнения: 19 061
84 тръгва рано, близо ли ти е от офиса за 1-2 спирки?
първият е в 4.30

# 722
  • Мнения: 3 231
Живея в Люлин, а работя до Летището, и не ми се искаше с такси от Люлин...
А имаме безплатен паркинг на офиса.
Стига драми. Всички големи такси компании не отказват курс при поръчка по телефона. ОК, Йелоу, 1 евро, 1280... които си избереш.

Нямаш проблем.

# 723
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Живея в Люлин, а работя до Летището, и не ми се искаше с такси от Люлин...
А имаме безплатен паркинг на офиса.
Добре, де - не може ли да паркирате на летището и някой да прибере колата после.
Ние сме от Пловдив и паркираме на един паркинг до летището за 5 лв на денонощие. Ако има кой - прибира колата някъде, ако няма-си ни чака. Чак пък такъв разход? newsm78

# 724
  • София
  • Мнения: 1 185
 Hug Благодаря на всички

# 725
  • Мнения: 89
Здравейте, имам закупени билети, без застраховка за отказ, но ми се наложи операция и няма как да летим. Имате ли представа ще ни начислят ли такси за неявяване?

# 726
  • Мнения: 6 031
Здравейте, имам закупени билети, без застраховка за отказ, но ми се наложи операция и няма как да летим. Имате ли представа ще ни начислят ли такси за неявяване?
Няма да ви начислят такса, ако не летите, но пробвайте по мейла да опишете случай и по възможност да приложите документи.
Чела съм за случаи, в които им позволяват да сменят дати, полет, т.е. може да има някакъв вариант.
Нищо не пречи да опитате, стига полета да не е съвсем скоро.

# 727
  • Мнения: 344
Здравейте! Бих искала да попитам, дали мога да нося книга в ръчния си багаж. Да не би да ми я изземат на контролата, че е от библиотеката?! Thinking

# 728
  • София
  • Мнения: 402
Здравейте! Бих искала да попитам, дали мога да нося книга в ръчния си багаж. Да не би да ми я изземат на контролата, че е от библиотеката?! Thinking
" В допълнение, пътниците могат да носят изброените по-долу вещи:

    горна дреха или одеяло
    мобилен телефон
    четиво за полета
    за деца под двегодишна възраст: храна, нужна за времето на полета, сгъваема детска количка или портативно бебешко кошче
    чифт патерици за пътници с ограничена подвижност"

# 729
  • Мнения: 19 061
Здравейте! Бих искала да попитам, дали мога да нося книга в ръчния си багаж. Да не би да ми я изземат на контролата, че е от библиотеката?! Thinking


просрочена ли е?

# 730
  • Мнения: 6 031
Здравейте! Бих искала да попитам, дали мога да нося книга в ръчния си багаж. Да не би да ми я изземат на контролата, че е от библиотеката?! Thinking
Можете да я носите и извън ръчния багаж!  Laughing

# 731
  • Мнения: 1 192
Здравейте, имам закупени билети, без застраховка за отказ, но ми се наложи операция и няма как да летим. Имате ли представа ще ни начислят ли такси за неявяване?
Със сигурност не начисляват никаква такса. Звънях на оператора и проверих, тъй като и аз си промених програмата за Париж и ще отидем за два дена и до Белгия и за на връщане си закупих от Шарлероа до София два еднопосочни билета по 19,99 евро, а влака ми за връщане от Брюксел до Париж е 22 евро. Прецених, че няма основание за проблем, проверих го и казаха, че за неявяване не се плаща нищо.

# 732
  • Мнения: 344
Книгата не е просрочена, взех я вчера от библиотеката. Благодаря за отговорите, значи ще си я взема за прочит. Simple Smile

# 733
  • Мнения: 507
Малко встрани от темата, правите ли си медицинска застраховка?

# 734
  • Мнения: 6 031
Малко встрани от темата, правите ли си медицинска застраховка?
Почти винаги.
Ползвам различни застрахователи.

Общи условия

Активация на акаунт