Стара Загора 75 - Презареждане!

  • 86 636
  • 759
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 19
Чаршафи обикновено на някакви промоции купувам, иначе виж на пазара или има едно магазинче на алана /имат магазин и на Верея под спирката в уличката/ - там предлагат чудесни неща на добри цени Peace
                                    само че аз не съм от града живея в ямбол и искам да дойда до стара загора да понапазарувам необходимото и по това обяснение немога да се ориентирам. Може ли по подробно с повече ориентир. Благодаря

# 751
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Магазинчето се намира точно на спирка алана на предечката на ул Кольо Ганчев и Гурко - срещу него има сграда с червена дограма, в която има пекарна, заведение за бързо хранене и нещо като книжарница .. дано това е достатъчно, защото не знам как повече да те ориентирам ..

# 752
  • Мнения: 569
Здравейте! Моля да ми препоръчате добър ортодонт и по- специално специалист който поставя алайнери! Става въпрос за изправяне на зъби на възрастен,не дете.

# 753
  • Мнения: 320
Здравейте,момичета!Има ли хотел в близост до болница Ниа Мед.

# 754
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Поне аз не се сещам да има ..

# 755
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Най-близо се сещам за хотел Уникато под църквата на пингвините ,но ти е вече до център.

# 756
  • Мнения: 2 230
Здравейте!
Някой знае ли, от утре още ли сме в грипна епидемия или не? На сайта на РЗИ пише до 10ти. newsm78

# 757
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Миналата година, когато беше отменена, имаше официално съобщение на РЗИ по въпроса Peace

# 758
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Здравейте!
Някой знае ли, от утре още ли сме в грипна епидемия или не? На сайта на РЗИ пише до 10ти. newsm78
Учениците са във ваканция до края на седмицата.

# 759

Общи условия

Активация на акаунт