СЕДМИ КЛАС-тема 66

  • 64 314
  • 865
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 445
Оформени сме , почива си активно девойката.Ще и стигне бала за езикова гимназия , но как ще редим желанията не ни е много ясно.Всеки ден сменя езика , които иска да учи.

# 61
  • Мнения: 72
Може ли достъп до пощата?
Писала съм в две теми.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 111
Здравейте! Ако детето е прието не по първо желание, къде се подава заявлението за второ класиране – в училището – гнездо или където е прието?

# 63
  • София
  • Мнения: 18 117
Здравейте! Ако детето е прието не по първо желание, къде се подава заявлението за второ класиране – в училището – гнездо или където е прието?
В което е прието на 1 класиране.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 111
Благодаря !

# 65
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Добро утро Simple Smile
Вече окончателно ни отпаднаха от списъка ЕГ , сега почваме нареждането отначало.
Лошото е че дребната няма идея какво точно да учи, аз предлагам някое училище и тя веднага -пиши го на първо място  newsm78
Вчера ходихме да видим защо и е толкова ниска оценката по география , на теста 44 от 50  точки, но темата написала два абзаца  #Cussing out #Cussing out. Господина , който ни посрещна беше точно проверяващият на нейните писания. Такова конско и удари , че за мен не остана Mr. Green Mr. Green
При условие ,че може да изпише поне два листа по темата...... но защото мама е казала да пише всичко което знае, тя решила ,че аз като (неразбираща от география )не съм права и съкратила каквото може. Вместо да влезе с 5.80 сега ще чака някой да се откаже  #Cussing out #Cussing out #Cussing outДа свършва вече , че нямам нерви.
Пожелавам на всички деца да са удовлетворени от избора си.

# 66
  • bg
  • Мнения: 44
И аз с питане за НПМГ. С бал 33.143 има ли шанс за химия според следящите отблизо приема там. Доколкото разбирам биологията е с по-висок бал.

# 67
  • Мнения: 58
dundi73 беше питала за варианта по изобразително изкуство. Темите тази година бяха:
1.Балет
2.Екологична акция
3. Дива природа

# 68
  • Мнения: 558
Аз пак да си попитам, има ли сайт, на който публикуват резултатите от проверка на способностите по рисуване. Благодаря!

# 69
  • Мнения: 12 473
И аз с питане за НПМГ. С бал 33.143 има ли шанс за химия според следящите отблизо приема там. Доколкото разбирам биологията е с по-висок бал.
Разбира се, че има!
Ние и с по-малко се надяваме..Wink

# 70
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Аз пак да си попитам, има ли сайт, на който публикуват резултатите от проверка на способностите по рисуване. Благодаря!

Подозирам, че ако някой знаеше, щеше да отговори. Най-малкото, на 08, 09 и 10-ти могат да се видят работите ( в 51-во за Сф)

# 71
  • Мнения: 1
Може ли да попитам за съвет. Тя иска да учи испански, но бала и е нисък, около 28. За втора испанска ни казаха, че в никакъв случай да не я записваме. Намериха 1-во соу там се учи испански и ни е удобно. Искам да попитам дали това училище да запишем по-напред или СПГТ? Чудим се и не можем да решим. Аз склоня към СПГТ, а тя май към 1-во. Съвет?

# 72
  • Мнения: 1 543
Мили дами, включвам се малко внезапно в темата , но като преживяла седмокласните вълнения преди две години, ви разбирам и подкрепям от сърце.

За всички колебаещи се за избора на училище, може би това инфо за класацията на училищата след ДЗИ би било полезно:

http://www.danybon.com/obrazovanie/top-10-uchilista-matura-bel-12-class-2015/

От Софийските училища прави впечатление отсъствието от топ 10 тази година на СМГ, а за страната - на ЕГ Кърджали / и Ардино разбира се Mr. Green/.....

Желая успех в избора на всички Hug

# 73
  • Мнения: 58
Аз пак да си попитам, има ли сайт, на който публикуват резултатите от проверка на способностите по рисуване. Благодаря!


За Пловдив ги публикуват на сайта на РИО Пловдив. Но може би излизат и в сайта на МОН, като трета оценка? newsm78

# 74
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
Може ли да попитам за съвет. Тя иска да учи испански, но бала и е нисък, около 28. За втора испанска ни казаха, че в никакъв случай да не я записваме. Намериха 1-во соу там се учи испански и ни е удобно. Искам да попитам дали това училище да запишем по-напред или СПГТ? Чудим се и не можем да решим. Аз склоня към СПГТ, а тя май към 1-во. Съвет?

Майката на познато момиче каза, че са доволни от втора испанска. И езика попроговорила, и другите предмети не изоставали. Детето е от ученолюбивите, няма нужда от ръчкане и напомняне.

Общи условия

Активация на акаунт