Чували ли сти такова нещо?

  • 2 212
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
И въпреки това звучеше добре yes

# 16
  • Мнения: 1 581
За мене всички казват, че като малка съм била със съвсем сини очи, и на снимки 4-5 годишна се вижда, но там може да е визуална измама. А сега са ми зелени, ама съвсем зелени. Не знам, ама сякаш са се попроменили...

За бременни не съм чувала, ама бих приветствала разнообразие  Laughing

# 17
  • Мнения: 696
Не съм чувала, макар че казват за светлите очи, че потъмнявали с възрастта. Аз не намирам логика в това обаче.

# 18
  • Мнения: 280
   Не съм чувала такова нещо  Rolling Eyes, сега си гледах цвета на очите - няма никаква промяна

# 19
  • Мнения: 135
За първи път чувам такова нещо.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 757
За мене всички казват, че като малка съм била със съвсем сини очи, и на снимки 4-5 годишна се вижда, но там може да е визуална измама. А сега са ми зелени, ама съвсем зелени. Не знам, ама сякаш са се попроменили...

За бременни не съм чувала, ама бих приветствала разнообразие  Laughing
Напълно възможно е това, защото "оргиналните" цветове на ирисите са синьо и кафяво и зависят от количеството меланин. Сивото, зеленото и т.н. са вариации на синьото, които се получават в индивидуалното развитие. И не съм съвсем съгласна с това, че не се променят дори нюансите - защо някои хора с зелени очи, като плачат, им стават по-светли тогава? Да, не може да ти станат от кафяви сини или обратното.
А логиката в случая с бременността би била на хормонално ниво. Трябва да се поразровя май в научната л-ра и ако намеря обяснение ще пиша.

# 21
  • Мнения: 313
и аз не съм чувала за подобна аномалия, може девойката да си е сменила цвета на очите с контактни лещи, а да разправя,че са и се променили от бременността.Моя позната разказваше,че от бременността и се накъдрила косата  - дрън,дрън   hahaha

# 22
  • Мнения: 832
Ех, ама съм"фен" на хорските глупости и бабините измислици.Чудя се от къде се появиха майки с по едно розово и по едно жълто око, а то било от бременността.Момичетаааа, ама поне логично помислете дали е възможно ooooh!
Ами то момичето просто пита.

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не съм чувала за подобно нещо- мойте от началото до сега са си кафяви. Thinking

# 24
  • Мнения: 1 259
И аз не съм го чувала това Rolling Eyes.Моите не се промениха.

# 25
  • София
  • Мнения: 39 761
За промяна цвета на очи по време на бременност не съм чувала. Единствено за промяна на коса съм чувала.
Но пък пъстри, зелени... се е зелено.

# 26
  • Мнения: 5 391
Не вярвам, само знам че моите след бременността ще се променят, щото ще си купя цветни лещи Mr. Green

# 27
  • Мнения: 554
 За първи път чувам и ми стана много интересно! Laughing

# 28
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И аз за първи път чувам такова нещо  Shocked Shocked Shocked.

# 29
  • Мнения: 3 360

хехехеее,и мойте си останаха същите

Общи условия

Активация на акаунт