Траен омекотител?

  • 19 374
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Аз по принцип ползвам Силан. Ленор също не е лош... Сега смятам да опитам с Коколино.

# 16
  • Мнения: 3 216
Ленор синия.На другите все им намирам кусури.

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
СЕМАНА!!! На торо място бих сложила СИЛАН. Ленор-а пасти да яде!

# 18
  • Мнения: 2 910
Траен омекотител за мен е Силана и най-вече жълтия. Използвала съм и Ленор, но не съм доволна.

# 19
  • Мнения: 313
ленор - синия  wash

# 20
  • Мнения: 10 758
Ползвала съм всичките аромати на Коколино, Силан и Ленор. Но единствено тоя с кокичетата(незнам как се казва, мързи ме да погледна Embarassed) на Ленор продължава да мирише и след като го извадя от сушилнята.Иначе лятото, когато не суша в сушилня, а на простора - ми харесва Коколино.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ленор Сензитив - дискретно ароматен и траен.

# 22
  • София
  • Мнения: 39 771
Още един глас за Ленор.
Една продавачка преди време ми каза "нещо съм забелязала, че белия Ленор, жълтия (т.е. светлите) не миришат толкова силно и не са толкова трайни.
Аз по принцип ползвам лилавия (концентрат). Понякога го разреждам по-малко.

# 23
  • Мнения: 2 271
Гласувах за Ленор.Преди време ползвах  с друг аромат от този,който ползвам сега.Направо ми се е натрапил.Матрака ни се е омирисал и го усещам като легна!Много трайно това чудо !

# 24
  • Мнения: 411
Коколино,,след него Силан

# 25
  • Мнения: X
Bingo soft sensitiv/бялата опаковка/
-откакто го пробвах не съм купувала друг-цената за 1литър е м/у 1.80-2.00лв

# 26
  • Мнения: 46 520
Дълго време не ползвах, след това бях на "Bingo soft sensitiv", но сега така го развалиха, че дрехите излизат като дървени от пералнята, освен това пречи на прахта да се разтвори хубаво и става много зле  #Cussing out
После минахме на "Ленор", но нещо не ме грабна и сега сме на "Силан", жълтия, много съм доволна и не го сменям повече  Naughty

# 27
  • Мнения: 1 033
Доволна съм и от Апта за нашите дрехи, и от Ленор, който ползвам за детските.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Силан- белия Peace

# 29
  • Мнения: 8 505
Силан-ползвам често сензитив и по-светло синия (от обикновените).Последно взех лилия и цитрус.И какво значи траен-колко да е траен.Ако дрехата е изпрана и си стои в шкафа,миризмата си е постоянна.Но ако я облека и отида на кафе?-бихте ли облякли дреха втори път и има ли значение на какво мирише (в случая най-вероятно на цигари и омекотител).

Общи условия

Активация на акаунт