Бял списък-за София!

  • 1 106 459
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 110
  • София
  • Мнения: 2 430
Здравейте на всички,
чета списъка и си мисля - признателни сте на лекари, които са израждали в трудни ситуации и секцио. Има ли някой доволен от лекар, който е държал на нормално раждане и е имал търпение да изчака естествено раждане без да се намесва с инжекции за контракции и рязане? Дори това да е продължило 12 часа?

Моля оставете ми координати на този лекар ако съществува! Simple Smile

Благодаря предварително

Мила,ако има такъв лекар ,то би трябвало веднага да му отнемат правата!Ако раждането продължи повече от 6 часа ,то вече "не е нормално" и е задължително да се предприемат мерки. Peace
Laughing Laughing Laughing Laughing :lol:12 часа  !!!!!Аз лично ще си сложа упойката

# 1 111
  • Мнения: 233
Първото ми раждане започна единия ден наобяд и завърши на другата сутрин.Цели 17 часа.Затова второто избрах да родя със секцио и не съжалявам.

# 1 112
Аз сам безкрайно благодарна на др.Валентина Григорова.Невероятна е като специалист гинеколог.Работи в Тина Киркова сега Свата София.

# 1 113
  • Мнения: 242
Добавям към белия списък др. Ралчева (гинеколог-онколог). Много добър специалист, много мил и търпелив човек!

# 1 114
  • Мнения: 72
 Извинявай , но били ми дала координатите на д-р Ралчева! Благодаря предварително!

# 1 115
  • Мнения: 12
Zdraveite! Nqkoi dali moje da spodeli mnenie za Dr. Evtimova ot Tokuda? Blagodarq  Hug

# 1 116
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Zdraveite! Nqkoi dali moje da spodeli mnenie za Dr. Evtimova ot Tokuda? Blagodarq  Hug

Ето ти темичката за Токуда - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142529.1940

# 1 117
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Zdraveite! Nqkoi dali moje da spodeli mnenie za Dr. Evtimova ot Tokuda? Blagodarq  Hug

Аз съм много доволна от нея, много е внимателна и любезна.

# 1 118
  • Мнения: 242
Извинявай , но били ми дала координатите на д-р Ралчева! Благодаря предварително!

веднага ти пускам ЛС Simple Smile

# 1 119
  • Мнения: 6


Моля ви, кажете ми, някоя от вас излекувала ли се е от аднексит - възпаление на тръбите? От половин година ходя по гинеколози, лежах и в болница, но болките си стоят, на легло съм и тръбите ми са още уголемени. Познава ли някой гинеколог, който да е излекувал аднексит успешно? Толкова искам да се излекувам и да имам дечица, но вече не знам дали и възможно и към кого да се обърна, лекарите ме гледат безпомощно. Помогнете, ако можете, моля ви!

# 1 120
  • Мнения: 87
Д-р Киров - Св. София.
Невероятен професионалист. Раждах при него. И пак при него бих родила.


Съгласна съм за д-р Киров- бива го, специалист и човек.

Четох обаче за д-р Костова тук - ужасна е , бягайте далеч от нея, не ми се разказва колко е трагична.

# 1 121
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Прехвърлихме се при д-р Кирякова.Тъкмо мислех че при нея ще е по-добре, но уви.Прегледите бяха по дългички, но когато я помолех да видим бебчо на видеозон или да ми даде например направление за алерголог, тя отръщаше "ама нали го гледахме миналия път" или "защо ти е това направление пък сега".
В последствие се оказа че аз имам алергия от някои упойки,а се налага и секцио. Освен това и направления за кръвни изследвания не ми даваха, а в петия месец,след посещение на един наистина много добър лекар в клиника Малинов - д-р Сигридов, той ме посъветва да си направя кръвните изследвания, защото бях бледа.И познайте.Хемоглобина ми беше 90.До сега още не мога да го кача.
Както казах вече съм в 9-ти месец.Наскоро научихме че трябвало да ми правят от осмия месец натам, всяка седмица записи на тоновете на детето.В токуда не ми бе направен нито един. да не говорим че осмия месец съм минала без нито един преглед,защото въпросната Кирякова излезе в отпуск.
Въобще нещата около Токуда са толкова зле,че не препоръчвам на никого да ходи там.

Нещо не ми стана ясно newsm78 Изобщо за 8 месеца ли не са ти пускани кръвни изследвания #Crazy Понеже ако си била за ЗК те се полагат 2(или беше 3) пъти през бременността. Аз си я следя при д-р Евтимова и никога не се е налагало да я питам даже, тя следи в коя седмица трябва да ми ги пусне и веднага ми дава направления. Аз също съм по ЗК. Изненадва ме, че е възможно да не са те изследвали изобщо, направо ми се струва невъзможно Rolling Eyes
Видеозон се полага пак 2-3 пъти през бременността, не е всеки път.
Запис на тонове се прави всяка седмица в 9 месец, а не в 8-ми. Той не е по ЗК и се заплаща. На мен точно д-р Кирякова ми каза да си запиша часове всяка седмица в 9 месец за запис и от следващата седмица започваме да ги правим.  Аз доколкото разбрах д-р Кирякова ще излиза в отпуск през юли, аз ходих в началото на юни на преглед и си беше там, да не са те объркали нещо от регистратурата? newsm78

# 1 122
  • Мнения: 2
кажете нещо повече за Д-р Корсачки?

# 1 123
  • Мнения: 177
Д-р Корсачки е млад и доста всеотдаен лекар, който към момента работи в АГ-то на Токуда. Много е внимателен и според мен обещаващ специалист.
Той е все по-рядко срещаната съвкупност от разбиращ от работата си професионалист и много мил човек, който умее да успокой пациента и същевременно да му разреши проблема!

# 1 124
  • София
  • Мнения: 250
д-р Януш Хъртарски от 1АГ "Св.София" - много добър специалист.
 Миналата седмица ми прави конизация и съм много добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт