Бял списък-за София!

  • 1 106 539
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 1 350
Моя приятелка ми препоръча д-р Гергов, какво е мнението ви за него?
(x)mi6imadi, благодаря за отговора  bouquet (сега видях че си от жк Левски и аз живея там)

# 1 351
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте, може ли някой да ми препоръча добър Гинеколог по възможност жена от болница Токуда! Hug Спешно си търся добър специалист! Благодаря предварително! Hug

# 1 352
  • Мнения: 384
Семирамида  ,Д-р Людмила Лазарова ми беше горещо препоръчана на мен,защото и аз към Токуда съм се ориентирала ,но не съм я посещавала все-още.Много добри отзиви чух за нея,ако искаш мога да ти дям тези координати които имам,в болницата са мисля от там се записват часовете,това е информацията до мен. Peace

# 1 353
Здравейте момичета! Спешно имам нужда от координатите на д-р Петра Семерджиева и на д-р Катя Златева от Тина Киркова. Ако някоя от вас ги има моля да ми ги прати. Praynig  Благодаря предварително!

# 1 354
  • София,
  • Мнения: 4 267
Семирамида  ,Д-р Людмила Лазарова ми беше горещо препоръчана на мен,защото и аз към Токуда съм се ориентирала ,но не съм я посещавала все-още.Много добри отзиви чух за нея,ако искаш мога да ти дям тези координати които имам,в болницата са мисля от там се записват часовете,това е информацията до мен. Peace


Ирка много ти благодаря, аз съм ходила при две лекарки в Токуда, едната е др. Ефтимова, а другата е Др. Борислава Попова - наскоро си правих при нея цитонамазка. Не мога да споделя впечатления от един преглед затова питам и искам мнение, сега ми се налага да си направя спешно преглед, но при добър специалист, иска ми се най после някой да открие какво ми е да ми помогне, благодаря ти за инфото, аз имам телефона на регистратурата на гинекологията и ще се обадя ако мога да си запазя час още за някой от следващите дни! Ако мина преди теб ще ти пиша за отзиви! Hug

# 1 355
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Семирамида  ,Д-р Людмила Лазарова ми беше горещо препоръчана на мен,защото и аз към Токуда съм се ориентирала ,но не съм я посещавала все-още.Много добри отзиви чух за нея,ако искаш мога да ти дям тези координати които имам,в болницата са мисля от там се записват часовете,това е информацията до мен. Peace


Ирка много ти благодаря, аз съм ходила при две лекарки в Токуда, едната е др. Ефтимова, а другата е Др. Борислава Попова - наскоро си правих при нея цитонамазка. Не мога да споделя впечатления от един преглед затова питам и искам мнение, сега ми се налага да си направя спешно преглед, но при добър специалист, иска ми се най после някой да открие какво ми е да ми помогне, благодаря ти за инфото, аз имам телефона на регистратурата на гинекологията и ще се обадя ако мога да си запазя час още за някой от следващите дни! Ако мина преди теб ще ти пиша за отзиви! Hug

Аз съм много доволна от Д-Р ЛАЗАРОВА, при нея родих преди около две години, тя ми води и консултацията в Токуда. Д-р Евтимова също е много добра и внимателна на прегледите.

# 1 356
  • Мнения: 57
Здравейте, може ли някой да ми препоръча добър Гинеколог по възможност жена от болница Токуда! Hug Спешно си търся добър специалист! Благодаря предварително! Hug
Аз съм чула добри отзиви за проф.Карагъозов и след празниците съм решила да си запиша час при него!
Извинявам се не съм прочела че предпочиташ жена.

# 1 357
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте, може ли някой да ми препоръча добър Гинеколог по възможност жена от болница Токуда! Hug Спешно си търся добър специалист! Благодаря предварително! Hug
Аз съм чула добри отзиви за проф.Карагъозов и след празниците съм решила да си запиша час при него!
Извинявам се не съм прочела че предпочиташ жена.
Да професорът е наистина много добър, особено в диагностицирането и операциите на ракови заболявания, да не дава господ да се налага, но той е наистина най добрия в това отношение. При него е претъпкано, а на мен не ми се чака чак толкова, а и засега не е чак толкова сериозно положението! Успех.  Hug
Ще си запиша за др. Лазарова пък да видим! Hug

# 1 358
  • Мнения: 1 475
Сина на професора, д-р Карагьозов също е изключителен лекар, той е и шеф на АГ в Токуда!

# 1 359
  • Мнения: 3 695
Здравейте, може ли някой да ми препоръча добър Гинеколог по възможност жена от болница Токуда! Hug Спешно си търся добър специалист! Благодаря предварително! Hug
Аз съм чула добри отзиви за проф.Карагъозов и след празниците съм решила да си запиша час при него!
Извинявам се не съм прочела че предпочиташ жена.
страхотен е  Peace

# 1 360
  • Sofia
  • Мнения: 4 739
Здравейте, може ли някой да ми препоръча добър Гинеколог по възможност жена от болница Токуда! Hug Спешно си търся добър специалист! Благодаря предварително! Hug
Аз няма да ти препоръчам жена, но за сметка на това лекар, когото посещавам от доста време и за когото мога да кажа само прекрасни неща - Данаил Илиев!

# 1 361
  • Мнения: 215
Искам да изразя благодарностите си към д-р Фурнаджиежа - акушер-генеколг в Правителствена болница"Лозенец", благодарение на която моята 4месечна дъщеричка Габриела е на този свят. Изключително внимателна и обстойна като специалист и невероятно чвешко отношение, подкрепа и отдаденост. Благодарение на нея сега кърмя дъщеричката си. Нека Бог да я благославя!!!





# 1 362
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
След тримата гинеколози,които смених,намерих своя..сама без препоръки и т.н.
Д-р Веселина Славкова от болница Вита!Млада,усмихната и загрижена за пациентите си лекарка!Избрах я защото в интернет нямаше информация за нея,а не ми се искаше да съм предубедена!Е, доволна съм и всеки лев който давам там не е отишъл на вятъра!За съжаление малко ми е скъпичко и за това няма да раждам там,а иначе много  ми се искаше...Понеже си избрах болницата в която да родя(с избор на екип)лекарката,която ми е в екипа каза,че във Вита работят добри специалисти и се изказа доста добре за д-р Славкова!

# 1 363
  • Мнения: 4 473
Спешно търся наистина добър педиатър в района на жк Света Троица, относно избор на личен лекар. Това предполага Трета градска болница най-вече. Единствено препоръките за д-р Стаменов моля да бъдат спестени.

Моля, препоръчайте и специалист за проследяване на бременност (женска консултация) в 1 АГ "Света София". Очаквам коментари за д-р Рени Ковачева, д-р Жана Колева, д-р Константин Ташков.

Благодаря предварително!  bouquet

# 1 364
  • София
  • Мнения: 9 903
strelche® ,преди 4години раждах с планирано секцио при Жана Колева.Дано само да не бъркам,защото не съм сигурна за първото и име.Тогава тя беше завеждаща на патологична бременност.Страхотен специалист,чудесно отношение.Откри ми проблем,който беше довел до тежко раждане на първото ми дете и никой дотогава не го беше забелязал.
А иначе и аз си търся педиатър в Трета градска,ще чакам отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт