Бял списък-за София!

  • 1 105 656
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 4 473
Валенцето, благодаря за отговора! И аз имам информация, че е завеждащ на отделение "Патологична бременност" - трябва да говорим за един и същ човек.

# 1 366
  • Мнения: 56
 Аз искам да добавя д-р Мими Янкова от болница"Света София"/бившата Тина Киркова/и акушерка Ева Белишка.Страхотни са! newsm51

# 1 367
  • Мнения: 1
Добавям доктор Николов от Ева Виталис-прекрасен специалист педант и отлична апаратура.

# 1 368
  • Мнения: 145
здравейте и аз да добавя Д-р Куфарджиева от МЦ"Закрила"..страхотен специалист,човек,с огромно търпение и подход към децата,,обстойно преглежда,не изпуска нищо и дава много информация..
Успех на висички  bouquet

# 1 369
  • Мнения: 2
 Sunglasses SAmo hubavi dumi za JUri Hranov,beb4o ne moja da ujiveee no doktora se spravi velikolepno,blagodarq mu ot sarce za staranieto koeto poloji za men ei beb4o
 

# 1 370
  • Мнения: 72
    Страхотен Човек е доктор Куфарджиева! Поставям я на второ място след доцент Илия Калев! Това са прекрасни педиатри, диагностици!!!

# 1 371
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
Здравейте мили мами!

Аз също имам нужда от препоръка за добър специалист за проследяване на бременност (женска консултация) - по възможност да работи със здравната каса.
Повече от две години вече посещавам профилактично д-р Илиева (Вита), но там винаги чакаш с часове, независимо че имаш месеци преди това записан час...
P.S. Живея в Гео Милев..

Предварително благодаря на всички!

# 1 372
  • София
  • Мнения: 292
Благодарна съм на Д-р Попов от Шейново! Направи ми страхотна лапароскопия! Нищо не ме боля, много бързо се възстанових.

# 1 373
  • София
  • Мнения: 2 430
д-р Ивета Иванова-УНГ    от 5 ДКЦ Студентска поликлиника.Много мила и невероятен професионалист

# 1 374
  • Мнения: 56
д-р Мими Шумилина-детски лекар-неонатолог.Прекрасен човек и изключителен специалист.Работи в детското отделение в Тина Киркова и в частен мед.център "Св.Петка"

# 1 375
  • Мнения: 3
  Доктор Мариана Огнянова  Hug Hug HugСтрахотен професионалист, великолепен човек........Просто нямам думи да опиша прекрасното и отношение.Възхитена съм от нея и съм много, много  благодарна за грижите към мен Hug Hug Hug

# 1 376
  • Мнения: 1 949
Благодарна съм на Д-р Попов от Шейново! Направи ми страхотна лапароскопия! Нищо не ме боля, много бързо се възстанових.

Още един глас за него  Peace следих бременността си при него след 7месец (понеже исках да родя при него), той направи секциото ми. Сега вече ходя само при него  Peace

# 1 377
  • Мнения: 17
Д-р Мажена Панова от бившата Тина Киркова. Имах отлепена плацента и после куп усложнения. Сега се радвам на красива девойка. Както каза докторката ще засенчи Никол Кидман.   bouquet

# 1 378
  • София
  • Мнения: 292
  Доктор Мариана Огнянова  Hug Hug HugСтрахотен професионалист, великолепен човек........Просто нямам думи да опиша прекрасното и отношение.Възхитена съм от нея и съм много, много  благодарна за грижите към мен Hug Hug Hug

Simba, mojesh li da mi dadesh koordinati na d-r Popov?

# 1 379
  • Мнения: 95
Д-р Мишел и Д-р Хафузова от Шейново и 25 ДКЦ. (работиха заедно) Много са внимателни и двамата, те ми следяха бременността, не пропускаха изследване или измерване. И досега ги посещавам.

Общи условия

Активация на акаунт