Бял списък-за София!

  • 1 105 662
  • 2 395
  •   3
Отговори
# 1 560
  • София
  • Мнения: 210
Тази тема ще се окаже най-безполезната заради хрумванията на питащите в последните няколко страници.  Tired
ХОРА, НЕ ЧЕТЕТЕ ЛИ? БЯЛ/ЧЕРЕН СПИСЪК ОЗНАЧАВА ВПЕЧАТЛЕНИЯ И МНЕНИЯ, А НЕ СЪРБИ МЕ, ТА ДА ПОПИТАМ.
Като ви интересува нещо за лекар питайте първо търсачката, а ако и тя не помогне, пускайте си конкретна тема.
Тази тук стана космата от ненужни въпроси за този или онзи.
 Peace
newsm10
Освен модераторите да изтрият ненужните постинги, защото 105 страници няма кой да чете наистина.....

# 1 561
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
За стоматолог се включвам. др. Влахова в жк.Лагера. Бяхме при нея тази седмица. Оправихме всички проблемни зъбки. Препоръчвам я с двете ръце. Работихме с лазер. Детето не усети болка. Успяхме да затворим зъбче, което близо 2 години беше отворено. А Влахова успя да накара детето напълно да и се довери за по - малко от две посещения.

# 1 562
  • Мнения: 1
Моите любими доктори:
Доц. Йорданов, д-р Бадаров, д-р Маринов, д-р Асенов и сестрите от отделението по Гръдна хирургия на ВМА. И разбира се д-р Попиванов от Коремна хирургия, без когото нямаше да ги познавам.
Не съм срещала по-мили и добри ДОКТОРИ!

Аз също!Престоят ми в Гръдна хирургия във ВМА беше уникално преживяване.Найстина всички са толкова мили и добри.А д-р Маринов и д-р Бадаров са ми любимите доктори.  bouquet

# 1 563
  • Мнения: 730
Огромно благодаря от името на цялото ми семейство на д-р Виктор Маринов- хирург, ръководител екип в 3-та хирургия- "Пирогов", както и на екипа му. На тях дължим всичко- човешки живот. Изключително адекватни и навременни мерки, показващи необходимост от спешна, животоспасяваща операция.  Благодарим ви, мили хора, за професионализма и човешкото отношение. Каквото и да направим  ще бъде малко за да ви се отблагодарим. Бъдете живи и здрави и дерзайте в благородната ви професия.   bouquet

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 11:24 от Dayli

# 1 564
  • Мнения: 61
Д-р Ганчева - гинеколог и онколог в  онкологията- Дървеница е страхотен човек и лекар. Много внимателна и отзивчива. Надявам се да има повече лекари като нея. Ако някой иска тел- на лични.

# 1 565
  • Мнения: 1
Здравейте!Исках да изразя възхищението си от един невероятен,преди всичко човек с главно "Ч" и след това доктор с главно"Д",а именно Д-р Алън Начев!Нямам деца,поради факта,че още ми е рано,едва 21 годишна съм,но първия форум в който ми хрумна,че мога да изразя мнението си,беше този.....и за това и се регистрирах!
Нямам думи да опиша качествата и човечността на Д-р Начев и като негов колега бих се старала да бъда като него......всеодайна и усърдна в работата си!
Трябваше да мина през 4 некадърни лекари(извинете ме за грубостта,но наистина ми писна във всеки втори лекарски кабинет,в който влезеш....или ти обаркват диагнозата или се отнасят с теб,като с животно!)за да попадна на отличен лекар,истиснки професионалист!
Благодаря му сърдечно за това което е и му пожелавам попътен вятър и успехи!
Нека има повече такива лекари,а не лица,просто използващи титлата-Д-р за извличане на незаслужени доходи!
Поклон пред Вас Д-р Начев!

# 1 566
  • София
  • Мнения: 4 903
Mariq^, хубаво е да посочиш какъв точно специалист е д-р Начев и къде работи  Peace !

# 1 567
  • Мнения: 781
За наблюдение през бременността - Доктор Петя Генчева - акушер гинеколог. Прекрасен специалист и човек. Изключително внимателна, мила и много отзивчива. Има частен кабинет в София, Западен парк.
За раждане - Доктор Киров в Света София - Тина Киркова. Само ще кажа, че въпреки наложилото ми се спешно секцио, родих докато се смея.  Laughing Laughing LaughingКонците ми ги свали на 5 ден, а болки почти нямах, нито галвобол.

# 1 568
  • София
  • Мнения: 4 903
За раждане - Доктор Киров в Света София - Тина Киркова.

Подтвърждавам  Peace ! Чудесен специалист!

# 1 569
Изключително доволна съм от д-р Стефан Ковачев - акушер-гинеколог във Военно-медицинска академия. Прекрасен човек - отзивчив, професионалист от висока класа и преди всичко - истински човек. Hug

# 1 570
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Да се включа с благодарности към проф. Румен Бенчев - завеждащ клиниката УНГ в МВР болница, както и целия му екип. Попаднах случайно при него, след като в поликлиниката ми казаха, че съм здрава и ми няма нищо. Чух за него, обадих се, обясних притесненията си и помолих за консултация, след която бях приета по спешност в болницата и поставена на системи. Отличен диагностик, той разпозна проблема само по предварителни симптоми, преди да се е развила голямата инфекция и ме спаси от някои усложнения.

# 1 571
  • Мнения: 1 339
Някъде във форума споменавах д-р Топов, но тогава бяхме ходили само на прегледи. Преди седмица и половина оперира очичките на Елица и всичко е идеално. Професионалист и човек, със златни ръце. Хиляди благодарности!!!

# 1 572
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Здравейте!Исках да изразя възхищението си от един невероятен,преди всичко човек с главно "Ч" и след това доктор с главно"Д",а именно Д-р Алън Начев!Нямам деца,поради факта,че още ми е рано,едва 21 годишна съм,но първия форум в който ми хрумна,че мога да изразя мнението си,беше този.....и за това и се регистрирах!
Нямам думи да опиша качествата и човечността на Д-р Начев и като негов колега бих се старала да бъда като него......всеодайна и усърдна в работата си!
Трябваше да мина през 4 некадърни лекари(извинете ме за грубостта,но наистина ми писна във всеки втори лекарски кабинет,в който влезеш....или ти обаркват диагнозата или се отнасят с теб,като с животно!)за да попадна на отличен лекар,истиснки професионалист!
Благодаря му сърдечно за това което е и му пожелавам попътен вятър и успехи!
Нека има повече такива лекари,а не лица,просто използващи титлата-Д-р за извличане на незаслужени доходи!
Поклон пред Вас Д-р Начев!
Mai4in dom   Peace i az sm na s6toto mneie! / izvinete za 6rifta/

# 1 573
о недейте да припадате толкова по Ковачев!!Груба сестра, груб лекар с фатални диагнози и според комбина с патоанатомите!!!

 Shocked Би ли пояснила моля те,защото ми изби зъбите....Въпреки,че за сестрата съм съгласна!!!

# 1 574
  • Мнения: 143
За наблюдение през бременността - Доктор Петя Генчева - акушер гинеколог. Прекрасен специалист и човек. Изключително внимателна, мила и много отзивчива. Има частен кабинет в София, Западен парк.
За раждане - Доктор Киров в Света София - Тина Киркова. Само ще кажа, че въпреки наложилото ми се спешно секцио, родих докато се смея.  Laughing Laughing LaughingКонците ми ги свали на 5 ден, а болки почти нямах, нито галвобол.





Мила аз бях при същите доктори.
И Генчева и Киров са страхотни!
Генчева ми следеше бременността,а Киров ме изроди.
По същия начин ,,секцио по спешност,,.
Господ здраве да им дава!

Общи условия

Активация на акаунт