Бял списък-за София!

  • 1 106 651
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Мнения: 6
Здравейте,родих  при Д-р Киров в Тина Киркова  на 05,05,09 г и съм изключително доворна.Това е най-големият специялист в тази болница.....Малката бебка се роди 4 кг и 53 см, а аз имам само 3 външни шева, благодарени е на Д-р Киров,който ме цепна,за да не се разпукна като роза.Много дълго време ми продължи разкритието и по негова преценка ми сложи епидорална упойка ,за да не ме болят контракцийте.Родих с три напъна,като той ми казваше кога да напъвам.Наистина ви казвам исключителен специялист.Докато бях в болницата всеки ден идваше да ме вижда,по няколко пъти...

# 1 576
  • Мнения: 425
Здравейте! Искам да попитам някой знае ли нещо за медицински център "Люлин мед" и ако имате някакви мнения за д-р Иван Димитров пишете.  Зная че преглежда и в "Св. Димитър".

 #Cussing out Twisted Evil #Cussing out

В МОМЕНТА СЪМ ГО ДАЛА НА ПРОКУРОР , за подробности виж В черният списък #2gunfire #2gunfire

ГОРКИЯТ ХИ4 НЕ Е БИЛ В 4АС ПО АГ -ВИДЕОЗОН/ПРОСЛЕДЯВАНЕ РАЗВИТИЕТО НА ПЛОДА... #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 1 577
  • Мнения: 240
Ами, и аз да се включа. Макар, че го видях в черния списък все пак смятам,че е за тук- д-р Пламен Миков, следи ми бременността и съм му много благодарна. Аз имах проблеми през бременността и той ме успокояваше и напътстваше през цялото време с повече от човешко и приятелско отношение  Heart Eyes

# 1 578
  • София
  • Мнения: 2 709
zyzzzu, и аз така.
Обаче не помня дали вече не го писах в този списък.
Случвало ми се е късно вечер да му звъня, той да не ми вдигне и след 5-10 минути сам да ме набере.
Това, че наистина има приятелски подход за мен не значи, че отношението му е несериозно, даже напротив (имаше такова оплакване някъде).
Много стриктно си следи всичко. Сега се следя при него, надявам се и до края всичко да е наред и да съм все така доволна и с добри впечатления.

# 1 579
  • Мнения: 1 027
д-р К.Ташков - Св.София ( бивша Тина Киркова) - изключителен лекар- внимателен, кадърен...
Иначе и за баща му съм чувала само добри неща от мои близки, но не съм му била пациент и не мога да кажа.

# 1 580
Д-р Наталия  Пелова най -добрия общо практикуващ лекар  в Лозенец .Има и специалност педиатрия

# 1 581
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
Доцент Буева невероятен човек и лекар.

# 1 582
  • Мнения: 10
Здравей, Аз днес имам час при Жанна Колева .ето  телефон 988 52 50 и адрес Неофит Рилски 54А

# 1 583
  • Мнения: 1
Доктор Начко Чалманов от Шейново-страхотен е!!! Той следеше бременността ми и накрая родих при него. Много съм доволна,наистина добър специалист!!! Препоръчвам го!

# 1 584
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙ. ПРОЧЕТОХ ТВОЯТА ИСТОРИЯ. СЪС СХОДЕН ПРОБЛЕМ СЪМ И ИСКАМ ДА ЗНАЯ КАК СЕ РАЗВИВАТ ПРИ ТЕБ НЕЩАТА,ТЪЙ КАТО СЪМ С ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ. ОТ 6 МЕС. СЪМ СЪС МИРЕНА,КАК СЕ ЧУВСТВАШ КЪМ ДНЕШНА ДАТА...МОЛЯ И ДРУГИ ДА МИ ПИШАТ. СЪВСЕМ НОВА СЪМ ТУК...........ОЧАКВАМ ВИ!!!!!

# 1 585
  • Мнения: 2
Mnenieto mi za d-r Anelia Barbova e che raboti mnogo neprofesionalno. Ima poveche pacienti otkolkoto moje da obsluji.
Az otidoh pri neia za sledene na bremennost. Niakolko puti chakam s chasove pred kabimeta nezavisimo che imam zapisan chas, zashtoto grafika i e prepulnen. Puska mi izsledvania obiknoveno kogato az poiskam izobshto bez da sledi niakakuv grafik za nabludenie(kakuvto mislia se spazva pri nabludenie na bremennost). Ne znae kakvi izsledvania imam i kakvi ne.Otkaza da mi dade dosieto mi kogato pojelah da otida pri drug lekar.Predpisa mi lekarstva bez da dade predpisanie na kakuv rejim da gi pia.
Kakto se kazva- no comment!!!

# 1 586
  • Мнения: 6 274

Както се казва, за тази цел има Черен списък.
И е казано още, че във Форума се пише на кирилица, а не на латиница.

# 1 587
  • Мнения: 172
ekta,това е бял списък!Има черен списък и там се пише от кого сме недоволни!И второ-пише се на кирилица- правила на форума!

# 1 588
  • Мнения: 12
Д-Р КОЛАРОВА И Д-Р ВОДЕНИЧАРОВА-страхотни педиатри и хора-23 п-ка;Д-Р ГАНЧЕВА-най-внимателният и добър гинеколог,когото съм срещала и ДОЦ.МАРИНОВ,лекарят,който ми върна доверието в българската медицина,специалист,винаги усмихнат и готов да отговори на всички въпроси

# 1 589
  • Мнения: 1 671
Добавям д-р Алън Начев, приема в поликлиниката на МД, но не работи със ЗК.
Вчера бях на профилактичен преглед и ми направи една неприятна манипулация. Всичко мина много добре и не ме боля (единствено поставянето на упойката, ама без това няма как  Wink ). Днес вече всичко си е съвсем наред при мен, все едно вчера нищо не са ми правили.
Д-р Начев беше изключително внимателен, както и акушерките, а като усетиха, че наистина се притеснявам много, се опитаха да ме разсеят. Оценявам го много, защото преди малко повече от година бях готова да се зарека, че на гинеколог повече няма да стъпя Embarassed.
И преди съм ходила на профилактични прегледи при д-р Начев, но след вчерашния ден съм убедена, че мога да му имам доверие и да се чувствам по-спокойна когато ходя на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт