Бял списък-за София!

  • 1 106 145
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 42
Здравейте, искам да попитам за д-р Славкова от ВИТА колко по-рано да се обадя да си запиша час за преглед?

# 1 396
  • Мнения: 82
Моите любими доктори:
Доц. Йорданов, д-р Бадаров, д-р Маринов, д-р Асенов и сестрите от отделението по Гръдна хирургия на ВМА. И разбира се д-р Попиванов от Коремна хирургия, без когото нямаше да ги познавам.
Не съм срещала по-мили и добри ДОКТОРИ!

# 1 397
  • София
  • Мнения: 2 381
Здравейте, искам да попитам за д-р Славкова от ВИТА колко по-рано да се обадя да си запиша час за преглед?

Пусни си тема в Здр. справочник.

# 1 398
  • Мнения: 2
здравейте и аз искам да похваля един лекар - др. Красимир Петков, , работи в най- тъпата болница ИСУЛ- Царица Йоанна в кардиологично отделение, тоя лекар работи със сърцето си. Дано не ви трябва кардиолог но ако ви се случи не се колебайте питайте за него там

# 1 399
  • Мнения: 7 640
Здравейте, искам да попитам за д-р Славкова от ВИТА колко по-рано да се обадя да си запиша час за преглед?

Пусни си тема в Здр. справочник.

най- добре зънни на регистратурата Peace, АГ-тата във Вита имат много пациенти, но зависи какъв момент ще уцелиш Simple Smile

# 1 400
Аз ходя при доктор Антоанета Илиева от две години и съм изключително доволна. Преди три месеца родих дъщеря си в Болница "Вита" при нея, а и тя проследи цялата ми бременност. Не работи със Здравната каса и се чака много, но си заслужава. Много е добра, любезна и внимателна. Грижовен и отговорен лекар е и обяснява всичко с много внимание и търпение. Докато лежах в болницата след раждането, установих, че целия и ден минава в родилното и в кабинета, независимо от това дали е на работа този ден или не.Изключителен лекар и човек с главно Ч! Благодаря и за всичко и смятам, че трябва да бъде в белия списък.

# 1 401
  • София
  • Мнения: 6 302
Търся добър ендокринолог, който работи със Здравната каса. За София става въпрос. Предварително благодаря

# 1 402
  • Мнения: 325
Анжелика, това все едно аз съм го писала.Наистина мястото на Д-р Илиева е тук, в белия списък.

# 1 403
  • Мнения: 220
Здравейте, търсим си добър педиатър. В Дружба 2 живеем, но не държим толкова много на местоположението, колкото на професионализма на лекаря. Ще сме благодарни за всички препоръки.

П.С. Прочетохме темата но не можахме много да се ориентираме, затова питаме още веднъж.

# 1 404
  • София
  • Мнения: 2 381
margarita1 , виждам че бебето ти е на 3 месеца. Явно вече имате педиатър. Кое не ти харесва - че не диагностицира добре проблемите или вижданията му/й за захранването?
Аз избрах докторка, за която ми казаха, че е добър диагностик, но тя е привърженичка на захранването със сок след 40-я ден, а аз исках да захранвам късно. Съответно за храни с нея въобще не си говоря.

# 1 405
  • Мнения: 384
Д-р павлета табакова-Репробиомед и Шейново
Тя е за този списък найстина! Peace

# 1 406
  • Мнения: 9 814
Д-р Ели Дачева- акушер-гинеколог от болница Св. Анна/ бившата Окръжна/.
Добър професионалист и страхотен човек.

# 1 407
  • Мнения: 220
Kia имам педиатър, но изобщо не съм доволна от нея. Не обръща внимание на малката, диагностицира я по телефона, а като настоявам да я види ми казва, че детето изглеждало здраво. Нито прегледи, нито изследвания, а малката си има симптоми. За храненето иска да я захранваме след 5-ти навършен месец, но от изследванията които направихме при друг педиатър се вижда че хемоглобина и е на долната граница. Знам че е добре да се изчака, но не и с цената на анемия. Търся си диагностик, който да обръща внимание на пациентите си.

# 1 408
  • Мнения: 126
На д-р Герганова от болница Токуда, едно безкрайно БЛАГОДАРЯ!  bouquet
Тя проследи бремеността ми и изроди моя прекрасен син с много грижи и внимание.
Много симпатична, любезна и страхотна лекарка!

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 09:47 от Bibita

# 1 409
  • Мнения: 383
Д-Р Валери Нецов - акушер-гинеколог, работи в Репробиомед и Св. София на Мазнейкови - перфектен е!
Д-Р Големанов - гастроентеролог, работи в Закрила и ИСУЛ

Общи условия

Активация на акаунт