ПАРИЖ 11

  • 69 755
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 031
Какво ще рече това: Louvre (underground station: Palais-Royal)

Сега разглеждам за Парка на Астерикс,само да пита от къде тръгва автобуса,къде се намира тази спирка,някъде около Лувъра ама........?? Simple Smile
Това е една от спирките при Лувъра.
Ето я на картата.

# 31
  • Мнения: 940
И аз така си мислих,че е тя ама да питам!То се оказа,че парка септ.месец работи само събота и неделя!1Хахахаха да ви кажа,вче
ра си взехме пътеводителя на Париж,обяснено е хубаво всичко,но липсва само Версай като инфо! Simple Smile
А искам да ви питам Лувъра до колко часа работи,защото в сайта пише до 18 ч.в пътеводителя пише до 22 ч.?? Simple Smile

Последна редакция: сб, 13 юни 2015, 18:02 от Leitenanta

# 32
  • София
  • Мнения: 22 944
И аз така си мислих,че е тя ама да питам!То се оказа,че парка септ.месец работи само събота и неделя!1Хахахаха да ви кажа,вче
ра си взехме пътеводителя на Париж,обяснено е хубаво всичко,но липсва само Версай като инфо! Simple Smile
А искам да ви питам Лувъра до колко часа работи,защото в сайта пише до 18 ч.в пътеводителя пише до 22 ч.?? Simple Smile

аз с пътеводителите имам едно наум,че заради 1 пътеводител си отнесохме солидна глоба в Берлин Grinning Според мен си следи сайта - там информацията трябва да е най-достоверна.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 946
И аз така си мислих,че е тя ама да питам!То се оказа,че парка септ.месец работи само събота и неделя!1Хахахаха да ви кажа,вче
ра си взехме пътеводителя на Париж,обяснено е хубаво всичко,но липсва само Версай като инфо! Simple Smile
А искам да ви питам Лувъра до колко часа работи,защото в сайта пише до 18 ч.в пътеводителя пише до 22 ч.?? Simple Smile
В официалния сайт на Лувъра пише, че всеки ден без вторник е отворено от 9:00 до 18:00ч., а в сряда и петък до 21:45ч.

# 34
  • Мнения: 206
В 17:50 служителите в залите почват да предупреждават че Лувъра затваря.Това го казвам от собствен опит от 2011 година,но може да има и промяна

# 35
  • Мнения: 940
Наистина в сайта пише,че работи и до 9:45 ч.така ли е?Ако е ще е супер,ще можем да го посетим! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 6 031
Мисля, че няма какво да се чудиш Leitenanta  Simple Smile , поглеждаш официалния сайт на Лувъра и виждаш точното работно време.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 839
Мимии, ти си най-търпеливия човек на света. Възхищавам ти се Hug

# 38
  • Мнения: 6 031
Роже, броиш ли дните вече?  Laughing  Hug

# 39
  • Мнения: 940
Да да да мерси! Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Alexandra, Порт дьо ла Вийет е  в 1-ва зона. Но не ми се струва добра идея настаняването в 19-ти арондисман. Районът не е от най-добрите. Ето карта със зоните http://www.ratp.fr/informer/pdf/orienter/f_plan.php?loc=reseaux& … =zones&fm=gif

Благодаря за мнението!
Но все пак да помоля за съвет по отношение на билетите - при положение че ще се движим в 1-ва зона, излизането извън нея ще е до летището и до Дисниленд, като летището е в 1вия и 5я ден, какъв вид билети да си вземем? Гледам тези Paris Visite и Mobilis, и не знам кое да избера, и кое ще е по-удачно за нас. Или пък обикновените билети, които са по 10 бр.  newsm78 Но за летището и за дисниленд ще ни трябват други билети, доколкото разбирам от описанието в сайта..
За корабчетата - което и да изберем, можем ли да слизаме и да се качваме по всяко време или не?

Последна редакция: сб, 13 юни 2015, 22:29 от Alexandra

# 41
  • София
  • Мнения: 1 839
Роже, броиш ли дните вече?  Laughing  Hug
Оххх, Мимии, не питай Joy Май Уиз еър ги броят вместо мен, но вече искам да е 29-ти юни Grinning
Лошото е, че 13 юли е далеч. Но пък така ти ще кажеш какво ново има и какво да видим Laughing
И без това засега единствените две неща за посещение, които съм набелязал са Версай и Орсе.
Другото е 14 юли, разходки, Монмартър и добре изстудено френско розе Party

# 42
  • София
  • Мнения: 3 771
Роже, броиш ли дните вече?  Laughing  Hug

И аз ти броя дните Роже.
Желая ви от сърце невероятно пътуване и страхотно време
Завиждам за розето...
 Hug

# 43
  • Мнения: 6 031
...
...Но пък така ти ще кажеш какво ново има и какво да видим Laughing
И без това засега единствените две неща за посещение, които съм набелязал са Версай и Орсе.
Другото е 14 юли, разходки, Монмартър и добре изстудено френско розе Party
Роже, аз още не съм на Парижка вълна, но предвид малкото време, което ще имам ... отсега си знам, че няма да ми стигне, защото планове имам в изобилие.  hahaha
Със сигурност ще се опитам да се кача на кулата С.Жак и още една идея имам, която изисква хубаво време, но ще я споделя, ако стане.
Ааа и пасажите ме чакат...
Много планове и малко време.  Embarassed
Имам седмица в Италия преди Париж.
А колко ти завиждам за плановете ти преди Париж...  Blush
Ще чакам разкази от теб.  Hug

# 44
  • Мнения: 940
Ами то всеки ги брои дните! Simple Smile  Моето време е най-далече май! Simple Smile Хахахаха Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт