Имали ли сте приятел за секс? Какво стана ?

  • 12 969
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 724
...такава връзка е истинско удоволствие.

Защото не знаеш, какво губиш! Времето си лети и ти отива в ограничени връзки.
Но в крайна сметка то би ти било проблем, евентуално един ден, ако го разбереш, ако цял живот смяташ, че подобна половинчата връзка е "истинско удоволствие", тогава наистина ще е такава, разбираш ли?   umnikuu
Мдаам, ако една връзка не е сърцераздирателна драма тип сапунен сериал и не е гарнирана обилно с кат сълзи, сополи и душевни терзания, не е никаква връзка. Сори, пич. Животът и без това не е приказка, че да си го усложнявам допълнително.

# 31
  • Мнения: X
Той с отворен брак, аз със "сериозни" връзки през това време - около 10 год. Simple Smile.
Имала си в продължение на 10 години паралелна връзка, само за секс? Че то това си е било жив брак!

Не е като брак Simple Smile, нямаш ангажименти, споделяте си приятелски неща от личния живот, забавлявате се, не е нужно да се виждаме редовно, може една седмица да сме заедно, после месец само да се чуваме или на по питие да поговорим... Не е било нужно да сме си "верни" или да крием други връзки... Сега не бих могла да живея по този начин, но на 20+ малко ми е било добре.

# 32
  • Мнения: 6 214
Общо взето това "секс без обвързване" мъжете почнаха да го ръсят наляво и надясно по две причини:
Или да се правят на недосегаеми пичове;
Или да си оставят вратичка, че ако се появи нещо по-добро, не са ангжирани и могат да си тръгнат на момента.
Което изобщо не означава, че нямат чувства към сегашната.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Имала съм приятелче за секс.
Нищо лошо не стана. Виждахме се само за това отвреме-навреме.
Взаимно си доставяхме удоволствие. Нещата бяха ясни от-до.
Не се ангажирахме един с друг. Не се търсехме по телефона денем. Само да се уговорим.
В един момент той си намери приятелка и се обвърза.
В същия този момент ми звънна за последен път и ми каза повече да не го търся.
Защото си има гадже. Нямаше сълзи. Нямаше драми.
Повече не сме се чували, не сме се виждали. Той не изневерява на приятелката си. Обича я.
С две думи, всичко е на 6, когато се прави с разум.

# 34
  • Мнения: 558
Такъв филм няма!Винаги единият е хлътнал повече от другия...
И тез жени не разбраха,че колкото повече търсиш и показваш на един мъж,че го искаш...той токова повече ще се прави на недостъпен и обратното.
Съвета ми е да си изживее лятото нс макс,ще има и лятни свежи свалки,а момчето като не му обръща мн мн внимание като почнат лекциите той сам ще дойде да иска нещо.
Може да го чува от време навреме,как е...къде ще ходи на море,за да напомня за себе си,но нищо повече.
Все пак съм семеен консултант и ги разбирам те'з работи... Peace

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Зависи си от хората и от първоначалната договорка между тях  Peace

# 36
  • Мнения: 36 194
И тез жени не разбраха,че колкото повече търсиш и показваш на един мъж,че го искаш...той токова повече ще се прави на недостъпен и обратното.

лексиконни клишета

# 37
  • Мнения: 1 844
И тез жени не разбраха,че колкото повече търсиш и показваш на един мъж,че го искаш...той токова повече ще се прави на недостъпен и обратното.

лексиконни клишета
Абе не са много лексиконни. Simple Smile Мъжът е ловец по природа, колкото и клиширано да звучи. Меродавен е законът на джунглата - гонят ли те - бягаш, бягат ли  - гониш.
Това, разбира се, е до време. Докато събудиш истински интерес и в последствие - истинска любов.
Тогава вече гоненката е излишна, дори непрепоръчителна.
Но жената никога не трябва да се показва като превзета завинаги, безусловно и безапелационно. Жената - за да е ценена - не се храни от ръката на мъжа. Тя е привилегия. Благословия. И мъжът винаги трябва да полага усилия за нея.

# 38
  • Мнения: 3 784
Един известен мъж е говорил и мислел така, и то - мъж, който е дал мило, драго, душа, че и живот, за жената до себе си.

Ето ги двамцата: очевидно най-големият и коз не е външният вид; но в неговите очи е изглеждала като богиня, защото всичките му героини-красавици са описани с нейните параметри.


Последна редакция: пт, 03 юли 2015, 22:44 от Nickkie

# 39
  • Мнения: 186
След една трудна и зле приключила връзка реших, че точно такъв тип отношения ми трябват.
Бързо се намерихме, аз поставих условието да е неангажиращо, той се съгласи, понеже беше в подобно положение, паснахме си във всяко отношение , уважавахме се и за период от време всичко беше идеално.Аз живеех със съзнанието, че в който и момент да ми каже "дотук бях, чао", това е нормално и лесно преживяемо.
Самата аз не усетих как хлътнах по този мъж, когото смятах , че е под нивото ми, липсват му доста неща и т.н., но по време на едно пътуване му звънна жена и той каза, че е на едно страхотно място и другата седмица задължително трябва да дойдат с компания. По тона му личеше, че има специално отношение към тази жена. Усетих как ме налазва ревност, поразпитах и даже той от любезност ме покани да отида с тях. Отказах, върнахме се по родните места и реших, че вече с единия крак съм влюбена. Трудно ми беше да взема решение, но успях да го изтрия от живота си сравнително лесно и повече не се видяхме.Звънеше ми периодично, но отказвах всякакви срещи.
Случайно го видях след година.
Той започна преследването отново, разбрах, че е имал връзка, жената напирала за семейство, той не се чуствал достатъчно финансово стабилен и приключили.На косъм бях да се съглася за нови срещи, но здравият ми разум ме възпираше. Не го отказа и лъжата ми, че имам вече връзка.
После вече си изгубихме дирите, но за мен беше добър урок как любовта не е само явление от пръв поглед, а може да се породи впоследствие.
Много ми е интересно дали той наистина не е бил влюбен в мен, но се е страхувал от сериозно обвързване и произтичащите последствия.

# 40
  • Мнения: 558
Ами от разказаното ,мисля че момчето си е било хлътнало и то до уши,ама се е притеснявал,че ако си разкрие чувствата те няма да са споделени и ще бъде наранен.Те мъжете са такива...много ги е страх да не бъдат отхвърлени и все чакат жената първа да направи стъпката.
Но не мога да разбера как жена,която се чувства влюбена ще иска да приключи отношения заради доста неоснователни доводи според мен... newsm78

# 41
  • Мнения: 186
Ами от разказаното ,мисля че момчето си е било хлътнало и то до уши,ама се е притеснявал,че ако си разкрие чувствата те няма да са споделени и ще бъде наранен.Те мъжете са такива...много ги е страх да не бъдат отхвърлени и все чакат жената първа да направи стъпката.
Но не мога да разбера как жена,която се чувства влюбена ще иска да приключи отношения заради доста неоснователни доводи според мен... newsm78
Аз пък съм на мнение, че мъжът е този, който трябва да направи първата стъпка.
Познавах добре този мъж и знаех, че няма да съм щастлива с него- избухлив, пийваше повечко, интелектуално го превъзхождах.
Тези подробности ми помогнаха да взема решение.

# 42
  • Мнения: 558
Аз пък съм на мнение, че мъжът е този, който трябва да направи първата стъпка.
Познавах добре този мъж и знаех, че няма да съм щастлива с него- избухлив, пийваше повечко, интелектуално го превъзхождах.
Тези подробности ми помогнаха да взема решение.
[/quote]

Ето така вече стана ясно,защото от първото изказване разбрах само,че е бил под нивото и за това.
Но щом си усетила,че не е твоят човек,значи си постъпила правилно Simple Smile

# 43
  • Сф
  • Мнения: 10 789
Връзка само за секс разбирам, ако поне единия е обвързан . Иначе защо трябва да си го причинявам?

Имала съм такава връзка 8години и е цяло щастие , че и до ден днешен мога да разчитам и се разбирам с този човек. Запазихме приятелство, което е рядкост в наше време.Мога да кажа дори, че това е най-близкия ми човек, който ме разбира. Секса престана в момента , в който реших да създам семейство с БНД, не бих казала, че тази връзка за секс  ме е спирала да си намеря друг. Но още в началото беше ясна границата. Мисля, че щом един мъж иска "само секс"- е, значи е така...
Жените се вкарваме в разни филми просто!

Иначе, ако свободен мъж ми играе тази игра "само за секс", ама хич няма да го търпя и един ден! Защо тези условности, когато няма причина да не се изживее нормална връзка? Значи въпросният търси нещо друго , което аз не притежавам!
Колкото до разговорите до сутринта , та това е съвсем нормално нещо м-у двама души, които осъмват заедно, не е нужно да се търси "под вола теле".  Laughing

# 44
  • Мнения: 186
Да, а най- омразният ми филм е връзка със семеен мъж, пък било то за секс, кекс , врекс и прочие .
Според теб само семейните мъже и жени имат право на неангажиращ секс, ергените и момите  какво да правят?
Ти си го казала добре - търси се нещо , което този човек не притежава.Което няма общо с факта, че в леглото с него може да е страхотно.
Е, докато съм търсила правилния, трябвало ли да се замонаша..или всяка вечер да пробвам с различни?

Общи условия

Активация на акаунт