Имали ли сте приятел за секс? Какво стана ?

  • 12 966
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Сф
  • Мнения: 10 789
Да, а най- омразният ми филм е връзка със семеен мъж, пък било то за секс, кекс , врекс и прочие .
Според теб само семейните мъже и жени имат право на неангажиращ секс, ергените и момите  какво да правят?
Ти си го казала добре - търси се нещо , което този човек не притежава.Което няма общо с факта, че в леглото с него може да е страхотно.
Е, докато съм търсила правилния, трябвало ли да се замонаша..или всяка вечер да пробвам с различни?
е, нали твоя човек отсреща е задълбочил нещата- хлътнал е , честно ли е спрямо него?
Да , може и с различни, може и без секс  , забравила си вибратора да споменеш Wink Разбира се и материалната изгода във връзките "само за секс" не трябва да се изпуска!

# 46
  • Мнения: 186
Вероятно си на "ти" с вибраторите и материалната изгода като съпътстващи сексуалния живот на една жена , не сме на една вълна и мислим различно .
Ако моят е хлътнал, е засягало само него, но добре, че и твоят не е хлътнал... Joy

# 47
  • Мнения: 3 784
Тороманова е права, защото казваш (или още по-лошо, приемаш да ти кажат) "Много ми е готино в леглото с теб, но се надявам да намеря нещо по-добро за връзка/ много си глупав за мен/ срам ме е да се покажа пред света с теб"? Ако и двамата са по принцип свободни и се разберат да имат чисто сексуална връзка, на практика индиректно си казват точно това. Изключвам случаите, когато са на по-зряла възраст, поопарени от връзки и имащи нужда да се чувстват неангажирани. Да си на 20 и да ти кажат "хайде да сме приятели само за секс" е направо обида - че човек, ако тогава не е любопитен да тества какво е връзка и как се прави, кога?

А за секса със семейни, колкото и да сте против и вие лично никога да не бихте се забъркали в нещо подобно... по-добре свикнете с мисълта, че за много хора не е така, и че сред тези хора ще бъдат минимум 90 % от всички мъже в живота ви.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 02:14 от Nickkie

# 48
  • Мнения: 186
Изключвам случаите, когато са на по-зряла възраст, поопарени от връзки и имащи нужда да се чувстват без ангажименти по принцип. Да си на 20 и да ти кажат "хайде да сме приятели само за секс" е направо обида - че човек тогава, ако не е любопитен да тества какво е връзка и как се прави, кога?


Явно моят случай е бил точно от изключенията- на 31/32, от различни градове , поопарени и нуждаещи се от свобода за известно време.
Но сме разполагали със собствени време, финанси, терен, без да се съобразяваме с друг.
Никой никога не се е срамувал от другия, но и не е държал да го направи част от живота си.
За мен тази връзка беше много различна и своеобразен тест , защото съм доста влюбчива, чуствителна и леко обсесивна във връзките . Разбрах, че може и другояче- безобидно и безаварийно.Затова и я прекъснах, усещайки промяна.
Забърквала съм се веднъж със семеен, който по това време живееше разделен с жена си и обмисляха развод.Не ми харесваше да се вписвам като точка в графика дете/ куче/ рода.


# 49
  • Мнения: 3 784
Да, твоето е съвсем различно от това на авторката - точно това, за което говорех.  Peace Но понеже тя, доколкото си спомням, е малка и става въпрос за студентски истории, да ти каже в прав текст младежът "Хайде само секс" е направо просене на боя.  Laughing

Със семейни никога не съм се занимавала и не бих, твърде много се обичам.  Laughing Ти си го обяснила много добре.

Общи условия

Активация на акаунт