Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Перилни препарати и омекотители - 31

• 57 309
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
В Елитис има от новото ОМО. Има прах (различни разфасовки), течен и гел-капсули. Peace
И вече си пише, че е за бяло "with whiteness power", а не универсален. Peace

# 61
За накисване - не знам, не съм киснала, пера в пералня, нито ми е късал, нито нищо, повече от 5 години си перях почти само с него.
Ами късал ги е, защото явно е имал действието на белина. Със сигурност не щадеше материите,т.е не е имал такива съставки, макар да избелваше, с Ехо-то нямах такива проблеми, той и за ръцете ми беше нежен.

Аз със сигурност ще пробвам Бонукс този с люляка Simple Smile Нямам вече търпение и тая надежда да се освободя от горчивите си спомени от него Wink

# 62
И във Фантастико има от новата опаковка на ОМО - 2 кг., 4 кг. и капсули - 10 бр. и 28 бр., но цените са ...

# 63
  • Русе
А в БИЛЛА вчера нямаше абсолютно никакво ОМО. Да се надяваме да заредят от новото  Simple Smile

# 64
  • Добрич
Момичета, сядам да ви дам отчет за прането с новото ОМО.
Изпрах бяло пране на 40 градуса, с предпране. Изпра кръв от тениска и хавлия, като на хавлията беше на повече от 48 часа петното. Мисля, че няма разлика с предното. Изпра добре според мен.
За аромата не мога да кажа много. Струва ми се, че вече съм привикнала на силния аромат. Имах малко от старото Омо и душих и от него и от новото Омо, абе сравних и  двата отворени пакета, еми не намирам разлика в аромата. Спомням си, че като започвах да пера с ОМО-то за пръв път бях направо поразена от аромата. Сега явно съм привикнала. Сложих на прането Ленор Спринг и след прането Ленора се усещаше силно, а Омото не долових.
Ами това е. Пере добре!- е моето заключение. Като купите , споделете при вас как е.
 Laughing

# 65
И аз се сдобих с „новото” ОМО от Елитис. Mr. Green Отдавна не съм го ползвала и бях забравила тази чудовищна миризма, която извира от пакета. Laughing
Има следните разновидности:
- прах за 20 и 40 пранета;
- течен за 20 + 5 подарък и 40 пранета;
- капсули за 10 (плик), 24 (кутия) и 32 (плик) пранета.

Прахът за 20 пранета е 8.69 лв. и то разбрах, защото го купих. На никой нямаше етикет с цената.

Хайде, дано да ѝ тръгне добре на любимата ми марка с новите продукти на пазара. Hug

Последна редакция: сб, 13 юни 2015, 13:44 от Guess Who

# 66
Ох, и аз искам да пробвам Омо-то, но сега имам много прах - Ариел гел за бели и цветни, Персил Експерт, Персил Color - все по 1,5 кг. Два Савекса имам да изразходвам (вече започнах с одеялата и кувертюрите...)Simple Smile Simple Smile А този за ръчно даже не го броя;)

# 67
Как изглежда това ново Омо ?

Аз се чудя предлагат ми гръцки Скип ,Ариел и Диксан ,кое да си избера  Mr. Green

# 68
# 69
А-у-у, много хубаво изглежда OMO-то на снимките!  Money А и май не е много пари.  Crazy Може да си го купя барабар с Бонукс-а.

# 70
Не писах, че снимката съм я взела от румънския фейсбук на ОМО. Пратили са на различни хора като подарък за тестване и те сега се лигавят. Laughing

Наистина хубаво изглежда, а как мирише. Леле, трябва да го изолирам в нещо. ooooh!

Между другото, на течния всичките бутилки са с мерителна чашка отгоре. Душих и течния, но ароматът ми се стори доста слаб. Може би защото в другата ръка държах пакета с прах (да не ми го вземе някой Laughing), а той спокойно може да ти изгори рецепторите за мирис.

# 71
# 72
Гес, тъкмо се чудих дали не си купила от трите разновидности Laughing

Наистина хубаво изглежда, а как мирише. Леле, трябва да го изолирам в нещо. ooooh!

Сакън..недей... Mr. Green

# 73
  • София
Гес, каква е разликата в състава между старото и новото Омо?

# 74
Късно е вече.

Гес, каква е разликата в състава между старото и новото Омо?
Не знам, не е публикуван още.

Общи условия

Активация на акаунт