За любовницата

  • 14 491
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте момичета, проблема е следния. Една жена се намърда в живата на мъжа ми. Той се раздели с мен заради нея и на всичкото отгоре тя си позволи да направи някой неща срещу мен за да го накара да не иска да ме вижда. Тя не е добър човек.  #Cussing out
Имам следната молба към вас. Помогнете ми със съвет как да я разкарам от живота му.
Ако някоя е попадала в подобна ситуация ще ми е полезно да знам опита ви.

# 1
  • Мнения: 1 844
Трябва да знаеш едно,
когато един мъж иска една жена и има силни чувства, няма нещо, което да го отдели от нея.
Никакви манипулации, инсинуации, номера, интриги няма да свършат работа, ако и докато той я желае.
Може да предизвикаш скандал между тях, недоверие, временен дискомфорт. Но не и окончателна раздяла, не и охлаждане на чувства. Дори понякога външните влияния, целящи крах, всъщност сплотяват много повече двойката.
Не вгорчавай техния и своя живот. Ако той иска да е с нея, а не с теб, преглътни егото, преживей обидата, раната ще зарастне и ще бъдеш отново щастлива. Няма смисъл от низости.

# 2
  • Мнения: 16
Да много си права, но ако има чувства.
В случая няма чувства защото са я виждали с друг и това още повече доказва, че не е добър човек. А той нашия не вярва защото нямало доказателства. Close

# 3
  • Мнения: 1 844
Да много си права, но ако има чувства.
В случая няма чувства защото са я виждали с друг и това още повече доказва, че не е добър човек. А той нашия не вярва защото нямало доказателства. Close
Именно.
Дали е добра, вярна, прекрасна или е по-черна от дявола, няма никакво значение.
За него си е желана и обичана. И най-голямото доказателство няма да му е достатъчно.
Нека хората сами си учат уроците, не е твоя работа да изпреварваш събитията. Накрая ти ще си виновната. Нали знаеш приказката за лошия вестоносец? Първи изяжда брадвата.

# 4
  • Мнения: 25 891
На теб пък за какво ти е такъв?

# 5
  • Мнения: 16
Момичета прави сте обаче аз явно съм много глупава още да държа на него.
Дълго време беше в живота ми и ми е много скъп.
Съжалявам  Cry

# 6
  • Мнения: 3 720
Момичета прави сте обаче аз явно съм много глупава още да държа на него.
Дълго време беше в живота ми и ми е много скъп.
Съжалявам  Cry
Брак имате ли сключен?

# 7
  • Мнения: 16
Не, но бяхме на път. Бяхме сгодени  Cry

# 8
  • Мнения: 3 720
Не, но бяхме на път. Бяхме сгодени  Cry
Какво се кахъриш тогава? Потъгувай си малко и се огледай за по-свестен. Щом те е сменил с нея и нея ще смени с някоя друга.

# 9
  • Мнения: 16
Вече доста време тъгувам и знаейки че тя е там в моите чаршафи много ме боли. Всичко в онзи дом е от мен. Аз създадох този мъж. Сега все едно някой ми е откраднал живота и го живее вместо мен.  Sad

# 10
  • Мнения: 1 844
Вече доста време тъгувам и знаейки че тя е там в моите чаршафи много ме боли. Всичко в онзи дом е от мен. Аз създадох този мъж. Сега все едно някой ми е откраднал живота и го живее вместо мен.  Sad
Не си го създала както трябва - миналия месец правите опити за бебе, а сега той вече живее с друга?
Прекръсти се три пъти и се радвай, че няма да е това твоят мъж.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Не, но бяхме на път. Бяхме сгодени  Cry

Вземи да почерпиш тогава, че ти се е разминало и се радвай, че си се отървала от него навреме.
Не мислиш ли, че е унизително след всичко, което ти е  сторил, да му лазиш в краката?
Дори и да успееш сега, след време ще си намери друга любовница и тогава пак ще те зареже, но може би вече с две деца. Crossing Arms
Имай малко гордост.

# 12
  • Мнения: 16
Знам че сте прави, но в мен много боли и не знам как да спра тази болка  Cry

# 13
  • Мнения: 1 844
Няма как да я спреш - на всички ни се е искало да има предвидено копченце за това, но уви.
Изживей си я болката, поплачи си, гневи се. Но нека винаги на заден фон в съзнанието ти стои мисълта, че това не е било правилният мъж, щом не ви се е получило. И че ще бъдеш щастлива.
Ще мине. Стискай зъби.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 614
Знам че сте прави, но в мен много боли и не знам как да спра тази болка  Cry
Обърни се към специалист...терапевт имам предвид, да не си помислиш нещо друго

Общи условия

Активация на акаунт