Набор +/-1996 - След Абитуриентски вълнения

  • 39 945
  • 207
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 204

Ние караме шофьорски курс  Laughing - тъкмо сме набрали скорост от летните изпити Wink
И ние сме на шофьорски курс  Joy, какво съвпадение.

# 151
  • Мнения: 482
Саш, Захарно цвекло! Открихте сезона, както се казва. Да се оправя младежта без нас, време е вече!
Ех, пораснаха ни децата и това си е!
 Много късмет на всички и преодоляване на предизвикателствата в странство и у нас!

# 152
  • София
  • Мнения: 217
   Много, много успехи и късмет на всички новоприети студенти и у нас и в чужбинско!

   Ние най-после се поуспокоихме, във вторник най-накрая ни получиха документите за общежитието, парите изпратихме моментално с получаването на предложението за общежитие и вече можем да поотдъхнем. Младежът ще бъде студент в Берлин, заминава на 14.09., защото се е записал на предварителен курс по информатика.
За кандидатстването и за уни-то, и за общежитието, то не бяха разговори, то не бяха мейли... Преброих на моят телефон за последния месец имам близо 30 обаждания до Германия. При нас аз почти не зная немски, навсякъде се оправя синът ми, като предварително си прави план, какво точно да пита, за да не изпусне нещо важно. Изобщо...емоции
   А на всички деца ще им е много трудно в началото, за това не се и съмнявам. Както са свикнали, поне при нас, за всичко мама да да мисли най-напред... Само да са живи и здрави, другото ще се нареди!
   

# 153
  • София
  • Мнения: 2 361
kara.k , поздравления за приема в Берлин и общежитието!
Успехи на момчето ти!

# 154
  • Мнения: 411
Честито на всички студенти! Успех и на тези които са избрали да учат по-късно или пък просто са решили че образованието им е достатъчно и поемат пътя на работата..

Независимо че децата ни вече казаха сбогом на детството и вече са млади мъже и жени за нас те винаги ще си останат нашите дечица. От тук нататък от тях се очаква да са самостоятелни, отговорни и да взимат самостоятелни решения. За това до сега трябва да сме ги подготвили. ДАНО!

Ние ще се радваме на техните успехи и ще страдаме, когато те страдат.
Радвам се че бях част от обществото на мамите в този форум.

# 155
  • София
  • Мнения: 2 361
kessy,
ние смятаме да продължим да обсъждаме вълненията покрай децана. Така, че не се оттегляй. поне още 3 години ще имаме ученически вълнения покрай тях  Wink

# 156
  • Мнения: 411
така е Zuri, но вече децата не са деца и някак ми е неудобно да коментирам големи хора.

Аз лично нямаше да съм доволна преди години, като студентка, ако майка ми ме коментира с колежки, та камо ли на мегдана да ме обсъжда.

Знаеш ли дъщерята е получила далеч по-адекватна информация от групата с която споделя в университета, от мен. Това е нормално. Самостоятелна е и адекватна и това много ме радва.
Гордея се с нея от една страна, от друга ми иде да вия от мъка че детето отлита.

Вече виждам пред мен млада и силна жена /макар тя да не се вижда като такава/.

Поне в момента така приемам нещата.


# 157
  • София
  • Мнения: 1 942
Вече виждам пред мен млада и силна жена /макар тя да не се вижда като такава/.

Поне в момента така приемам нещата.

По-добре да е така, отколкото обратното  Mr. Green повечето се мислят за големи, ама все на нас разчитат  Laughing  (поне момчетата, де)

# 158
  • София
  • Мнения: 1 942
Ехооо, хайде да се видим. Искате ли тази събота или неделя?

Нещо много замря темата, никой не пише. Много грижи ви емнаха.

# 159
  • Мнения: 263
Искаме, искаме! В неделя  Hug

# 160
  • София
  • Мнения: 217
   И аз за сега мога в неделя.  Party
   А народа пише, но всеки в съответната тема, където са децата!  Heart Eyes

# 161
  • София
  • Мнения: 1 942
Да, нещо май се поразхвърляхме по темите за студентите, но аз лично чат - пат хвърлям и по едно око тук. И понеже доста време никой не писа тук, реших да взема инициативата.

Правя списък тук, ще създам събитие и във Фейсбук, искате ли в Mr. Pizza  на Верила?

1. Sash
2. lyusi
3. ganis
4. kara.k
5. ...

Хайде още, малко сме

# 162
  • София
  • Мнения: 2 361
 Hug newsm10

# 163
  • София
  • Мнения: 18 058
И аз съм ЗА. По-късно ще погледна и във фейсбук. Simple Smile

# 164
  • София
  • Мнения: 1 942
1. Sash
2. lyusi
3. ganis
4. kara.k
5. zuri
6. пенсионирана русалка

Ами добре де, постоянното присъствие е почти налице, хайде малко и други да се присъединят. Хубаво е, а и имаме какво да си говорим  cheers

Какво ще кажете за 15:00?

Последна редакция: ср, 21 окт 2015, 17:36 от Sash

Общи условия

Активация на акаунт