Набор +/-1996 - След Абитуриентски вълнения

  • 39 953
  • 207
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 18 116
Благодаря ви, момичета Simple Smile

# 136
  • София
  • Мнения: 217
  Аз както винаги със закъснение да се включа.  Embarassed /сега пускам компютъра от няколко дни/

Честито пълнолетие на Сара!   bouquet
Да ти е жива и здрава, много късмет и много, много радост да ви носи!

# 137
  • Мнения: 6 790
И от мен с голямо закъснение честито на Русалка и голямото й момиче.
Да е много щастлива й пожелавам!
А да се похвалиш нещо няма ли  newsm78

# 138
  • София
  • Мнения: 18 116
Благодаря ви, kara.k  и  Dincho! Simple Smile Нека на всички ни децата са живи, здрави и щастливи!

Отчитам се, Динчо, с приета  студентка, специалност Информатика, с намерено общежитие и със заминаване към Германия към края на септември. А  похвали - евентуално в края на 1 семестър... hahaha Моята щерка, твоят син, този на Кара.к (да ме извини някой неволно пропуснат) с избраните от тях специалности ще се морят през идните години с мноооого математика. Току виж някогашните наши учебници по линейна алгебра и аналитична геометрия влязат съвсем скоро в употреба. Simple Smile

Последна редакция: пт, 28 авг 2015, 15:14 от пенсионирана русалка

# 139
  • Мнения: 482
 Влизам специално да поздравя Вили на мама Цоцоланка със старта в студентския живот! Да е жив и здрав, да попадне на мястото си, да изучи науките, да намери добри приятели, да е доволен и щастлив! Нека студентския живот бъде един купон, който да огрява целия му живот! Нека следването го оформи в една компетентна, конкурентна личност и му даде предимствата, нужни, за да успее! И най-важното - да има късмет! Да е за добро!
А на мама - да отгледа 4 студента, да види 4 дипломи за висше образование, да се радва на успехите на децата си и да им помага да посрещат предизвикателствата на живота! Вярвам, че ние, майките, с всяко нещо даваме своя пример. Когато се препъваме, но ставаме и продължаваме, целеустремени и оптимистични, ние правим това колкото за себе си, три пъти повече за децата си! Продължавай, маме и много здраве, късмет и Бог да е с вас!







# 140
  • Мнения: 1 934
Нека студентския живот бъде един купон, който да огрява целия му живот!

Пази, Боже, от такова пожелание  Tired

Изразявам личното си мнение, че надали студентски живот, който е "купон" би могъл да оформи човека в "една компетентна, конкурентна личност"


Не знам аз ли съм повредена, но така чувствам нещата  Peace


# 141
  • Мнения: 11 607
Влизам специално да поздравя Вили на мама Цоцоланка със старта в студентския живот!....
А на мама - да отгледа 4 студента, да види 4 дипломи за висше образование, да се радва на успехите на децата си и да им помага да посрещат предизвикателствата на живота!.......

Благодаря много!  Heart Eyes Амин, дай Боже всяка майка да види децата си реализирани и да е пълно сърцето и с радост!

От вчера в Американския започна Седмицата на опознаване за всички зайци. Вчера са ги развеждали из сградите на университета, върна се с пълна папка с разни планове, програми, оценяване и пр., видяли са часовете си и ей такива организационни неща....Днес е на опознавателна закуска, въобще колелото лека полека се завърта......В тази Седмица на опознаване Вили ще има среща и с ментора си.

Русалке, честито пълнолетие на Сара!  bouquet

# 142
  • Мнения: 482
Съжалявам, че съм била разбрана погрешно! Аз пожелавам всеки студент, освен да е добър студент, да бъде един доволен студент, да се радва на предимствата, които дава студентския живот - младост, безгрижие, хора на твоята възраст, чуството, че летиш, че всеки ден и всяка вечер са пълни с живот, с нещо хубаво и прекрасно! Такъв живот в младостта после огрява със спомените човек и го кара да се чуства добре дъъълго след това.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 942
И аз бих им пожелала да летят, но чувството че летиш им се изпарява още с първата седмица (вече го изпитваме). Кой летял, летял - сега имат грижи и задачи, които сами трябва да оправят, особено тези, които се отделят от семейството.

Да са живи и здрави, ще се оправят - важното е да не спират да учат!

# 144
  • София
  • Мнения: 18 116
Маме, благодаря за пожеланията! Heart Eyes Успех на студента ти  и на всички негови набори в темата! Засега май са стартирали само твоят син и този на Саш. Другите все още отдъхват и се "наслаждават" на тези летни жеги....

Моята девойка  също ще си полети и попърха безгрижно още малко,  до края на септември. После  ще трябва да се приземи Simple Smile

# 145
  • Мнения: 1 934
И аз желая от сърце много, много успехи на младежите ни   newsm10

Мама Цоцоланка, успехи на момчето ти   bouquet Между другото, едно познато момиче ще учи с него в Американския - беше една от малкото, завършили ЕГ "Пловдив" с пълно 6.00  Simple Smile

Русалке, аз за твоята щерка думи нямам - уникална е за мен с даденостите и успехите си - да продължава все така  Grinning

Ние почваме на 15 септември с учениците  Laughing

Саш, споделям думите ти за летенето, но искам да им дам един нов аспект с плоча, която снимах от родното село на Хайтов-Яврово  Wink



Успех на всички сърцати наши пораснали деца  Hug

# 146
  • Мнения: 11 607
Кливия, благодаря ти за плочата Хайтов!  bouquet
Много точно и правилно! Ще я пусна във фейса  Embarassed - може ли .......

Още малко лежерно ще я карат, да използват това време възможно най-пълноценно младежите.....

# 147
  • Мнения: 1 934
Ще се радвам да я пуснеш  Simple Smile

Между другото, обожавам Хайтов  Heart Eyes - честичко си препрочитам разказите му. Гледала съм ръкописите му- човекът не е бил супер грамотен-има си правописни грешки, но ... изключително надарен разказвач е  Peace


Ние караме шофьорски курс  Laughing - тъкмо сме набрали скорост от летните изпити Wink

# 148
  • София
  • Мнения: 1 942
Моят не е стартирал още, оправя се с битовизми и се учи на самостоятелен живот. Официално започват на 7 септември - в понеделник.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

# 149
  • София
  • Мнения: 383
Успехи на всички стартирали и нестартирали студенти.
Моята дама започна вчера с учението. Замина на 24 с баща си и се устрои горе долу. Даже колело има, че квартирата далечко от Маастрихт. Първите 8 седмици ще има 3 предмета и после идва оценяването, та скоро ще има и емоции покрай ученето. Доста приятели е завъдила, в разни клубове същео се е записала, за сега време за скука няма.

Общи условия

Активация на акаунт