Набор +/-1996 - След Абитуриентски вълнения

  • 39 949
  • 207
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 482
НПМГейци ще получават дипломи на 22 юни.
Това лято  много късо, брей -ни да се работи, ни да се почива, ни да се подготвя за заминаване. Вече се изтъркулиха 20-25 дни от последния зор (бала), мен нещо ме юрка от вътре, а в същото време всичко е супер лежерно.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Дипломите ще се получават в петък при нас.Девойката работи вече трета седмица следобяд в една детска занималня.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 361
Дипломите ще им ги дадат към края на юни. Тази седмица трябва да ги подпишат. После отиват в Министерството. Не знам дали има точно определена дата за получаването.

# 33
  • София
  • Мнения: 217
Много успехи и класиране за желаната специалност на всички кандидат студенти!

И аз да се появя в новата тема! Изминалите дни ви четях по телефона, вече се включвам и от компютъра.
При нас немската диплома ще получи на 18.06, българската на 25.06.
Времето си прекарва главно пред компа - игри, проучване на бланките за кандидатстване и писане мейли до университетите.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 942
Наблюдавам интересен феномен - уж училището трябва да ги накара да четат, а то чак сега - когато няма вече училище - почна да чете  Laughing. Преди минаваше по задължение "задължителната" литература, а сега има време и откри колко е хубаво да си четеш нещо, което ти си искаш  Laughing

Виждам, че не при всички важи това правило, някои даже са много напред в материята, поздравления Колди, успех на автора!

И ние чакаме дипломи. 

# 35
  • Мнения: 1 934
На нас пък ще ни раздадат дипломите на много готино място  Grinning - на летния театър на Бунарджика, точно под Альоша.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 361
Честити дипломи!
Кливия, блазе ви!

Саш, и аз забелязвам този "феномен" - четене за удоволствие.  Laughing
Преди са знаели, че все някой ще ги подсеща , а и ги чакат цял куп книги. А сега самите те се търсачи на интересна литература.  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 18 088
При нас ще е суховато - раздаване на дипломи в Билогическия факултет на СУ. Peace

Иначе книги извън списъци моята девойка си чете от край времеи през учебнаат година, и през преобладаващата част на лятото. Винаги чете онова, което й харесва на нея, а задължителното оставя за последния момент, на  бързи обороти. Както една учителка, чието мнение много уважавам, беше казала, познавайки я " На каквото и да я записвате, курсове, уроци и подобни неща за подготовка в някаква посока, правете гопо възможност непосредствено преди това. Тя учи и се справя най-добре под напрежение, а не с плавна и  равномерно разпределена във времето подготовка". И май е права  Simple Smile.

# 38
  • София
  • Мнения: 217
   При нас немските дипломи - утре в сградата на Европейския парламент в София. Изпратен им е редът по точки от немската директорка, като са предупредени за официално облекло /някой да не дойде по тениска/.  Simple Smile Българските в Биологическия факултет, както каза Русалка. Не мисля, че ще бъде суховато, и там сигурно ще са се организирали и ще бъде тържествено.

   По отношение на четенето на книги - и ние наблюдаваме същия "феномен". Още миналата седмица младежът посети столичната библиотека, извадил си от нета кои книги го интересуват, допълнително си купи още една, която не е намерил там ...

# 39
  • Мнения: 1 252
Маме, благодаря за темата   bouquet

И нашите дипломи ги бавят. Няма да е особена церемония. Беше обявено за петък, а сега класната ги свика за още някакви формалности. И ще е в понеделник.
 И А. се беше отдал на релакс също, докато не реши, че може да се пробва и с история, та сега учи по... история.  ooooh! След ДЗИ - та май спря да се подценява и видя, че може! Това беше от съществено значение за него.

От две унита след като изчислява и смята резултати и си подреди приоритетите ( при нас винаги става с мааалко закъснение  Mr. Green ) ще кандидатства в 5, пет!  Shocked университета. Аз не се меся. Нека е това , което му е най - присърце. Все някъде ще стане, важното е да не губи форма.

# 40
  • Русе
  • Мнения: 658
Здравейте, дами,
благодаря ви за поздравленията. Ние си взехме снощи дипломата (не че искам да ви дразня  Mr. Green) на церемония и преди малко документите заминаха за София. Подадохме документи за ЕЗОК ( в ДСК е безплатно). Остана само сертификата по немски да вземе другата седмица, а след това и първото представяне на книгата  Hug
В началото на юли ще гостува за няколко дни в Берлин на братовчедка студентка, за да се ориентира в обстановката малко.
А аз съм в понеделник на първа родителска среща в училището на малката  Mr. Green Правим рестарт на тамагочито "мама" и всичко започва отначало наесен.

# 41
  • Мнения: 11 607
Колди, прекрасни вълнения те очакват....много сили за хубавите преживявания и успех на книгата!!!!

В понеделник ще раздават дипломите при нас, от 19ч., искат поне 1 родител......Днес Вили бе до училище, защото са му загубили снимките.....Срещнал учителката по английски - Вили бил с единствената пълна шестица във випуска. Успеха ще му е 5,90 - има 5-ца по рисуване.

Вълнувам се за понеделник........

# 42
  • Мнения: 1 252
Поздравления, Маме!  bouquet

Петица по рисуване???!!!  ooooh!Колкото по маловажен е предмета , толкова на по- важни се правят. Добре, че не сме в един град, училище и пр...

Колди, браво! Hug

# 43
  • Русе
  • Мнения: 658
Относно 5-та по рисуване:
И ние сме така - в дипломата има само 2 оценки различни от 6:
5 по пеене
4 по физическо
Заради това от дипломата и бяха изядени 6 стотни и стана 5,94.
Ама щом ги удовлетворява даскалите да си намират смисъл на живота по този начин... smile3537 smile3537 smile3537

# 44
  • София
  • Мнения: 2 361
Ех, какви хубави новини и успехи във форума. Не е като нервната треска в 7-ми клас и ходенето в Наречен Wink
Поздравления за успехите на децата!
Все така да продължаваме с хубавите вести! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт