"Черна роза" /Karagül / Тема 4

  • 132 281
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Здравейте!
Много харесвам филма, но можете ли да ми кажете на кой сезон сме в момента по ТВ? Какво ще се случи с Мурат?

# 691
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Kath, по Нова отскоро върви трети сезон. Мурат умира, но това го знам от тези, които вече са го изгледали. Аз с интерес го следя по телевизията. Е, малко се губят в превода при роднинските връзки - кака, леля, вуйна, но това са подробности:)
Мурат най-накрая ще се появи пред семейството си. Утре.

# 692
  • Мнения: X
Лелеее, значи със сигурност трябва да го гледам!!!
Благодаря! Hug

# 693
  • AMS
  • Мнения: 6 423
Сериалът си струва да бъде изгледан до край.
Така беше и при онлайн излъчването.
Останахме много малко накрая.
Та ми идеше да връча дипломи на тези, които устояха.
За мен си остава най-добрият сериал за онези места,
за тамошната история, обичаи ... 

# 694
  • Мнения: 1
https://youtu.be/TVfpBauVWls  <Narin'den Baran'a mektup> Писмо от Нарин с признанията за Баран.
Цитат
да по-плачем заедно:close:
Disappointed Relieved

+ Kрая 125-ти епизод Disappointed Relieved HushedKissingFrowning1DisappointedFrowningDisappointed

Broken Heart   Karagül 125. Bölüm/(Tek Parça) - Büyük Final

https://youtu.be/ZuqKSnuyvso

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 00:32 от James Cooper 641822

# 695
  • Мнения: 1 845
Днес рожден ден празнува Себахат Кумаш(Мелек). Актрисата навършва 31 години! Тя има по-голяма сестра на име Севинч, която също е актриса. Участвала е също и във "Великолепният век", "В сърцето ми е Дениз"(Втори шанс), "На задния ред" и "Преподавателят Кемал". В момента участва в "Изумруденият феникс". Там е в ролята на Сание.















# 696
  • Мнения: X
Добър вечер!
Моля ви кажете ми какво е станало със Сибел, че изпуснах? Видях я в болница, родила е...

# 697
  • софия
  • Мнения: 4 180
Закараха я в болницата и роди. Имаше момент, в който Кендал трябваше да избере дали да спасят Сибел или детето и той избра детето. Сибел обаче също оживя. Кендал беше много щастлив, че има син, хвали се на всички, но но детето май ще излезе, че е болно.

# 698
  • Мнения: X
Закараха я в болницата и роди. Имаше момент, в който Кендал трябваше да избере дали да спасят Сибел или детето и той избра детето. Сибел обаче също оживя. Кендал беше много щастлив, че има син, хвали се на всички, но но детето май ще излезе, че е болно.
Много благодаря!

# 699
  • Мнения: X
Здравейте! Някой гледа ли го още? Скоро ли е финала? Hug

# 700
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Здравей KATERINA Simple Smile
 Изненадах се като видях, че някой е писал в темата. Дали заради тематиката или неудобното време, по което се излъчва няма особен интерес към сериала. Малко го разводниха, но до един момент ме държеше под напрежение... Гледам понякога, остават 7-8 оригинални епизода до финала, което е около 24 × 45мин. Или иначе казано, към средата на февруари се очертава да приключи.

П.П. Сетих се да споделя за актрисата в ролята на Мая /Илайда Чевик/, че в момента участва в романтичната комедия ”Почукай на вратата ми” и е неузнаваема. Героинята ѝ е отрицателна. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 23:37 от Маргарита Н.

# 701
  • AMS
  • Мнения: 6 423
Здравейте! Някой гледа ли го още? Скоро ли е финала? Hug
Катерина, не гледам по телевизията, но видях в нета,
че има качени сериите с бг аудио до 309-та >>>
https://www.tubebg.com/131890/cherna-roza-epizod-309
Минах на оригинала и виждам, че това е края на 117-ти орг. епизод.
310-ти трябва да е началото на 118 еп.
Финалът е на 125-ти.

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Не го гледам вече.
В началото ми харесваше.

# 703
  • Мнения: X
Много благодаря за инфото! Прочетох цялата тема и съм доволна от финала.

# 704
  • Мнения: 14 571
Аз го гледам отново, с голямо удоволствие. И в 15 ч., и сутрин в 4 ч.HeartsHeartsHearts

Общи условия

Активация на акаунт