"Черна роза" /Karagül / Тема 4

  • 132 279
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Моля ви кажете ми Касъм и Йозлем живи ли ще са на финала и заедно ли ще са?

# 706
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Катерина, от любопитство изгледах последните минути от финалната серия - Ебру щастлива и заобиколена от децата, но подробности за другите герои не знам... Предполагам Йозлем и Касъм са сред оцелелите и се радват на дъщеричката си. Днес хванах епизода по Нова - Йозлем му призна, че очакват момиче.

# 707
  • Мнения: 14 801
Аз гледах последната серия,без субтитри. За тези,които не искат да знаят,да не отварят,слагам в скрит текст.
Скрит текст:
Да,Йозлем и Касъм са заедно с бебето и Айше. Ебру с всички деца се качиха на една яхта,но къде отидоха,не разбрах. Така свърши. Асъм е оздравял,май поема бизнеса на Кендал. А Кендал е в лудница,вижда духове,видя Мелек и изпадна в истерии.. Кадрие го наблюдава от далеч и плаче.

# 708
  • Мнения: 1 845
И аз гледах финала, но на руски.
Кадрие умира.

# 709
  • Мнения: 14 801
A,това съм го пропуснала.

# 710
  • Мнения: X
Много благодаря! Любимци са ми Касъм и Йозлем. Актрисата която изпълнява Йозлем е красавица! Hug

# 711
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
На мен пък слабост ми е


Измежду дамите има симпатични, но сякаш най-много ми допада Йозлем Джонкер/Нарин. Жалко за героинята, краят ѝ можеше да бъде различен...

# 712
  • AMS
  • Мнения: 6 423
Не бързайте да превъртите напред само и само да видите финала.
Финалът не е само в последната серия и в последните кадри.
Това, което сте споделили не е съвсем вярно.
От тук нататък всяка серия е своеобразен финал за даден персонаж.
За мен всички герои са уникални в този сериал.
Но най-уникалният за мен е  Асъм Шамверди.

# 713
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Имаш право, Дива. Човек докато превърта пропуска същественото.

# 714
  • Мнения: 14 571
"Йозлем " сега има главната  роля в "Однажди в Чукуруву" Вече са на 80 епизод... Hearts

 http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/201

# 715
  • Мнения: 14 801
Аз не съм гледала с прескачане,а пуснах от любопитство финала. Иначе си го гледам по Нова всеки ден. А от 12:30 вчера започна някакъв с Ада,в главна роля.
Но от Черна роза моята любимка е Мелек.

# 716
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Anyyyone, подсети ме за сериала с Айча Айшин Туран /Ада/ и днес му хвърлих едно око. Героинята ѝ поема вината за убийство, което не е извършила.... Може би ще е интересен, макар, че нещо не успя да ме грабне мен...

Изглежда добре Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 14 801
Да,много по-добре изглежда от колкото в Черна роза. Аз така и така съм вкъщи,та до като върша нещо друго ми вървят за фон и го загледах. Още не знам дали ще е хубав.

# 718
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тъкмо пускам Нова, много силен монолог на Кадрие на погребението на Нарин, хвана ме за гърлото направо и половината от нещата не ги запомних
”тръгна си без да чуя стъпките ти” Sweat

# 719
  • AMS
  • Мнения: 6 423
Тъкмо пускам Нова, много силен монолог на Кадрие на погребението на Нарин, хвана ме за гърлото направо и половината от нещата не ги запомних
”тръгна си без да чуя стъпките ти” Sweat
Благодаря за споделеното!!!
От тук до края все такива много силни и незабравими сцени  ще има!!!

Общи условия

Активация на акаунт