"Черна роза" /Karagül / Тема 4

  • 132 198
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Сериала като цяло е силен, макар и доста тежък за гледане... Днес отново ме просълзи.

# 721
  • Мнения: X
Сериалът стана много силен и тежък. Във всеки епизод се просълзявам. Стане ли 15:00 с малката сме пред ТВ. Ако закъснея идва да ме подсети, че е почнал " Кендала "  Joy ...

# 722
  • Мнения: 1 830
Сериалът е супер. Има много силни и тежки сцени.

# 723
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Сетих се за думите на Дива, че ”финалът не е само в последната серия и в последните кадри”. Вярно било, тази седмица хванах единствено епизода в понеделник и днешния, признавам не разбрах как се стигна до тази развръзка, без да гледаш съсредоточено от начало до край е трудно да осмислиш случващото се. Кендал в безпомощно състояние, Йозлем с дете на ръце, Асъм вече е здрав, Кадрие не е сред живите, Ебру е с децата си...
Харесаха ми отправените послания накрая и най-вече, че въпреки всичко станаха сплотено семейство, което пое в правилната посока. Драма голяма, но си заслужава сериала Hands V Hands Clap

И усмивки зад кадър



# 724
  • гр.София
  • Мнения: 1 619
Последните 2 серии бяха много силни. Хареса ми развръзката. Всеки получи това, което заслужава

# 725
  • Мнения: 1 830
Финалът беше много силен и завладяващ! Хареса ми много.

# 726
  • Мнения: X
И на мен много ми хареса!

# 727
  • Мнения: 14 571
Ще ми липсва много тази "Черна роза!"
Преди години го гледахме, но донякъде.
Гледах го в интернет изцяло.
А сега гледах след обяд в 15 ч. и сутрин обикновено в 4 ч.
 Много го харесвам,ще ми липсва!
 Успех на едната сестра-  Ада в "Мерием" - 12:30 ч. всеки работен ден и
 повторение, сутрин около 5 ч.също в НОВА ТВ
 Всичко хубаво ! HeartsHeartsHearts

Последна редакция: сб, 13 фев 2021, 11:58 от vera17

# 728
  • Мнения: 14 770
На мен не ми хареса как свърши. Кендал на свобода и жив,макар и болен,а погуби толкова невинни хора. Мелек,Сибел,Мехди,бащите си,Фарат,Мурат,Нарин... Иначе беше много хубав сериал. Интересно ми беше да гледам как живеят там.
Сега следя Мерием. Ада се справя много добре там.

Общи условия

Активация на акаунт