искам да избягам от него,но къде?

  • 10 488
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 838
Подозирах нещо такова.

# 76
  • Мнения: 4 569
Кво сте вие тука дето пълните главата на жена ми с глупости.вие мъже нямате ли си .бил съм я глупости изяла е некой друг шамар аи тва е айде не ми се бъркайте и не давайте акъл
Абе ей, мухльо без топки, що не идеш да се правиш на мъж на някой голям мъжага? Много е лесно да биеш жена. Що не набиеш някой по-силен от тебе?

Леле, как подпалих...

# 77
  • Мнения: 550
Интересно ми е, ако някоя от съфорумките яде шамари и търси помощ във форума дали ще си остави форума отворен? Това вече минава всякакви граници! Извинявам се ама авторката трябва да няма и капка мозък за да си остави потребителското и паролата запазени.  ooooh! Малко взе да ми намирисва тая история. Мъжа и я бие, заключва я, обаче пък тя има интернет, единствения начин за комуникация и тя си пропилява шанса.  Outta Joint

# 78
  • Мнения: 2 931
Не бързайте да се ядосвате. Имат доста прилики в начина на писане.

# 79
  • София
  • Мнения: 23 124
Мисля, че излишно се връзвате. Някой има свободно време в излишък.

# 80
  • Мнения: 1 540
Кво сте вие тука дето пълните главата на жена ми с глупости.вие мъже нямате ли си .бил съм я глупости изяла е некой друг шамар аи тва е айде не ми се бъркайте и не давайте акъл
Сега мъжа ти ли пише  ooooh!.Глупости ще влезне в сайта и ще пише.Пълна пързалка си е вече и аз не вярвам.Нямаш си работа и ни разиграваш имаш някакви отклонения според мен,не е нормално това поведение на една зряла жена.

# 81
  • Мнения: 2 650
Сигурно са ходили и в едно и също "специализирано" училище, където са ги учили, че само първото изречение започва с главна буква, при всички следващи това е недопустимо  Thinking
Изключително  тъпо е да се прави гавра с подобни теми Confused

# 82
  • Мнения: 8 311
Ако не сте забелязали, още при първото влизане има отметка - "запомни ме". Ако не е махната, автоматично се влиза в платформата. Така че не е невъзможно, който и да е, да влезе през профила и.

# 83
  • Мнения: 1 540
Права си пък и как ще разбере,че се е регистрирала в този сайт,щом е ходила по институциите да търси помощ,значи трябва да има малко мозък,за да знае как да се пази,като сяда на компютъра,да трие историята и да не оставя следи.Вече не вярвам изобщо на тази история мисля си,че тази жена е психично не добре.

# 84
  • София
  • Мнения: 23 124
А аз си мисля, че е някой скучаещ офисен кретен, който ни пуска мухи и ни гледа сеира.

# 85
  • Мнения: 2 931
А аз си мисля, че е някой скучаещ офисен кретен, който ни пуска мухи и ни гледа сеира.
Сеир?  Wink Да му имам представите за сеир на офисния кретен. 

# 86
  • Мнения: 916
Надали е офисен, кретенът  Joy Като гледам как пише, по-скоро нещо, свързано с физически усилия ще да работи. Или домакиня, държана без достъп до образование от ранно детство.

Глупава пързалка, сътворена от още по-глупав човек. Дано да се е забавлявал поне, като си няма други развлечения.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 3 046
Дали е семейно ползване или пързалка, темата приключва тук.
Както и творческият път на автора.

Общи условия

Активация на акаунт