Спечелете двойна покана за виненото събитие Fors Vinalia

  • 4 764
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 239
Предпочитам червено вино, включително и лятото. Ако се наложи виното да е бяло, предпочитам шардоне, добре охладено. Защо шардоне? Сантиментални причини, хубави спомени за море, романтика и ... още нещо Simple Smile

# 16
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 856
Зимата предпочитам червено вино, лятото бяло. От изброените - шардоне, но и другите не бих отказала, стига да са хубави.

# 17
  • Мнения: 774
Розе - целогодишно, заради аромата и свежия вкус, и защото предпочитам охладени напитки без значение от сезона.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 602
Моето предпочитание  е розе- харесвам лекия, свеж вкус и плодовия аромат.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 263
Розе, защото обичам червените вина, но лятото ми идват тежички  Wink

# 20
  • Мнения: 3 816
Лятото съм на бяло вино-лекота,романтика и свежест.

# 21
  • София
  • Мнения: 945
За топлите летни дни предпочитам изстудено бяло вино или розе, за зимните дни червено вино, но задължително качествено независимо от по-високата цена.

# 22
  • Мнения: 29
Лятото предпочитам бяло или розе, да са леки и ароматни вина.

# 23
  • Мнения: 30 119
Предпочитам да пия розе. Харесва ми лекият аромат и вкус, приятната свежест и послевкус.
Най-вече с консумация на салати, италиански храни, сирена.

# 24
  • Някъде там
  • Мнения: 16 312
Когато сняг забръска и и весело блещукат искри в камината..хубаво мезе и чаша червено вино  се отразяват толкова добре.
Горещо лято..слънце силно пече..на басейн или море с свежо и ароматно розе ми е най-добре.Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 187
Изтеглени бяха двамата късметлии, които печелят двойни покани за събитието Fors Vinalia.
Това са:
densi
gerry_gr

Честито!
Ще Ви бъде изпратено лично съобщение във форума с информация за начина, по който можете да получите  наградите си.

Общи условия

Активация на акаунт